Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 58
Użytkownicy Online: OnaTaPani

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,333
Najnowszy Użytkownik: djhubertusss
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdradzony
Zdradzony przez żonęopowiem krótko
Ponad 10 lat znajmości po ślubie 5 lat, 2,5 roku temu urodziło się dziecko - było ciężko, oboje długo nie mogliśmy się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Po 2,5 roku namawiałem prosiłem, wywierałem presje żeby żona wróciła do pracy - wróciła w kwietniu - w maju pierwszy raz mnie zdradziła - ciągneła to do sierpnia (5-6 razy się spotkali - on też żonaty, 2 dzieci, kolega z pracy) szok, przygnebienie (rezerwowali pokój na godziny po pracy i jeździli tam - znalazłem numer w bilingu - tkneło mnie jak zmieniła hasło do facebooka i emaila. Tłumaczyła się że było jej ciężko że po urodzeniu dziecka się od siebie oddaliliśmy - wszystko prawda ale mi równiez było ciężko (tak samo) - po urodzeniu dziecka zostałem sam, żona skupiła się w 100 % na naszym synku...z tym że ja nie zdradziłem - czekałem. (po porodzie zarzucała mi że myśle tylk oo seksie więc długo nad sobą pracowałem żeby się opanować, a jak już wyluzowałem to mnie zdradziła bo nie było zainteresowania z mojej strony seksem...weź zrozum. Nie wiem co robić - dowiedziałem się później że już z nim pisała dwuznaczne maile w 2015 roku (zaraz przed ciążą) i żona tamtego faceta to odkryła i urwała kontakty swojego meża z moją żona. Wcześniej jak byliśmy jeszcze bez dziecka pare razy przyłapałem ją na flirtowaniu przez maile i facebooka - dwuznaczne rozmowy - wtedy obiecała że już więcej nie będzie...a teraz to. Widzę teraz jak potrafiła mną sterowac bo widziała jak bardzo ją pragnę - jak potrafiła kwestią sexu mnie odpowiednio urobić - a ja jak głupi wierny cielak... ehh nie wiem co zrobić - obiecuje że więcej nie zdradzi, póki co żyjemy razem , mamy synka myślę o nim - nie chce żeby miał rozbitą rodzine. Jeszcze jakiś tydzień przed tym jak odkryłem zdrade poszła z kolezankami na piwo i spotkała się z jaką starą miłością ze szkoły średniej - nic mi o tym nie mówiła - przyznała się później bo odkryłem maile (podobno tylko kawa)
Kocham ją ale kurwa mam rozum i widze jak ją ciagnie w takie historie - i ta zdrada. Podobno przerwali te schadzki w sierpniu (ja odkryłem je pod koniec września). Zarzeka że nigdy więcej tego nie zrobi - ale jak uwierzyć, jak to znieść...Wiem że gdyby nie dzieciak wyszedłbym i już nie wrócił...tak byłoby najłatwiej... i nie mogę jej wybaczyć że rozwaliła dwa małżeństwa (spotkałem się z jej kochankiem i kazałem powiedzieć mu jego żonie - potem jeszcze spotkałem się z jego żoną) - nie wiem po co w sumie...chciałem jakoś też go ukarać. Teraz nie wiem jak się zachowywac w stosunku do żony - czasami ma ochote się na nią rzucić i kochać się bez opamietania (już pare razy tak zrobiliśmy - dziki seks), a czasami dopytuje o szczegóły i się denerwuje po czym mam ochotę ją wyrzucić z domu. Nie wiem czy dobrze robię, mam wrażenie że się motam. Czuje się samotny, potrzebuje bliskości a jedyna osoba której ufałem wbiła mi nóż w serce. Doradzcie jak się zachowywać ....
Komentarze
Strona 1 z 2 1 2 >
poczciwy dnia październik 26 2018 08:33:22
Siwypan,
Ból, przygnębienie, złość itd to normalna reakcja na to co Cię spotkało. Noe bój się tego, nie wstydź i broń boże nie próbuj tego tlumić. Pytasz jak zaufać? To nie ten czas. A ja zapytam Ciebie w takim razie co zona zrobiła w tym czasie aby Twoje zaufanie powoli do niej wracało? Poniosła jakieś konsekwencje swojego zachowania? To że się zarzeka to klasyk. Uruchamia się tzw system obronny i wmówi Ci wszystko co tylko będziesz chciał usłyszeć aby tylko uratować swój puszczalski tyłek. Z tego co piszesz to ona oszukiwała Cię notorycznie i szukala bodźca na zewnątrz kilkukrotnie. Czy żona podjęła jakieś działania naprawcze? Np czy udała się na terapię aby spróbować zrozumieć co nią kieruje?
Najgłupszym co możesz teraz zrobić to dać zamieść temat pod dywan. Trup i tak wypadnie z szafy z jeszcze większym przytupem.

siwypan dnia październik 26 2018 10:12:48
Szczerze to nie poniosła żadnych - nawet nie wiem co to ma być? mam ją chłodno traktować? Jakie to powinny być konsekwencje sam nie wiem - właśnie to mnie najbardziej wkurwia - powiedziała wysłuchała opierdolu podkuliła ogon i sobie dalej żyje. Mam wgląd do jej poczty i facebooka - powiedziałem że jak jeszze raz wywinie numer to rozpowiem wszystkim - nie będe miał litości...tylko teraz to ma tak wyglądać? Szczerze wierność już dla mnie nie istnieje - to jest obłuda i ja się z niej obudziłem, szkoda że tak późno bo jak ona była z dzieckiem i seksie nie chciała słyszeć to ja wytrzymałem mimo że miałem wiele okazji.

poczciwy dnia październik 26 2018 12:51:14
Zdrada to chyba najpoważniejszy kryzys jaki może spotkać dwoje ludzi.
Jeśli obydwoje uważają, że są w stanie jeszcze coś zbudować na gruzach tego co zostało i wykażą w tym zakresie pełne zaangażowanie to już połowa sukcesu.
Do tego aby się to jednak udało niezbędnych jest kilka elementów mianowicie:
1. Ona przyznaje się do tego co zrobiła, ma świadomość wyrządzonej krzywdy, bierze całą winę na siebie i jest świadoma konsekwencji takiego działania, odpowiada na wszystkie pytania jakie do nie masz (tutaj trzeba uważać aby nie wpaść we własne sidła tzn. żeby nie zapytać o coś co spowoduje, że nie będziemy mogli już na te osobę patrzeć a tym samym nic nowego zbudować), wyraża skruchę i próbuje Ci to zadośćuczynić.
2. Przepracowujecie to co się wydarzyło od A do Z (bez najmniejszych tajemnic) do tego czasem potrzebna jest osoba, która zerknie na relację z boku tzn terapeuta.
3. Staracie się obydwoje, ale to ona na każdym kroku powinna udowadniać Ci swoje szczere chęci, być całkowicie transparentna, prawdomówna, uczciwa i przede wszystkim świadoma, że każde nawet najmniejsze kłamstwo oznacza koniec.

amor dnia październik 26 2018 16:12:14
Siwypan
z tego piszesz można odnieść takie wrażenie, że ona sama nie wie czego chce; wpadka za wpadką, a Ty ciągle odpuszczasz z nadzieją, że to się już więcej nie powtórzy; to tak wygląda, jakbyś tylko Ty trzymał ten związek;
więc nie jest dziwnym, że się motasz;

Czuje się samotny, potrzebuje bliskości

może warto sobie odpowiedzieć na pytanie, co możesz zrobić z ta sytuacją, kiedy ona nie zabiega o Waszą bliskość, a szuka jej cały czas na zewnątrz

Yorik dnia październik 26 2018 17:09:54
Siwy,
po porodzie zarzucała mi że myśle tylk oo seksie więc długo nad sobą pracowałem żeby się opanować, a jak już wyluzowałem to mnie zdradziła bo nie było zainteresowania z mojej strony seksem...weź zrozum.

tak ciężko zauważyć, że ona wcale nie straciła zainteresowania seksem tylko Tobą? a kiedykolwiek je miała?
Widzę teraz jak potrafiła mną sterowac bo widziała jak bardzo ją pragnę - jak potrafiła kwestią sexu mnie odpowiednio urobić - a ja jak głupi wierny cielak... ehh

to właśnie tacy jak Ty uczą kobiety handlować tyłkiem, utwierdzają w przekonaniu, ze facetom tylko na jednym zależy i szkolą je w wykorzystywaniu; potem człowiek trafia na takie pustaki i się dziwi, skąd się tyle tego bierze?

Szczerze to nie poniosła żadnych - nawet nie wiem co to ma być?

Odpowiedz sobie na pytania, co tak naprawdę straciłeś, co się zmieniło? Co przez swoje postępowaniem straciła ona? Ryzykowała związkiem z Tobą, rodziną, bo wiedziała, że może a Ty pierdoła nic nie możesz wie dobrze, że może robić wszystko, a Ty jej dla innej nie zostawisz, nawet nie zdradzisz, bo masz bielmo na oczach, które świetnie wykorzystuje;
Na ile ona uwzględniała Cię w swoim życiu, a na ile Ty ją? Uważasz, ze jej na Tobie zależy? Co o tym świadczy ? Kto z tego układu czerpał większe korzyści, kto bardziej się starał, żeby było dobrze? Czyje potrzeby były głównie zaspokajane?
Jak wyglądało te wasze 10 lat? Wydaje mi się, ze masz coś ze wzrokiem, skoro nawet jej zdrada nie zmusiła Cię do większych refleksji; Niedojrzała kobieta ma faceta, który myśli rozporkiem i wie jak go udobruchać, bo wiele mu do szczęścia nie potrzeba;

siwypan dnia październik 26 2018 18:50:58
Radzcie jak ja teraz traktować, z dystansem, blisko - póki co z domu nie wyrzuce, nie chce dziecku robić jazdy, chociaż może powinienem zachować się jak ona i pierdolnoc to wszystko. Póki co ustaliłem że jak jeszcze raz choćby dwuznaczne teksty z kimś zamieni to porozsylam po wszystkich jej przyjaciołach i rodzinie nagranie jak się przyznaje do zdrady i że pójdę z nią na noże. Ale szczerze mam przeczucie ze to się powtórzy - wydaje mi się że jak ktoś zdradził to zdradzi ponownie (macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?). Już podpisałem z nią rozdzielnosc majątkowa, tak żeby w przypadku jej ponownej akcji mieć w miarę klarowna sytuację. I zastanawiam się co dalej...próbować wybaczyć? - jak się do niej odnosić w codzienności - udawać że jest jak było, być chłodnym, mieć dystans, kurde zupełnie się w tym pogubilem.

amor dnia październik 26 2018 19:23:50
Jeśli chcesz jej "wybaczyć", to na jakiej podstawie? Ona chce tego, poprosiła o to? Zrozumiała co złego zrobiła? Widzi swój błąd? Walczy o odbudowanie Waszej relacji? Jest pełna skruchy?
Nie masz na tą chwilę podstaw, do tego by "wybaczyć" i ponownie zaufać.

siwypan dnia październik 26 2018 19:37:19
Skrucha jest - chodzi płacze, przeprasza, cały czas powtarza że zrozumiała że nie chce stracić rodziny i dlatego przestała się z nim spotykać w sierpniu. Robi ruchy w moją stronę, ale ile w tym szczerości a ile strachu tak naprawdę nikt nie wie - nie chce rozwalac młodemu dzieciństwa, myślę że jestem gotowy spróbować to ratować (nie wywaliłem jej jeszcze z domu) ale chcę żeby miała mocna świadomość ile tym dla niej robię. Żeby zapamietala to uczucie do końca życia - nie chce przejść nad tym do porządku dziennego bo brak konsekwencji oznacza pewnie za jakiś czas powtórkę. Nie chce żeby czuła się już tak pewnie jak do tej pory bo nie uszanowala tego.

amor dnia październik 26 2018 19:43:49
jak tłumaczy to czemu tak postępowała? wie czemu zdradzała?

siwypan dnia październik 26 2018 19:54:00
Właśnie tym że po ciąży nie czuła się atrakcyjna, akceptowana - a on ją akceptowal taka jaka jest. Z tym że przez te 2 lata co noc czekałem jak mlody już zasnal żeby wyszła z pokoju i porozmawiala - takich dni było nie wiele. Już jej powiedziałem że to ona się odemnie oddalila bo ja na nią czekałem. Naprawdę na tej zasranej kanapie spędziłem większość wieczorów przez ostatnie 2 lata. Twierdzi że dzięki niemu poczuła się znowu atrakcyjna. Ja z kolei jej powiedziałem że byłem obok, ale nie chciało jej się że mną zaczynać od początku bo ciężko z kimś kogo się miało w dupie przez długi czas znowu zacząć, a kolega z pracy był świeży. tak jak wspomniałem rodzicielstwo na początku ostro dało nam popalić, ale to nie jest dla mnie wytłumaczenie skoro wytrzymałem i czekałem na nią a ona nie zadała sobie tego trudu żeby odbudować nasze relacje, wybrała najłatwiejsze rozwiazanie.

Strona 1 z 2 1 2 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Zdradzony
Zdradzony z 5 facetami w ciągu pół roku
Zdradzony
Zdradzony 3 razy
Zdradzony
zdradzony, załamany i co dalej?
Zdradzony chyba na wlasna prosbe.
Zdradzony przez dziewczynę którą kochałem
Zdradzony
Zdradzony już albo prawie
zdradzony przez dziewczynę w 2 letnim związku
Rok czasu zdradzony przez żonę
Zdradzony po 14 latach małżeństwa
zdradzony przez zone
zdradzony po 10 latach - wybaczyć?
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Poradźcie Podłej Zdr...
Jak zostać ...
Czy zemsta i zniszcz...
Podejrzenia
serce rozpadło się n...
Zdrada a rozwód
Tak kochal, ze az zd...
Samotna Mama
kolejne szanse
Potrzebuje porady
Co będzie dalej?
17 lat razem i 3 lat...
Porada
Zdrada i twierdzenie...
Mąż kłamie i zdradza
zrobiła to po latach...
Największy cios w mo...
Zdrada
Kłamstwa
Mam złamane serce- p...
Zdrada po 10 latach!
Zdrada czy urojenie?
Zdrada
Intymne rozmowy w in...
Zdrada emocjonalna
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

cziken
11/02 09:06
dzięki Crusoe smiley

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info