

| goya1421 | 18. Czerwiec |
| dziusia | 18. Czerwiec |
| Tomaszek_65 | 18. Czerwiec |
| marcin7791 | 18. Czerwiec |
| dogerek | 18. Czerwiec |
Aga104 | 00:17:04 |
#
poczciwy | 01:22:13 |
NieOddycham | 03:53:17 |
Crusoe | 04:25:17 |
loqs | 12:17:09 |

Nasze zawsze idealne zycie okazalo sie farsa. Odkrylam w jego telefonie ze pisze z jakas,i pewnie nie jedyna ona mu wysyla nagie fotki. Twierdzi ze niegdy sie nie spodkali i nie spodkaja najbardziej bola te jego komentarze pod jej adresem ktore jej tam wysylal jakie ma piekne cialo i moze sobie o niej pomarzyc jak zyc po takim czyms
Kiedyś trzeba było iść z kliszą do fotografa i trochę był wstyd; A teraz te aparaty w komórkach całkowicie zmieniły nawiązywanie kontaktów, od razu konkrety, bierzesz albo nie
Mam wrażenie, że to teraz takie czasy, normalne fotki już na nikim nie robią większego wrażenia, niedługo na zetce będziemy zamieszczać takie fotki i łapka w górę albo w dół bo ile można pisać o tych zdradach
Komentarz doklejony:
Ciezko mi bo nie bylo miedzy nami jakos zle ja czulam sie szczesliwa i on chyba tez
Cytat
Nie jesteś gotowa na to co usłyszysz od niego? Boisz się? Tzn. że nie jesteś gotowa podjąć mądrej decyzji.
Odpowiedz sobie na pytanie czego siÄ™ boisz?
Jakie dla Ciebie ma znaczenie czy była fizyczna czy nie? Czy odpowiedź na to pytanie zmieni Twój nastrój albo Twoje dalsze postępowanie?
Gość dał ciała, zniszczył coś co jest w związki najcenniejsze, pozbawił Was intymności, zaufania itd. Co zmieni fakt tego czy doszło do zdrady fizycznej?
Komentarz doklejony:
Ale nic tam w weekend bedzie woz albo przewoz albo zostaniemy kumplami lokatorami bo mamy tyle razem wspolnych zobowiazan albo zostaniemy razem bez klamstw ale mimo wszystko ja nie zapomne i zawsze bede w strachu glupia sytuacja
Cytat
ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła i bardzo starannie sprawdziła to, czy w momencie, kiedy tak silnie włączają Ci się atawizmy (w postaci potrzeby potwierdzenia, że to nie ona , a ty jesteś tą samicą) , to za tym jego "nigdy się nie spotkali i nie spotkają" nie siedzi jednak coś więcej; tak profilaktycznie;
bo nasze zmysły choć wiele wpychają w podświadomość, to czasem więcej wyłapują niżbyśmy chcieli;
To co do tej pory tworzyliście to jakieś pozory, proteza związku.
W jakim celu analizujesz jego myśli? Po co Ci to?
Masz postawić wyraźną granicę, oznajmić, że to w Twoim mniemaniu zdrada i albo zaakceptuje Twoje odczucia i zacznie Cię poważnie traktować z szacunkiem albo bye bye.
Nie zastanawiaj czym dla niego jest zachowanie, które Ciebie ewidentnie i jednoznacznie rani czyli wykroczenie za daleko poza ramy koleżeństwa z inną osobą. Koniec kropka.