Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 55
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,490
Najnowszy Użytkownik: Sal
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdradziła mnie z Kuzynem
Zdradzony przez żonęWitam
Jesteśmy małżeństwem od 13lat a razem od 19, mamy dwójkę dzieci.Sytuacja zaczęła się od sierpnia 2019 po przeprowadzce do mojego rodzinnego miasta. Podjęliśmy taką decyzję po 7 latach mojej delegacji, postanowiliśmy odciąć się od tego co było i być razem szczęśliwi. Przeprowadziliśmy się do dużego domu moich rodziców, chcąc zacząć budowę własnego. Dzieci sie świetnie zaaklimatyzowały. Na początku oczywiście zaczął się problem z pracą dla żony. Od września do stycznia żona czekała na zwolnienie etatu, ale niestety dalej była bezrobotna i siedziała w domu.W między czasie moja kuzynka widząc sytuację zaczeła wyciągać żonę z domu na siłownię basen i tym podobne, i wmawiać żonie że całe życie dbała o dom dzieci i mnie a nie o siebie. Moja żona bardzo szybko podłapała temat i nagle odwrót o 180 stopni.
W między czasie mój kuzyn o którym mowa ma od dłuższego czasu własne problemy małżeńskie nie może mieć dzieci i obwinia swoją żonę, zaczął zwierzać się mojej żonie.
I tak zaczęli się ukrytkiem spotykać i rozmawiać. Ja raz przypadkiem zobaczyłem nasz samochód pod blokiem kuzyna, nie poszedłem do niego ale zadzwoniłem do żony z zapytaniem co robi i gdzie jest i zaczeła kłamać . Po czym w domu powiedziała że była na kawie i rozmają czasem ze sobą. Parę dni później spotkałem się z kuzynem i zapytałem co on odwala i co się dzieje, a on na to że zwierza się mojej żonie, i że jest w strasznej sytuacji i że ona w ten sposób mu pomaga, i że moja żona tez ma doła i że jak nie zmienię się to ona odejdzie ode mnie. Zapaliła mi się Czerwona Lampka, zapytałem kuzynki z którą moja żona się spotykała co się dzieje dlaczego on się spotyka. Ona na to żebym o n ic się nie bała że to tylko rozmowy a on nic nie zrobi. Podczas spotkań rodzinnych zaczęło się robić coraz bardziej dziwnie, żona się ode mnie oddaliła, powiedziała że ją szpieguję i zam kłem w klatce. Postanowiłem się zmienić zabrałem żone na wyjazd we dwoje nic nie dało udawała. Przedwczoraj powiedziała mi w emocjach że go kocha, ale nic fizycznego między nimi nie było. Ja wybuchłem i kazałem jej wyjechać do swojej mamy z dziecmi żeby sobie wszytko przemyślała co zrobiła . Powieedziałem jej że zniszczyła życie naszych dzieci, moje żony kuzyna i całej rodzinie. Przed wyjazdem powiedziałem że ja jestem w stanie jej przebaczyć bo w moim sercu jest jeszcze iskra miłości.
Proszę napiszcie co mam robić dać nam szanse czy odpuścić
Komentarze
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
aster dnia marzec 23 2020 12:17:05
jak wyglądało Wasze życie do tej pory, jakie były Wasze relacje?

Romanos dnia marzec 23 2020 12:23:37
Na danie jej szansy lub odpuszczenie masz czas...
Masz duuuuuzo czasu...
Wszystko zalezy od jej postawy wobec tego co zrobila.
Ty w tym czasie wez zajmuj sie soba i analiza tego co naprawde mialo miejsce w Waszym zwiazku.

blebleblee dnia marzec 23 2020 15:13:05
podziekuj kuzynce, dzieki niej wiesz kim na prawde jest twoja zona, szkoda tylko ze dowiadujesz sie jak juz sa dzieci, skoro twoja zona go kocha, to jest to zdrada emocjonalna, po tym co wiesz to nie spiesz sie z wybaczaniem, skup sie na sobie, zabezpiecz to co twoje w zwiazku, bo za chwile zostaniesz z niczym, obawiaj sie ze u niej moze switac plan: ona zabiera dzieci, 500+, wysokie alimenty I razem z kuzynem beda mieli jak paczki w masle. Dlatego zbieraj dowody, w razie sprawy rozwodowej o rozwod z jej winy, bo jak nie zrobi z ciebie przemocowca, a z siebie ofiare co ucieka od furiata i musi sie zajmowac dziecmi I dostanie alimenty na siebie sama

Komentarz doklejony:
a zastanawia cie, za co cie to twoje kuzynostwo tak nienawidzi, ze ci rozwala malzenstwo?

poczciwy dnia marzec 23 2020 18:22:03
Tak się zastanawiam co oznacza Twój nick? Celowo pominąłem paragrafy.
1. art.82KC
Nieważne jest oświadczenie woli złożone przez osobę, która z jakichkolwiek powodów znajdowała się w stanie wyłączającym świadome albo swobodne powzięcie decyzji i wyrażenie woli. Dotyczy to w szczególności choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego, chociażby nawet przemijającego, zaburzenia czynności psychicznych.

2. art.82KW
Kto dokonuje czynności, które mogą spowodować pożar, jego rozprzestrzenianie się, utrudnienie prowadzenia działania ratowniczego lub ewakuacji
3. art.82KK
Uznanie kary za odbytą z chwilą warunkowego zwolnienia
4. art.82KONST.
Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.
5. ZBIEG OKOLICZNOŚCI

Moja interpretacja:
Każdy z nich pasuje do Twojej aktualnej postawy:
Ad. 1 Będę udawać, że nic się nie stało, zapomnijmy o tym, nie wiedziałaś co robiłaś, byłaś w amoku
Ad. 2 Wznieciłaś pożar w naszym związku, co gorsza nie chcesz go gasić a tylko podsycasz ogień a przecież jestem w stanie Ci wybaczyć mimo wszystko
Ad. 3 Warunkowo nie będę pamiętać o przeszłości; wybaczam Ci i zamykamy sprawę
Ad. 4 Obowiązkiem żony jest wierność i troska o dobro wspólne!!! Złamałaś to.
Ad. 5 Niemożliwe, za dużo zbieżności.

P.S. Jestem trzeźwy pisząc to.
P.S. 2. zastanów się nad swoją postawą zbitego psa żebrzącego o miłość i dającego szansę na wyrost bez podstaw do tego.

obserwator dnia marzec 23 2020 21:30:18
To czy nic nie robili to też nie wiadomo do końca...wiesz tyle ile ci powiedziała ona sama jedynie. Od kiedy to się zaczęło, jak długo trwało ,czy pisali ze sobą na telefonie ,przez internet to by trzeba zweryfikować. Skoro miała dużo czasu wolnego dla siebie z racji tego ,że szukała pracy więc jednak coś może być na rzeczy. Bilingi telefonu ,smsy sprawdzić ,mogli sobie pisać na społecznościowych portalach czy innych komunikatorach w telefonie. Może ci powie prawdę ,może sam się dowiesz jakoś... no czas pokaże. Bo to nie jest tak chop siup raczej ,że babie coś odwaliło nagle i jest niby taka zakochana ( chociaż tu niektóre takie historie też były ).

Yorik dnia marzec 23 2020 23:30:54
Przedwczoraj powiedziała mi w emocjach że go kocha, ale nic fizycznego między nimi nie było.

tak platonicznie bez pokrycia to jest możliwe w przedszkolu; ona tylko niosła pomoc zbliżając się do faceta niebezpiecznie aż stała się jego samicą (bo dowartościowywała się będąc lepszą od tamtej, której miejsce zajęła wykorzystując ich problemy); świadomie wybrała przeżywanie emocji z nim, nie z Tobą, reszta to usprawiedliwienie swojej niedojrzałości i zaistniałej sytuacji; byłego samca, który przeszkadza w rui na ogół się niszczy;

Komentarz doklejony:
a on na to że zwierza się mojej żonie, i że jest w strasznej sytuacji i że ona w ten sposób mu pomaga, i że moja żona tez ma doła i że jak nie zmienię się to ona odejdzie ode mnie.

to chyba powstała relacja jęczących na bazie roli ofiary, cały świat wszystkiemu jest winny, ale nie oni;

obserwator dnia marzec 24 2020 07:45:43
No i jeszcze te spotkania u niego w mieszkaniu jak śmiem twierdzić po cichu i gdy w domu nie było jego źonki? Ciekawe od kiedy to trwa i co tam faktycznie było robione że aż fizycznie musieli sie spotykać. Żona niby zła, w związku niby kulało, on taki biedny no i ta twoja pocieszycielka niby... No typowe takie tłumaczenia w wersji dla ciebie. smiley

Romanos dnia marzec 24 2020 09:31:40
Obserwator ma "najracniejsza racje" piszacb ze tlumaczenia Twojej zony to "klasyka klasyki" usprawiedliwinia zdrady. Za reke nie zlapales, to fakt, ale jakby sami Ci sie podkladaja.
Skoro zona z dziecmi wyjechali, skorzystaj z tego czasu i przygotuj sie do zdecydowanej rozmowy.
Musisz pokazac jej, ze doskonale wiesz czego chcesz i jak Wasze wspolne zycie ma ewentualnie dalej wygladac (no, jesli w ogole.ma byc wspolne). Badz pewien, ze jakakolwiek okazana przez Ciebie watpliwosc i niepewnosc zoatanie bezwzglednie wykorzystana przez nia (nich).
Slynne "34 kroki" ktore znajdziesz tu w serwisie, naprawde moga Ci pomoc to poukladac.

Yorik dnia marzec 24 2020 13:37:55
Co chwila widzimy tu że ludzie albo podświadomie/świadomie szukają albo nie wiedzą jak powstaje bliska relacja.
Albo chce kogoś wesprzeć nie robiąc więcej problemów niż ma albo chcę wykorzystać potrzebę ciepła, czułości i bliskości. Do wsparcia nie jest potrzebne otwarcie się i silne zaangażowanie w kogoś, wręcz przeszkadza w utrzymaniu obiektywizmu.
Raczej każdy wie, kiedy należy ograniczyć kontakty i się odsunąć.

Ta sytuacja to jest test. Kobieta była w związku choć facet faktycznie mógł nie spełniać oczekiwań, ale nie ze świadomego wyboru i docenienia a z braku alternatywy. Gdy tylko pierwsza lepsza okazja się pojawiła, to już ma innego samca i już kocha. To chyba świadczy o tym że w związku już jej od dawna nie było.
Ciekawi ten tekst, że jak się nie zmienisz to odejdzie. Szukanie dziury w całym czy coś jest na rzeczy ?

Art82 dnia marzec 25 2020 09:04:35
Nie mogę na razie poukładać myśli co dalej, jak mam żyć. Co z dziećmi. Mam poczucie winy że widząc to wcześniej nie zareagowałem. Jak przygotować się do spojrzenia jej w twarz. Na pewno w głębi serca chce jej wybaczyć i zbudować wszytko od nowa, ale nie wiem czy to coś da i ma sens.

Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
zdradziła, nie wyjaśniła
Mąż zdradza mnie z innymi mężczyznami
zdradza mnie mąż od roku
Zdradziła i odeszła do innej
Czy po raz kolejny spotyka mnie to samo??
Zabił mnie ...
Zdradziłam i po tym dowiedziałam się że on wcześniej to zrobił
zaraz mnie zostawi?
Zdradziłem wirtualnie
Mąż zdradził i twierdzi, że nigdy mnie nie kochał
po 35 latach - mąż się zakochał (nie we mnie)
Mąż zdradził drugi raz
Mam przypuszczenie ze zona mnie zdradziła
Narzeczona mnie zdradzila
Mąż zdradzał mnie z innymi mężczyznami.
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
zdradziła, nie wyjaś...
Zdrada emocjonalna z ex
"Nie moge tego kontr...
Flashbacki
Zona pod przykrywką
Anonse erotyczne
Świat mi sie zawalił
Zdradzony po 20latach
Odeszłam po raz drug...
Zdrada psychiczna
Nie daje rady - c.d.
Co robić?
17 lat razem i 3 lat...
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
Zdrada zony
Czy zdradza?
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Nie wiem już co robić
Mąż zdradza mnie z i...
Zdrada na poligonie?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Rehabilitacja Andrychów
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info