Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio Widziani

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Traumata
19.08.2023 18:44:44
Cześć

Zibiki17
10.08.2023 11:29:45
08.01.2014

PiotrPro
04.08.2023 23:04:05
Trójmiasto Uśmiech

Siwek432
30.07.2023 11:47:48
Siema

NowySzustek
04.06.2023 21:23:11
wlasnie mi pękł okrąglutki roczek ZERO KONTAKTU.. efekt: wcześniej ledwo mogłem wydusić a dziś pełną pierśią krzyczę ..To była zwykła szmata! pzdr

Metoda 34 kroków

Metoda 34 kroków dla kryzysu w małżeństwie na odzyskanie pewności siebie w oczach partnera.

1.Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2.Nie dzwoń często.
3.Nie podkreślaj pozytywnych elementów związku.
4.Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5.Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6.Nie proś o pomoc członków rodziny-masz wsparcie teściów póki są po Twojej stronie.
7.Nie proś o wsparcie duchowe.
8.Nie kupuj prezentów.
9.Nie planuj wspólnych spotkań.
10.Nie szpieguj, to Cię zniszczy.
11.Nie mów 'kocham Cię'.
12.Zachowuj się tak, jakby w Twoim życiu było wszystko w porządku.
13.Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14.Nie siedź, nie czekaj na żonę/męża , bądź aktywny, rób coś.
15.Będąc w kontakcie z nim/nią postaraj się mówić jak najmniej.
16.Jeżeli pytasz co robił/a w ciągu dnia, przestań pytać.
17.Musisz sprawić, że Twój partner zauważy w Tobie zmianę, że możesz żyć dalej z nim/nią lub bez niej/niego.
18.Nie bądź opryskliwy lub oziębły, po prostu zachowaj dystans.
19.Okazuj jedynie zadowolenie i szczęście.
20.Unikaj pytań dotyczących związku do chwili, gdy zechce sam/a z Tobą o tym rozmawiać.
21.Nie trać kontroli nad sobą.
22.Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23.Nie rozmawiaj o uczuciach.
24.Bądź cierpliwy.
25.Nie słuchaj co naprawdę mówi do ciebie.
26.Naucz się wycofywać, gdy chcesz zacząć mówić.
27.Dbaj o siebie.
28.Bądź silny i pewny, mów cicho i spokojnie.
29.Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić,Twoje konsekwentne działania mówią więcej niż słowa.
30.Nie pokazuj zagubienia i rozpaczy.
31.Nie wierz w nic co usłyszysz i 50% tego co widzisz.
32.Rozmawiając nie koncentruj się na sobie.
33.Nie poddawaj się.
34.Nie schodź z raz obranej drogi.

Niech mnie ktoś zastrzeli...Drukuj

Zdradzony przez żonęNie daje rady... Z górą rok temu odkryłem (już nie pamiętam w jaki sposób wpadły w moje ręce zdjęcia), że żona mnie zdradza. Jednoznaczne zdjęcia i to takie, że niektóre gwiazdy porno mogłyby czuć się zawstydzone. Ja oglądając, wymiotowałem... Klasyczna reakcja mojej "kochanej przez innych żony"; wypieranie się, przyznawanie do tego, czego byłą pewna, że wiem, zrzucanie winy na to, że ją zaniedbywałem i ona "musiała", twierdzenie, że "to tylko seks", błaganie ze łzami w oczach bym jej nie porzucał i cały pozostały arsenał zachowań... W tą moją winę prawie uwierzyłem; uratowała mnie znajoma jeszcze z dzieciństwa... Chciałem jej zrobić "to samo" - nie byłem w stanie... Nie, nie jestem święty. Wielu rzeczy "w tej kwestii" wcześniej doświadczyłem, ale nie potrafiłem jej zdradzić... Uznałem, że każdemu wolno dać jedną szansę, bo każdy może pobłądzić. Postawiłem twarde warunki, ale całkowicie do przyjęcia: terapia, wspólna praca nad związkiem, rezygnacja z "przygód" i moja kontrola nad tą rezygnacją... Zgodziła się, ale sił wystarczyło jej ledwie na miesiąc... Mój wniosek o rozwód bez orzekania o winie (naprawdę nie chciałem jej robić "pod górkę"; zajmuje bardzo prestiżowe stanowisko w dużej, liczącej się w Polsce firmie). O dziwo nie buntowała się i rozwód przeszedł gładko... Tylko co z tego... Z różnych powodów musimy utrzymywać ze sobą kontakt. No, tak jest. Tylko, że ja po każdym takim kontakcie jestem na nowo rozwalony. Pomimo tego co zrobiła, od nowa zaczynam za nią tęsknić i jej pragnąć... Nie pomaga nic: nowe miejsce zamieszkania, nowe aktywności, nowa praca... Jak to wszystko wykorzenić z mojej głowy? Wbić sobie do tego durnego łba, że to już nie jest "moja kochana przez innych żona" tylko ktoś ktoś kto -delikatnie ujmując - okrutnie ze mnie zadrwił...
3739
<
#100 | Deleted_User dnia 28.02.2018 22:49
sorry elizabeth, ale ubawiłas mnie setnieUśmiech
Jak myslisz, skąd my sie tu wszyscy wzieliśmy?

Cytat

My...ludzie wrażliwi przeżywamy to stokroć mocniej. Ktoś zaraz powie że to naiwność, uzależnienie od drugiej osoby. i może to prawda. Nie zmienia to faktu że cierpimy i nie radzimy sobie z rozstaniem z osobą, którą kochaliśmy najprawdziwiej na świecie...a ona zrobiła to co zrobiła. Nie potrafimy jeszcze resetować naszych serc...może kiedyś.


My, ludzie wrażliwi.. To znaczy kto? Ty? Bo my to już nie?

Litości...
14053
<
#101 | Elizabeth353 dnia 28.02.2018 23:14
jestem na forum kilka dni i dziś przeczytałam metodę 34 kroków. I pomyślałam...super metoda...dla mnie kilka lat temu nie do wykonania. Tylko maszyna bez serca podołałaby temu zadaniu. Uznanie i podziw dla tych, którzy w najtrudniejszym dla siebie okresie zastosowali jedną czy kilka z tych metod. Kiedy świeżo poraniony człowiek czyta...o potrzebie czasu...tylko się irytuje...sam musi zrozumieć i odczuć to na własnej skórze...Rację przyzna dopiero za jakiś czas. Znajomi, przyjaciele, rodzina...super że są ale z tymi najgorszymi demonami zawsze zostajemy sami, bo przychodzi noc...bezsenność, godziny ciągnące się w nieskończoność, tęsknota na przekór naszemu racjonalizmowi, wyć nam się chce. Czy nie tak jest naprawdę? Oczywiście trzeba robić wszystko by nie zwariować, by nie pluć jadem do wszystkich a szczególnie do sprawcy "zamieszania"...bo i po co? Co tak naprawdę daje przysłowiowe "wieszanie psów" na drugiej stronie? Myślę że najważniejsze, na czym trzeba się skupić to my sami. Zająć myśli, zagospodarować czas, którego nagle mamy tak wiele i działać, działać i działać. Na początku nie wychodzi, a przynajmniej mało zadowalająco, ale potem stopniowo zaczynamy zauważać że coś drgnęło, że jest trochę...odrobinę lżej. Odkrywamy że potrafimy być sami i całkiem nieźle radzimy sobie w różnych sytuacjach. Zwykle odkrywamy nowe możliwości, umiejętności i powoli, powoli zaczynamy dostrzegać światło. I tego światła w nas samych i naszym otoczeniu życzę Nam wszystkim. Romanos...Ty też je zobaczysz...kiedyś...dasz radę i tak naprawdę będzie to Twoja własna zasługa...wsparta pomocą innych ale Twoja własna. Wierzę w to mocno... nie ...wiem to.
13880
<
#102 | Crusoe dnia 28.02.2018 23:27
Myślący wybacz jakie wątpliwości mogła rozwiać w śądzie ta jak ją nazwała święta z dziewica. Jakim głupcem musiałby być Romanos aby wniosek wycofać. Każdy zdrowy na ciele i umyśle samiec i walczy czasem nawet na śmierć aby jego samica była tylko jego a nie Wie#ka, Jaśka czy Cześć. Panów o tych imionach w z góry przepraszam. Romanos rób swoje. Ona swoją szansę już miała. Idiotów niech szuka tam gdzie znalazła dotyczący.

Komentarz doklejony:
Sorry za literówki.

Komentarz doklejony:
Dopychaczy nie dotyczący.
3739
<
#103 | Deleted_User dnia 28.02.2018 23:41
Oj, Crusoe..

Cytat

Każdy zdrowy na ciele i umyśle samiec i walczy czasem nawet na śmierć aby jego samica była tylko jego


Przecież Romanos walczy "na śmierć" byle samica była tylko jegoUśmiech

O reszcie nie chce mi się z Tobą pisać, bo chyba zupełnie jestes dziś nie w formieUśmiech

Dobranoc.
14053
<
#104 | Elizabeth353 dnia 01.03.2018 00:21
Myslaca...cieszę się że Cię ubawiłam...Każdy reaguje jak chce czyli na swój własny sposób. Twardziel nie zrozumie cieniasa i na odwrót. Twoja argumentacja na słowa Romanosa jest jak najbardziej właściwa...On dokładnie tak czuje i dokładnie tak działa jak piszesz...ON... nie Ty. Chce coś zmienić ale jeszcze nie nie umie, brak mu sił, to jeszcze nie ten moment. Ja miałam to samo, dlatego tak dobrze Go rozumiem.
Ten kubeł zimnej wody który wylewasz na Jego głowę jest jak najbardziej właściwy i z pewnością potrzebny ale na obecnym etapie nie radzi sobie z tym jeszcze...jeszcze trochę za wcześnie... ale dojdzie do tego o czym mówisz... już za chwilę. My cieniasy tak mamy...potrzebujemy więcej czasu na to co Ty robisz dużo szybciej...pozazdrościć
Pozdrawiam
3739
<
#105 | Deleted_User dnia 01.03.2018 00:43

Cytat

My cieniasy tak mamy...potrzebujemy więcej czasu na to co Ty robisz dużo szybciej...pozazdrościć


Zawsze tak masz Elizabeth? Czy tylko dzisiaj tak cię wzięło...

Nie wkładaj mi do ust słow, których nigdy tu nie użyłam, bo to zwykła manipulacja.
Do tego najgorszego sortu, takiego którego najbardziej nie znoszę;
Cierpientnictwo połączone z kuglarstwem i hipokryzją.
Brrr....
4452
<
#106 | dirty dnia 01.03.2018 01:21
Elizabeth353 ja rozumiem Twoją empatię... tylko przytulanie jest niezbędne na pewnym etapie w życiu... jednak ma to do siebie, że nie bardzo rozwija i nie rozwiązuje problemów.
Nie ma cieniasów ani herosów - tu piszą w większości ludzie, którzy przeszli pewną drogę, doświadczyli poranienia... a miejsce powstało z myślą o tym, byśmy działając na bazie różnych doświadczeń, częściowo wspólnych potrafili się wspomagać by skrócić czas męki, bólu przechodząc do fazy powstawania z kolan. by wszystkim żyło się raźniej rzekłbym szczęśliwiej... Z przymrużeniem oka

Romanos - a bo tak się tu pogubiłem lekko... ona wysyła te sygnały, Ty je odbierasz... a w sferze rozmowy między Wami - wracaliście od rozstania do tematu Wy?
Nie wykluczasz, że nadal ją kochasz?
Ogarniam, że w sferze racjonalnej nie ma sensu próbować ponownie.... ale pojawiłeś się tu z powodu sfery mniej racjonalnej..

W Twoim mniemaniu znasz swoją byłą żonę - to po co te starania o Ciebie z jej strony?
Grałeś rozwodem, że się otrzeźwi ?
ale to znaczy, że na etapie rozwodu wywaliła kolejny numer czy nie przeprosiła byś się poczuł przeproszony? i dlatego go dopiąłeś i teraz cierpisz ?
3739
<
#107 | Deleted_User dnia 01.03.2018 09:47
To jakaś wymiana, zdań czy pyskówki? Szeroki uśmiech
Elizabeth,

Cytat

My...ludzie wrażliwi przeżywamy to stokroć mocniej. Ktoś zaraz powie że to naiwność, uzależnienie od drugiej osoby.

Wszyscy na swój sposób są wrażliwi,u jednego to bardziej widać u drugiego mniej,a u tych wysoko wrażliwych jest ciut inaczej i przede wszystkim nie myślą tylko o sobie,to jest coś fajnego ale jednocześnie jedna wielka hodowla lęków.

Cytat

Jestem 4 lata po rozwodzie...

Jesteś 3 lata do przodu,powiedz że jesteś jeszcze sama i się załamię Fajne
Nie wyobrażam siebie za 3 lata tkwiącą w tym samym miejscu, jeśli dożyję Szeroki uśmiech jeszcze sobie pozwalam na miułczenie i staram się nie oglądać za siebie,mój wyrok wygląda jak szmata do podłogi,bo są na nim moje łzy,bo po czasie zapominasz o wszystkim co było złe,a tęsknota jest wyczerpująca...

Cytat

Oczywiście trzeba robić wszystko by nie zwariować, by nie pluć jadem do wszystkich a szczególnie do sprawcy "zamieszania"...bo i po co?

I tu masz rację,ale początki takie sa i nie zapanujesz nad tym,bo to złość i żal i zadajesz sobie pytanie,Czemu mi to zrobił? no bo ja to anioł byłam Szeroki uśmiech

Cytat

Na początku nie wychodzi, a przynajmniej mało zadowalająco, ale potem stopniowo zaczynamy zauważać że coś drgnęło, że jest trochę...odrobinę lżej. Odkrywamy że potrafimy być sami i całkiem nieźle radzimy sobie w różnych sytuacjach. Zwykle odkrywamy nowe możliwości, umiejętności i powoli, powoli zaczynamy dostrzegać światło.

Pogadamy za 3 lata Szeroki uśmiech
dirty,

Cytat

tylko przytulanie jest niezbędne na pewnym etapie w życiu...

A kota też można Szeroki uśmiech mam wrednego kota nie lubi głaskania, on mnie kocha jak mu żryć daję Pokazuje język a jakby nie patrzeć faceci maja wiele wspólnego z kotem.
Nakarm,przytul pogłaskaj, i wypuść na noc Szeroki uśmiech
4452
<
#108 | dirty dnia 01.03.2018 10:13
Zahi - kotka tez można 😉 jak ucieka to go zakuj w dyby i miskę odstaw tak by czuł zapach ale nie sięgał pyszczkiem - tylko patrzeć jak się zacznie tulić i łasić.
Ps. Zapomniałaś dopisać i sikają do kuwety 😉
14039
<
#109 | Romanos dnia 01.03.2018 10:43
Dirty...
Tak się wczoraj zastanawiałem jak jest naprawdę...
Sądzę, że kocham taką, jaka była "przed"...
Tylko, że tamtej już nie ma więc co? Pozostał sentyment? Wspomnienia dobrych chwil i tak naprawdę to kocham?
Tym, czym jest dzisiaj, brzydzę się... naprawdę...
I powiem tyle, że brak osobistego kontaktu bardzo pomaga trzymać się "w normie" no, ale to pewnie doskonale wiecie.
14053
<
#110 | Elizabeth353 dnia 01.03.2018 11:51
Kochani. Sorry jeżeli kogokolwiek obraziłam lub poczuł się dotknięty.
Nie po to tu się znalazłam.
14019
<
#111 | amor dnia 01.03.2018 11:54

Cytat

Tylko, że tamtej już nie ma więc co? Pozostał sentyment? Wspomnienia dobrych chwil i tak naprawdę to kocham?

Jak tkwisz bardzo silnie w przeszłości, to najlepszym lekarstwem na wyjście z tego, jest koncentrowanie się na teraźniejszości i planowanie przyszłości.
Niech to będę na razie nawet małe plany wybiegające dzień , dwa, trzy do przodu, ale planuj i działaj. Przełam stagnację, czy lenistwo.
Realizowanie tych małych kroczków powinno Cie też wzmacniać, pozwolić szybciej odbudować poczucie własnej wartości, które u każdego z nas po zdradzie bardzo spada. Krok za krokiem i powinieneś z czasem poczuć, że łapiesz grunt pod nogami. Patrz do przodu, jak idziesz, a nie w tył.

Można odnieść takie wrażenie, z tego co mówisz, że masz pełno lęków. Tak jakbyś bał się jej puścić, pomimo, że ona jest już gdzieś daleko, i stanąć na własnych niezależnych nogach. Postaraj się określić te leki i wejdź w nie. Najczęściej okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. A ogarnięcie tych lęków, też pozwoli Ci na wyjście z nich i wzmocnienie siebie, a więc i automatycznie będziesz się lepiej czuł.
14053
<
#112 | Elizabeth353 dnia 01.03.2018 12:06
Zahira... trudno...muszę Cię załamać...bo jestem SAMA i chyba mogę już powiedzieć że czuję się szczęśliwa...jakkolwiek to zabrzmi. Trzy lata temu z pewnością tak nawet nie myślałam. Trzy lata to dużo czasu...wiele się zmienia i w nas i wokół nas. I uwierz mi...nie jestem w tym samym miejscu...mimo tego że jestem sama. Po całej historii zaczęłam naprawdę myśleć o sobie... o tym jaka byłam...analizowałam czas przeszły ale zawsze (nie wiem jak to mi się udało) bez jadu, złości, pomstowania.
Raz jeszcze podkreślę że każdy z Nas jest inny...przechodzi ten czas podobnie a jednak odmiennie i często takie ponaglanie jest złą poradą. I Ty i Myslaca ukierunkowujecie Romanosa bardzo dobrze...tylko On chyba nie do końca umie tak postąpić...Czy własne błędy nie uczą nas najlepiej. Słyszymy od innych ich historie, przestrogi i ostrzeżenia, ale dopiero gdy sami się sparzymy, i gdy boli najmocniej...dopiero ta lekcja trafia do Nas najmocniej.
Macie rację...często taką mimozą jaką ja byłam trzeba było mocno potrząsnąć, by dotarło że nie tędy droga... ale niczego tak naprawdę moim zdaniem nie da się przyspieszyć. Dlatego napisałam że tak dobrze rozumiem Romanosa, bo czytając jego historię, czytałam jakby moją własną...chociaż przecież była inna.
Zaskoczyła mnie wasza reakcja na moje posty.. ale dziękuję za nie...pewniebyły potrzebne.

Komentarz doklejony:
Amor! Świetny komentarz. To właśnie maiłam na myśli pisząc o skupianiu się na sobie. Brak kontaktu jest najlepszym lekarstwem w takiej sytuacji i drobne kroki do przodu...każdego dnia. Robić mały krok w przyszłość i uciekać przed przesłością, przed którą i tak nie uciekniemy ale będzie nam lżej.
4452
<
#113 | dirty dnia 01.03.2018 12:30
Romanos - czyli wychodzi ze kochasz obraz, wyobrażenie ? Nie człowieka ... (nie ma w tym osądu, raczej stwierdzenie nad którym sam wiele razy w życiu myślałem, wychodzi ze to zagadnienie niemal z pogranicza filozofii, psychologii kiedy kochamy prawdziwie - gdy kochamy człowieka akceptując jego kulawosc czy gdy kocham obraz jakim miałby być. Oczywiście jest jakaś granica tego idealizmu gdy nasz kochany Obraz działa na nas destrukcyjnie... - ale to rozważania jak pisałem trochę akademickie choć ciekawe nie rozwiązują kwestii bólu )...
a co z tym rozwodem i Twoja postawa, jak było ona zawiodła czy nie przerodziła?
W ramach podzielenia się własnym życiem - gralem rozejściem tak samo jak Ty oczekując tego działania na moich zasadach ... to się nie doczekałem 😉 ale to było moje oczekiwanie z uchylona furtka niemalże wielkości lepka od szpilki ... choć ni się wydawało wtedy, ze to wielka autostrada jest....
14016
<
#114 | devi dnia 01.03.2018 12:59
Romanos
to co powyżej napisał dirty jest cholernie mądre, odpowiedz sobie na to, sam po cichu, nie koniecznie tutaj na forum.
Szczerze, sama na to pytanie odpowiadam sobie od kilku dni. I wiem, że patrząc na swoje "podwórko" od około miesiąca, gdzie moje zmysły na dziś dzień są wyostrzone do granic możliwości, oraz smutek miesza się z żalem, złością i wszystkimi innymi możliwymi odczuciami i uczuciami, to od praktycznie tych 2 lat kochałam wyobrażenie. Teraz mój "hojny mąż" musi, a bynajmniej powinien chcieć mnie zatrzymać, zdobyć na nowo, jeśli tego nie zrobi, wiadomo czy to się skończy.
Tylko Ty Romanos jesteś już spory czas po rozwodzie, po tym szoku, i po tych wszystkich możliwych emocjach na gorąco. Dziwię się Tobie. No ale wiadomo, każdy przeżywa wszystko na swój własny, indywidualny sposób.
3739
<
#115 | Deleted_User dnia 01.03.2018 13:31
devi,

Cytat

Tylko Ty Romanos jesteś już spory czas po rozwodzie, po tym szoku, i po tych wszystkich możliwych emocjach na gorąco. Dziwię się Tobie. No ale wiadomo, każdy przeżywa wszystko na swój własny, indywidualny sposób.

No stary Szeroki uśmiech
Stare suchary, też muszą mieć swój czas...a Romanos kocha jeszcze zewnętrzny obraz swojej gwiazdy,wabikiem zakręci a ten lata jak poszczuty pies soczystą kością Szeroki uśmiech
14016
<
#116 | devi dnia 01.03.2018 13:37
Zahira

Cytat

No stary
jak już to stara, jestem kobietą Szeroki uśmiech

Cytat

obraz swojej gwiazdy
jaki gwiazdozbiór, takie gwiazdy Szeroki uśmiech
3739
<
#117 | Deleted_User dnia 01.03.2018 13:58
devi, Ty nie stara,Kobiety są jak wino Szeroki uśmiech
spory,walnął mi się ze starym...chyba tak musiało być Szeroki uśmiech
9850
<
#118 | lagos dnia 03.03.2018 11:33
Czasem czytając forum, zastanawiam się czy te wszystkie rozkimnki, pogłębione analizy psychologiczne, to nie przerost formy nad treścią, i w gruncie mogą wprowadzać więcej zamieszania niż porządku (bez uważana nikogo). Może to, że ludzie cierpią latami wynika z ciągłych analiz, rozwałkowywaniu tego co było, a forum temu sprzyja.
Romanos, problem jest w Tobie nie w niej. Może po prostu, źle interpretujesz jej zachowanie. Byliście długo, macie dziecko, wyszło jak wyszło, ale to nie znaczy, że nie może być dla Ciebie, miła, czuć sympatii, i być może mieć wyrzuty sumienia. Tym czasem Ty tworzysz wizję, rozkimiasz, walczysz i zagłuszasz nadzieję, że moglibyście być znowu razem. Walczysz z urojonym wrogiem i tak sobie możesz walczyć latami.
A jeśli dobrze odczytujesz jej sygnały, sprawdź to. Co złego się stanie, jeśli ją bzykniesz? Może spadnie Ci napięcie i spojrzysz z mniejszymi emocjami na całą sytuację.
Bo nie zgodzę się, że jesteś w sytuacji rogacza budzącego usmieszki, rozwiodłeś się z nią, jesteś teraz co najwyżej jednym z wielu, który może skorzystać z dobrodziejstw Twojej żony. Inteligentna, piękna, czemu nie skorzystać?
Chyba, że kiedy zrobisz krok do przodu, okaże się, że bańka pękła, że to tylko Twoje wyobrażenia. Ale to dobrze, w końcu się od niej uwolnisz.
Chyba, że pomyślisz , że...to znowu jej gierki, i tak dalej, i tak w kółko.
14039
<
#119 | Romanos dnia 08.03.2018 10:57
Na razie jest OK...
Ona nie szaleje, ja jestem "twardy"...
Odbieram i oddaję córkę w miejscach publicznych, inne kwestie z nią (córką) związane ustalamy telefonicznie...
Raz jedyny, gdy musiałem po dziecko pojechać do jej domu, po córkę poszedł... mój ojciec, innym razem znajoma (nasza wspólna)...

No właśnie... znajoma... Uśmiech
14027
<
#120 | normalnyfacet dnia 08.03.2018 12:26
Znajoma?...czy .....znajomaFajne
14039
<
#121 | Romanos dnia 08.03.2018 12:40
Znajomą poznaliśmy wraz z moją Byłą jakieś 7-8 lat temu.
Dziewczyna po ciężkim rozwodzie, sama wychowuje dziecko; trochę pomagaliśmy w kilku kwestiach...
Nasze dzieci się znają...
Ładna, miła, fajna...
Nie, nie... nic nie było między nią, a mną...
Do minionego tygodnia, kiedy powiedziała mi, że zawsze się jej podobałem...
Uczciwa "bestia" Uśmiech Nigdy nie dała tego po sobie poznać...
Może coś będzie z tego, jeśli ja się ogarnę, a ona zaczeka...
14027
<
#122 | normalnyfacet dnia 08.03.2018 16:19
No to się ogarnij, jak to mówią nie wchodzi się dwa raz do tej samej rzeki zwłaszcza skażonej. Ty też masz prawo być szczęśliwy.
14039
<
#123 | Romanos dnia 12.04.2018 13:57
Tylko tyle, że jest... dobrze Uśmiech

"Znajoma" jest obok. Blisko. Bardzo blisko...
Cierpliwa, spokojna, cicha, czekająca...
I mądra, cholernie mądra Uśmiech

A Była?
Mam z dnia na dzień większy dystans emocjonalny.
Oczywiście, zawsze zostanie kimś ważnym; w końcu to matka mojego dziecka.
I tylko tak ją widzę.

Wybaczyłem dla siebie i dziecka.

Czy ze "Znajomą" będzie dobrze?
Nie wiem, ale chcę tego i do tego dążę Uśmiech

Dziękuję wszystkim za komentarze i za "zrycie beretu" Uśmiech
Czasami samemu brak motywacji do tego ostatniego małego kroku...
14027
<
#124 | normalnyfacet dnia 12.04.2018 19:29
Noooo i oto chodzi żeby być szczęśliwym. W czasie rozwodu ciężko uwierzyć że ta była nie musi być jedyną na całe życie, one są jedynymi na całe życie gdyż tego chcemy.
Fajnie że Tobie się układa oby tak zawsze, brawo Ty :brawo. Nie znikaj z portalu bo tu każdy rozsądny głos jest ważny.
4452
<
#125 | dirty dnia 12.04.2018 19:36
Romanos jednym słowem trzymam kciuki 😉
13775
<
#126 | Ghost dnia 15.05.2018 16:37

Cytat

"Znajoma" jest obok. Blisko. Bardzo blisko...
Cierpliwa, spokojna, cicha, czekająca...
I mądra, cholernie mądra


Pozostaje pozazdrościć, bo nowy związek, to chyba jedyne lekarstwo na naszą chorobę.
Pamiętaj tylko, że musisz być pewien swoich uczuć do "znajomej". Nie na 100% ale na 1000%. To nie może być uczucie podyktowane stanem, w jakim się znajdujesz. Inaczej możesz ją potwornie zranić a chyba nie chcesz, żeby cierpiała, tak jak Ty cierpiałeś?
6755
<
#127 | Yorik dnia 16.05.2018 11:29
To może odwołaj to rozstrzelanie na razie, ktoś nie doczyta, zlituje się i będzie tragedia Szeroki uśmiech
14039
<
#128 | Romanos dnia 18.05.2018 20:37
Ghost:
Nie wiem czy to najlepsze lekarstwo, ale z pewnością nie jedyne Uśmiech

Yorik:
Aaaa taaam... nic nie będę odwoływał Uśmiech Są gorszSzeroki uśmieche rzeczy niż "zastrzelenie na śmierć" Szeroki uśmiech
7236
<
#129 | Nick dnia 19.05.2018 01:08
Romanos, ale z Ciebie aspołeczna jednostka...
Teraz byłą zaopiekuje się jakiś biedny, nieznający jej misio i wpadnie w goofno po same pachy .
Wszystko przez Ciebie.


A poza tym- ładnie to tak nie chcieć się podzielić z innymi tym dobrem publicznym ? Złość

Wszystko dla siebie byś trzymał :_jezyk
14039
<
#130 | Romanos dnia 10.07.2018 13:52
Obiecałem komuś, że napiszę, to piszę co u mnie.
"Znajomej" już nie ma. Tak wiele nas różni, że okazało się iż "z tej mąki chleba nie będzie", a co najwyżej "niewyrośnięty zakalec" Uśmiech

Córka mieszka ze mną, bo Była ciężko zachorowała, a rokowania nie są najlepsze...
Pomagam, bo ona nie ma nikogo, kto zamiast mnie mógłby pomóc, ale to w końcu matka mojej córki...
Nie jest lekko...

Komentarz doklejony:
Zastanawiałem się (i to intensywnie) czy umieścić ten wpis/komentarz...
Rozmawiałem z kilkoma osobami "stąd" - powiedziały, że warto.
Sam też tak myślę, bo to dobre wieści.
Trzy lata temu mój świat wywinął mi przed nosem salto,strzelił z pięści w twarz i szyderczo się zaśmiał...
Od sierpnia minionego roku jestem z kimś...
Ona jest jedną z nas, choć z portalu korzysta tylko biernie.
Niedawno poprosiłem ją o rękę i zostałem przyjęty Uśmiech
Tyle Uśmiech
Po prostu po każdym Wielkim Piątku nadchodzi Zmartwychwstanie Uśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?