

| goya1421 | 18. Czerwiec |
| dziusia | 18. Czerwiec |
| Tomaszek_65 | 18. Czerwiec |
| marcin7791 | 18. Czerwiec |
| dogerek | 18. Czerwiec |
#
poczciwy | 00:25:56 |
NieOddycham | 02:57:00 |
Crusoe | 03:29:00 |
loqs | 11:20:52 |
Rognar | 17:06:32 |

[i][/i] Witajcie znalazłam się tutaj bo nie mogę sobię z tym wszystkim poradzic :( Jeszcze tak nie dawno z dumą nosiłam na palcu obrączkę dziś już wiem że poraz drugi nie będzie jej na moim palcu . 3 tygodnie temu dowiedziałam się o zdradzie męża , miał jeszcze na tyle szacunku do mnie i powiedział mi to prosto w oczy , te słowa z jego ust brzmiały nie realnie , nie mogłam w to uwierzyc nie docierało to do mnie . Kiedy powiedział że mnie zdradził , że ma romans że , już od jakiegoś czasu był ze mną bo nie umiał odejsc , wtedy wszystko w to co wierzyłam co kochałam straciło dla mnie sens . Nie wiem jak życ dalej jak zacząc życ samej życ na nowo :(