Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 52
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,204
Najnowszy Użytkownik: fanhran
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Czy to zdrada? /a112/
Zdradzony przez żonęWitam wszystkich nie wiem czy dobrze robię ale naprawdę potrzebuje pomocy i nie wiem czy kogoś z forum czy specjalisty.Od jakiś dwóch lat moja żona zna się z moim dawnym kolegą ze szkoły który ze względu na swoją pracę często odwiedzał moją żonę w jej miejscu pracy w zasadzie codziennie niestety ja pracuje z tego kolegi żoną i w dodatku na jedną zmianę ale nie o tym cóż nie będę ukrywał że mam świra na punkcie mojej żony jesteśmy 15 lat razem 12 lat po ślubie i mamy 11-letnią córkę. Teraz wracam do wątku żona z kolegą pisała dużo sms i dzwonili do siebie gdy zwróciłem uwagę że to nie jest normalne kontakt się urwał kolega też często przyjeżdżał do nas niby do mnie ale ja akurat zawsze byłem w pracy. Jest kilka innych szczegółów które udało mi się zauważyć ale najgorsze jest to że jak przestali korespondencji ze sobą pomyślałem że pewnie mają inny telefon. I niech mnie kule biją jakbym sobie to wywróżył dwa miesiące temu znalazłem telefon u mojej żony w torebce żeby nie było jednego dnia znalazłem na drugi go nie było a na trzeci znowu był wszystkie dane wyczyszczone tylko konto ważne do czerwca 2018 i 10zł na koncie telefon jest wyłączony dostawałem znak że mogę się teraz połączyć z tym numerem tuż przed końcem pracy mojej żony, tłumaczyła że to jednego dziecka z żony pracy że była obawa że dzieciak coś nagrał ale telefon nie ma aparatu nawet i na pytanie dlaczego nie dostała tego telefonu dyrekcja placówki odpowiedziała że zapomniała przekazać . Telefon znalazłem przypadkiem wierzcie lub nie ale miałem sen dziwny sen który się powtarza różne historie ale zawsze z tym samym kolegą i ta sama sytuacja że mnie żona z nim zdradza. Kiedyś na początku naszego związku miałem dwa sny które się sprawdziły dlatego teraz jestem przerażony tą całą sytuacją nie mam nic oprócz numeru telefonu niestety nie jestem w stanie ustalić do kogo należy. Nie wiem co mam ze sobą robić nie chce mi się jeść a o pracy nawet nie wspomnę na nic nie mam ochoty wszystko kręci się wokół jednego a żona urywa temat gdy próbuje z nią porozmawiać. Dodam tylko że nasze życie wygląda całkiem przyzwoicie jeżeli chodzi np o seks to w zasadzie kochamy się codziennie fakt że nie za bardzo romantycznie ale to ze względu na kłopoty z kręgosłupem u żony. I jeszcze mam pytanie czy mogę prosić o pomoc w ustaleniu właściciela numeru telefonu w Play?
Komentarze
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 17:07:19
Sen w sądzie dowodem nie będzie. smiley
Coś Ty taki rychliwy i z każdym podejrzeniem lecisz do żony? Chcesz dać jej szansę na lepsze przygotowanie się? Ustalenie wersji? Przysiadź na tyłku, zaklej usta taśmą i zacznij myśleć. Masz mnóstwo możliwości , podsłuch, program szpiegowski. ... Kto kombinuje i ma nerwy na wodzy ten znajdzie sposób. Jakby przyszło Ci na myśl podzielić się swoimi obawami z żoną "przyjaciela" , pomyśl czy ona też nie spali tematu na wstępie. To dokładnie jak dać złodziejowi klucze do mieszkania i iść na kina. smiley

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 17:14:42
No właśnie jestem zbyt impulsywny i wiem że zrypałem sprawę za szybko się wychyliłem. Moja żona była taka dziwna nieobecna rozmawialiśmy o tym i wszystko zrozumiałem(czy wierze?)chodzi o to że moja żona wpadła w depresję przez chorobę ale nie potrafię ułożyć wszystkich faktów w jedno i to mnie dręczy jak k...a mać

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 17:28:55
Wygadałeś o drugim telefonie. Teraz chcesz latać i szukać właściciela numeru. Cudnie, jak nie szkoda zdrowia i czasu, nie ma sprawy. Ja bym kupił nową kartę i po zawodach, można szukać ile wlezie.
Pierwsza rzecz, opanuj emocje, bo będzie kicha. Druga rzecz, wejdź na jakąkolwiek stronę sklepu szpiegowskiego i zobacz sobie co możesz użyć i czy Cię na to stać.
Zanim znajdziesz dowód zdrady, zastanów się co zrobisz dalej. Okaże się, że zdradza i co?
Gratulacje za zdrowie i codzienny sex. Nie wiem jaką trzeba mieć depresję, żeby kochać się z mężem codziennie i jeszcze kochanka obsłużyć. To dopiero zdrowie.

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 17:50:48
to nie chodzi że mnie zdradza szukam odpowiedzi czy tak może być że poszła w zapomnienie czy ja mam jakąś schize

Komentarz doklejony:
Nie wiem dlaczego ale czuję w sobie że jest coś nie tak nie potrafię znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dlatego spróbowałem na portalu takim jak ten
jeżeli bym miał kasę to bym sobie detektywa zatrudnił jakbym miał pewność że to na pewno numer ,,kochanka" to bym złożył wniosek na policję o nękanie a tak dla jaj i zobaczył jak się sprawy potoczą. nie wiem nie mam pewności czy żona mnie zdradziła dlatego pytam i szukam szczerej odpowiedzi

Komentarz doklejony:
i nie chodzi też o to że zdradza mnie co dzień czy co tydzień wystarczy raz ale ślad zostaje?! Prawda czy nie?

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 18:07:02
Przede wszystkim jesteś raptus i możesz sobie"pisać" różne scenariusze. Możesz podejrzewać sobie co tylko da się wymyślić. W takim razie warto te podejrzenia skonfrontować z rzeczywistością. I do tego są potrzebne dowody. Najlepiej jak najbardziej konkretne i najlepiej, gdyby ktoś inny niż Ty je ocenił. Domysłami sam się wykończysz. Bezpodstawnymi oskarżeniami wykończysz żonę. Olaniem problemu niczego nie rozwiążesz.
Albo zdradza, wtedy co Ty zrobisz dalej. Dasz się rolować na całego? Albo sobie wymyślasz, wtedy też coś wypada z tym zrobić. Choćby powalczyć z zazdrością u psychologa.

PS. Jakie nękanie? Jaka policja? Jakie dla jaj? Myślisz trochę? Policji nic do romansu dorosłej osoby lub Twojej zazdrości. Co im powiesz? Że Cię ktoś nęka z danego numeru? Co masz? SMS w stylu " widzę cię" ? "Kocham" ? Dostaniesz rachunek za fałszywą sprawę albo coś podobnego. Piękna laurka.

Komentarz doklejony:
PS. 2.
Jaki ślad? W telefonie na kartę u operatora? Żartujesz? Na karcie SIM lub pamięci telefonu tak. Bierzesz telefon z daną kartą do firmy odzyskującej dane. Dostajesz esy, spis połączeń, fotki, nagrania na ładnej płytce.

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 18:21:19
no właśnie nie wiem co mam robić dlatego wiem że takie rozwiązanie z policją czy innymi takimi nie przyniesie rozwiązania a tylko kłopoty. Nie wiem czy tez maiłeś lub masz podobne rozterki ale dziękuję za odpowiedzi. Ja szczerze dalej nic nie wiem czy mam coś z tym robić czy normalnie odpuścić. Pozdrawiam

Komentarz doklejony:
mi nie chodzi o czym pisali gadali chcę wiedzieć kto jest właścicielem numeru a to było by już z górki

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 18:29:34
A zadzwonić pod ten nr? to takie trudne? udać kuriera czy kogo tam? i sprawa załatwiona a nie filmy sobie wkręcać smiley

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 18:33:48
zawsze poczta

Komentarz doklejony:
no i to właśnie jest najdziwniejsze

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 18:42:02
Ponoć faceci są logiczni. Okazuje się, że to mit.
Ustalasz kto jest właścicielem numeru i? Co dalej? Na co to jest dowód?
Załóż, że numer należy do żony lub jej kochanka. Na co to jest dowodem? Na zdradę? Który sąd to uzna? Idź do adwokata, detektywa i każdy Ci powie, że to dowód na kłamstwo, nic więcej.
Nie interesuje Cię o czym piszą? Jeśli o tym, że Ty wykańczasz żonę podejrzeniami, zazdrością i między nimi nie ma nic poza zwykłą pomocą to ukręcisz bat na siebie. Żona zyska potwierdzenie Twojej bezpodstawnej zazdrości, powodu swojej depresji i bezsensu trwania w takim małżeństwie.
Coraz bardziej jestem pewny, że ocena i dobór dowodów nie powinna należeć do Ciebie. Jesteś za bardzo nakręcony i nielogiczny. Rzecz zrozumiała przypodejrzeniu o zdradę, ale ze wszech miar szkodliwa.

Komentarz doklejony:
PS. Jeśli numer założony tylko do kontaktu z kochankiem to po co odbierać inne telefony? Twój może być zablokowany, oczywiste.

Deleted_User dnia czerwiec 07 2017 19:02:54
jeszcze jedna ważna rzecz gdy powiedziałem żonie o moich podejrzeniach ona stała się troszkę inna powiedziała że chce zacząć wszystko od nowa po tym jak zobaczyła moją reakcję na ten znaleziony telefon i rozmowie dlaczego go posiada jak ja wyglądam jak ja na to zareagowałem i faktycznie wróciła moja żona do mnie. Nie wiem naprawdę nie wiem nic a z drugiej strony może wiem za dużo.Ja naprawdę chciałbym znać właściciela tego numeru i obym się mylił ale jeśli to się potwierdzi to chcę wiedzieć komu nie podawać ręki wg powiedzenia''w oczy przyjaciel za plecami k...a wię się nie dziw że kontakt się urwał''

Komentarz doklejony:
apologises naprawdę nie wiem co ciebie spotkało a może nawet nic i jesteś kawalerem w dodatku chyba bez kobiety którą kochałeś a ona kochała ciebie. Ja nie wiem może ja sam sobie to wszystko wmówiłem albo i nie ale napisałem na tym forum taki wątek może ktoś miał podobnie lub ktoś powie zwyczajnie ODPIERDALA CI CHŁOPIE poświęciłem się w całości rodzinie prawdziwi przyjaciele poszli niestety jako koledzy wiesz mam żonę którą kocham mamy cudowną córkę tylko gdy twoja połówka traci zasięg z rzeczywistością ty zaczynasz wariować i szukać czego jest brak w waszym życiu. Są też takie chwile w których znajdujesz np obcy telefon i twój ułożony świat nagle się wali a ty szukasz odpowiedzi czy na pewno ty jesteś taki kiepski jako mąż czy twoja żona jest tobą znudzona?!?Ja obecnie nie wiem nic oprócz tego że mimo czy się coś wydarzyło czy nie za moją żonę pójdę nawet do samego diabła po żar na grill tylko chodzi mi o to żebym wiedział na czym stoję nie szukam dowodów do sądu bo wiem że tak owe tylko detektyw. Czy ty mnie rozumiesz?

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
ZDRADA NAJGORSZEGO TYPU
Zdrada internetowa
Zdrada chlopaka
Zdrada mężą
Zdrada w pracy
Zdrada po 10 latach małżeństwa
Zdrada
Czy to zdrada ?
Czy to już zdrada??
Zdrada Narzeczonego
Zdrada czy oszustwo,?
Zdrada z rehabilitantem
Interesujące info - zdrada
Zdrada po 17 latach zwiazku
Zdrada emocjonalna ale.. poczytajcie sami. Szok.
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Nie śpij, bo Cię okr...
Historia jak wiele t...
Zdradziłem wirtualnie
ZDRADA NAJGORSZEGO TYPU
wciąż głupia
Zdradzona przez czat
To było nieuniknione?
Internet a zdrada......
Nie wiem co o tym ws...
Co dalej robic
Muszę bo się uduszę
po 25 latach ...a je...
Hotelowe wypady żony...
Moja historia
Niczego się nie spod...
Proszę o radę
Najgorszy rok...2019
Pomóżcie mi podjąć d...
42 lata razem, kogoś...
Rozbity na milion ka...
Moja smutna historia
Mąż zdradził i twier...
Zamknięta w klatce
Zdrada internetowa
Warszawa, okolice zd...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

LordLachdanan
16/08 09:56
Marciniks, lap mi zdechł, złap mnie na czacie

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info