

| michal8787 | 09. Czerwiec |
| radzio | 09. Czerwiec |
| kaska111 | 09. Czerwiec |
| Wilde650 | 09. Czerwiec |
| Quiet | 09. Czerwiec |
#
poczciwy | 00:51:34 |
Quanta1670 | 00:52:30 |
Urzekajaca444 | 01:24:03 |
Aga104 | 02:21:25 |
Jess | 02:37:39 |

witam. u mnie jest to trochę zakręcone a po krótce to było tak; mając 18 lat wpadłam po 2 latach wzieliśmy ślub i jakoś trwaliśmy w tym związku. teraz jesteśmy 7lat po ślubie a od 5 lat podejrzewałam męża o zdradę. za każdym razem gdy dowiadywałam się że mnie zdradzał ja zdradzałam go. 2 misiące temu jak wyjechał za granice strasznie się kłuciliśmy dałam mu ultimatum że jak wróci to mówimy sobie całą prawdę i koniec z kłamstwami. tak się stało powiedział mi że zdradzał mnie z moja siostrą, koleżanką . do puki nie usłyszałam tego z jego ust nie bolało mnie to tak mocno. ja mu też powiedziałam o zdradach ale on zbytnio się tym nie przeją, bo dla niego to tylko sex. postanowiła że spróbujemy jeszcze raz ale bez żadnych kłamstw. no i sielanka nie trwała długo bo parę dni później weszłam na jego fejsa i zobaczyłam ze jak był za granicą to też mnie zdradzał chociaż zarzekał się że tam zrozumiał wszystko i że liczę się tylko ja i dzieci(mamy trójke). mało tego on lubi sobie wypić i w tedy dostaje lotów a ja siedzę w domu 24h z dziećmi a on ma to gdzieś . od miesiąca najmłodsze dziecko(5 miesiecy) nam choruje już drugi raz jesteśmy w szpitalu pozostała dwójka jest z moimi rodzicami bo on pracuje a po pracy albo i w pracy pije. pisaliśmy do siebie ostatnio na fejsie i zaówarzyłam ze pisze ale nie do mnie więc zapytałam z kim jeszcze pisze to oburzony odpisał że tylko ze tylko mną i się wylogował, wiec weszłam na jego stronę i okazało się że pisał z dwoma naszymi koleżankami. powiedziałam mu że w wiosnę się z nim rozwiodę i będzie musiał poszukać sobie stancji. nie mam z kim o tym pogadać bo moja rodzina jest za nim