Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 19
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,871
Najnowszy Użytkownik: Hella46
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdrada emocjonalna i fizyczna
Zdradzona przez mężaMój mąż półtora roku temu zaprzyjaźnił się z koleżanką z pracy. Pisali ciągle,wysyłali sobie zdjęcia np z tego co gotują, robią. Wiedziałam o tym, mówił mi zawsze. Potem przyznał mi się, że proponowała mu seks, a on odmówił. Od tamtego czasu robiłam mu awantury, że ciągle z nią pisze, jeździ na papierosa do niej itd. On zawsze zapewnił, że to tylko koleżanka do pogadania, bo go rozumie. Czasem odpuszczałam i nic nie mówiłam, a czesem krzyczałam, że ma urwać ten kontakt, ale zapewniał, że nic ich nie łączy i żebym była wyluzowaną żoną. Byłam przez wiele miesięcy.. Do czasu, (to było 10 listopada) kiedy w jego plecaku, który zabiera do pracy znalazłam prezerwatywy. On spał po nocy w pracy i wtedy przeczytałam tylko jedną konwersację z tego dnia. Pisał, że o niej marzy, że chce z nią wyjechać, nazwał ją kochaniem. Nie wiem jak wygadały inne rozmowy, bo już nie zdążyłam przeczytać, pod wpływem emocji wpadłam w szał. Czuję się bardzo oszukana, bo bardzo mu wierzyłam. Kiedyś miał parę okazji, żeby mnie zdradzić i tego nie zrobił, do teraz. Okazało się, że w cale te prezerwatywy nie były mu potrzebne, a to boli jeszcze bardziej, bo ze mną kochał się w prezerwatywie, bo bał się, że zajdę w drugą ciążę. Okazuje się, że w internecie już od kwietnia szukał informacji jak odkochać się z koleżanki z pracy. Więc oszukiwał mnie cały czas. A ja wierzyłam naiwnie. Dodam jeszcze, że ma bardzo dużo długów i ja mu pożyczałam pieniądze na spłaty, aby wyszedł na prostą. Ja utrzymywałam nasz samochód, którym jeździł do kochanki. Co ja mam teraz zrobić? Po wszystkim mówi, że się pogubił, że nie chciał tego, że jest śmieciem, który nigdy nie zasługiwał na mnie, że zmarnował mi życie, od kiedy się tylko w nim pojawił, bo zawsze był gównem. Zerwał z nią kontakt, ale w pracy czasem będą się widywać. Mówi, że żałuje tego wszystkiego,że to ja jestem miłością jego życia i chce naprawić wszystko. Chodzimy do psychologa. Ja mam mentlik w głowie. Kocham go, ale czuję, że jak zostanę stracę szacunek do siebie.. On mnie oszukiwał tyle czasu. Nie byłam ważna dla niego. Troszczył się o nią. Ją zawiózł kiedyś do lekarza, a jak ja siedziałam w domu z chorym dzieckiem, on zwolnił się wcześniej z pracy, żeby do niej pojechać. Nie wiem co robić.
Komentarze
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Romanos dnia grudnia 05 2021 11:50:50
Ochlon najpierw zanim zaczniesz podejmowac konkretne decyzje. Na to potrzeb jednk czasu i to nie bedzie chwila.
Decyzjami podejmowanymi pod wplywem uczuc czy emocji mozna sobie raczej zaszkodzic niz pomoc.
Na biwrz dystansu do niego i do Waszego zwiazku.
Jest zasada "34 kokow" i warto abys ja poznala i strla sie wdrozyc.

Nieumiemzyc dnia grudnia 05 2021 11:51:26
Dodam jeszcze,że wiem o niej sporo. Sama została zdradzona przez męża, jest po rozwodzie. Okazało się, że umawiała się przez internet z żonatymi mężczyznami na seks. W pracy też próbowała innych zaciągnąć do łóżka. A jak jest singiel, który by znia chciał być, ona go odrzuca. Najgorsze jest jeszcze to, że mąż po tym jak odkryłam to wszystko, logował się do WhatsApp, żeby z nią jeszcze pisać. Pytał, jak się czuje, przepraszał ją za wszystko, napisał, że stracił już ją i nie wiem co będzie dalej. Jak ona zapytała, czy mnie kocha, nie odpowiedział jej na to. Mnie oszukiwał, że nic nie pisał, oczywiście sama do tego doszłam. 10 listopada odkryłam zdradę, a on napisał do niej 13. Potem jeszcze do niej pojechał. Stwierdził, że wykrzyczał jej wszystko, że przez głupotę straci rodzinę. A napisał dlatego, że boi się zemsty i wszystko się w pracy wyda. Nie wiem w co wierzyć, co robić.

aster dnia grudnia 05 2021 14:45:57
Masz bardzo niedojrzałego męża za którego pewnie wiele spraw naprawiasz...chociażby jego długi. Nie pozwalasz mu wziąć odpowiedzialności za jego/wasze życie dlatego znalazłaś się w miejscu w którym teraz jesteś.
Nie wiem w co wierzyć, co robić.

Ba pewno jemu nie wierz; poczytaj 34 kroki i wprowadź je w życie, zaczniesz powoli się uspakajać i wyciszać a wtedy będziesz wiedziała co robić. Na tę chwilę liczysz się Ty I dziecko.
Ona nie jest Twoim problemem, więc wyrzuć ją z głowy.
Teraz mąż się broni, żeby nie stracić tego co ma a wie, że może wiele stracić; stąd jego kłamstwa i miotanie się. To nie jest jednak dla niego żadne usprawiedliwienie, naważył piwa niech je wypije...Ty mu w tym nie pomagaj.

Radocha dnia grudnia 05 2021 16:05:12
Moja rada jest jak trzonek szpadla prosta.
Po pierwsze primo zawsze masz czas wystawić mu walizy za drzwi, więc kiedy to zrobisz to Twoja sprawa choć pospiech jest wskazany w jednym przypadku.
Po drugie primo nie będę go oceniał ale niech znajdzie dodatkowe zajęcie, wyraźnie ma za dużo czasu, zawsze możesz ponarzekać że macie za mało na to czy na tamto
Po trzecie primo multimo zacząłbym na Twoim miejscu oglądać filmy z tym czy tamtym bożyszczem kobiet znaczy się ba w opcji zaproponowałbym mu np zmianę fryzury czy kazał brodę zapuścić
Kumasz
Niech zacznie czuć rywala nawet jak go nie ma
Niech usłyszy że ta czy inna znajoma ma taki a taki samochód czy pojechała do spa
Jednym słowem zacznij stękać.
No i podpisze się pod metodą 34 kroków
Niech lait mu się skończy

edek dnia grudnia 05 2021 18:07:06
Nieumiemzyc - z Twojego krótkiego opisu wynika, że jesteś dostarczycielką dóbr i tak łatwo mąż Ci nie odpuści. Zaczął od brania na litość..

Radocha dnia grudnia 05 2021 18:35:26
A napisał dlatego, że boi się zemsty i wszystko się w pracy wyda. Nie wiem w co wierzyć, co robić.

No w tym przypadku to sam powinien wyjść z postanowieniem zmiany pracy wszak pracuje nad Twoim zaufaniem no tak czy nie?
Rozmiel też, że ma plan no może nie na piśmie ale choć w głowie jak na nowo postara się odbudować Twoje zaufanie
Tak między nami to dlaczego zwyczajnie nie naplujesz mu w gębę strzelisz w pysk wierzchem dłoni i nie każesz klęczeć na grochu ?
No niech choć do kąta za karę pójdzie

Nieumiemzyc dnia grudnia 05 2021 22:16:37
Dziękuję Wam bardzo za każdy odzew. Od razu robi się cieplej na duszy czytając słowa od kogoś, kto rozumie, a nie dobija jeszcze bardziej. Tak, dlatego już mam totalny mentlik w głowie. Nie wiem, czy mówi prawdę, czy właśnie bierze na litość. On ciągle płacze, jak tylko widzi, że ja mam gorszy dzień. Chodzi za mną cały czas, powtarza, że kocha, że bardzo żałuje tego wszystkiego,że od roku miał gów*o zamiast mózgu. My naprawdę się kochaliśmy przez długie lata. Nie pokłóciliśmy się przez 6lat prawie o nic. Od kiedy pojawiła się córeczka, zaczął się odsuwać, czuć niepotrzebny. Potem miał wypadek w pracy, o mało nie stracił ręki i po tym twierdzi, że zaczęło mu odbijać. Czuł się jak nieudacznik. Przyznał mi się teraz, że kiedy był w sanatorium po wypadku chciał się tam zabić. Nie miałam pojęcia o niczym. Te jego długi też wyszły dopiero 3 lata po ślubie, jak komornik zaczął pukać do drzwi. Mówi, że się pogubił bardzo, że zawodził mnie zawsze. No mówię Wam, że totalnie mam sieczkę w głowie. Przeczytałam metodę 34 kroków, jak radziliście i postaram się ją wdrążyć do swojego życia. A co do kąta.. Bardzo mi to poprawiło humor. smiley przyznam się szczerze.. Dostał w pysk wierzchem dłoni kilka razy, dostał kablem od ładowarki (chociaż tego nie pamiętam, że w aż taki szał wpadłam) ale miał blizny na plecach.. No i kopa w...

Komentarz doklejony:
A co do pracy jeszcze.. To boi się ją zmienić ze względu właśnie na rękę i swoje długi. Mówi,że jak zacznie w nowym miejscu, to nie zarobi tyle, żeby spłacać resztę długów i mieć z czego żyć. W życiu nie myślałam, że coś takiego mnie spotka,no ale to pewnie 90% ludzi tutaj nie spodziewała się tego po najbliższej osobie.. Obiecał zawsze i mnie i sobie, że nigdy nie skrzywdzi.. Nie rozumiem tego życia.

edek dnia grudnia 05 2021 23:17:28
Nieumiemzyc - a skąd ma długi? Jakieś nałogi? Hazard? Czy coś mu biznesowo nie wyszło ?

Nieumiemzyc dnia grudnia 06 2021 01:13:13
Te długi ciągną się za nim jeszcze zaczęliśmy być razem. Wystarczyło, że raz mu zabrakło na coś, wziął pożyczkę. Potem nie miał jej z czego spłacić, więc wziął następną, żeby spłacić tą pierwszą.. I tak w kółko przez wszystkie lata. Dowiedziałam się dopiero 3 lata po ślubie, tak jak pisałam wcześniej. Pożyczyłam mu grubą kwotę, bo myślałam, że to wszystko i będzie już tylko mi oddawał, a okazało się, że oprócz tego jest jeszcze naście tysięcy.. W tym roku brał następne pożyczki i nie spłacał. Olał wszystko.. Rodzinę, swoje życie, bo przecież nie spłacając za chwilę do pierdla pójdzie.. Nie wiem, co on miał w głowie.. Tak się zakochał w niej, czy co.. Nie wiem.

edek dnia grudnia 06 2021 01:26:47
Nieumiemzyc - to jest typowy pasożyt, jeśli nie miała byś kasy i nie była zaradna to by się z Tobą nie związał. Moja rada uciekaj.. jak najdalej. Nie będzie to łatwe, ale szkoda na niego życia

Komentarz doklejony:
https://zdradzeni.info/news.php?readmore=6189
tutaj masz co Cię czeka.

Komentarz doklejony:
sorki, chodziło mi o tę historię https://zdradzeni.info/news.php?readmore=6176

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zdrada żony ciekawy temat
Nie zdrada, ale…
toksyk czy seksoholik ? zdrada
Zdrada, kłamstwa, ból - co teraz?
Zdrada zdrade pogania
Zdrada sprzed lat. Opętanie czy choroba?
Zdrada
Zdrada w małżeństwie i brak zufania
Śmieszna zdrada
Śmieszna zdrada
Zdrada po 14 latach małżeństwa
zdrada i przebaczenie
Zdrada emocjonalna
zdrada w ciąży
Zdrada na początku związku
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
10 lat razem,6 po śl...
Powtórka
Czy mnie zdradza? Ja...
Romans z instruktore...
Potrzebna rada
Czuję się emocjonaln...
Zdrada żony ciekawy ...
Jak to się skończy?
Po 10 latach zdradzi...
Zdradzona..
Zdradzona
Zdradzona
Nie zdrada, ale…
Zdrada, kłamstwa, bó...
Jak przestać myśleć ...
toksyk czy seksoholi...
Wybaczanie
Zdrada zdrade pogania
Ostatni wyjazd
Rozgrywka
Jak się pozbierać...
Taka moja mała historia
Historia jest na tyl...
Boli…bardzo cz...
Zdrada sprzed lat. O...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dovakhiin
14/05 20:09
moja jeszcze żona zaprowadzona przez gogusia na policję,podala mnie o stalking (smiley), majówkę miałem ze smerfami. Poza tym ona zamyka firmę, pracownicy na wylocie, a po necie wraca do panienskiego nazw

Archiwum
Reklamy
Masaż kręgosłupa
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info