Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 59
Użytkownicy Online: poczciwy, Baltazar

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,549
Najnowszy Użytkownik: Piotrek1971
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Historia jakich pewnie wiele
Zdradzony przez żonęTo historia jakich pewnie wiele... nie mam z kim pogadać więc opiszę, może trochę mi ulży.
8 lat małżeństwa, dwoje dzieci, trochę problemów, mniej kłótni, więcej cichych dni. W mojej ocenie - normalne rodzinne trudności, czasem zniechęcenie, ale też lepsze momenty. Żona, rodzina jest dla mnie na 1 miejscu. Nigdy nie myślałem o zdradzie, czy rozwodzie.
Żona skończyła 34 lata, dostała awans, zaczęła coraz częściej jeździć na wyjazdy służbowe, coraz częściej wychodzić z "koleżankami".
Jakoś mnie to nie niepokoiło... nie wiem czemu... starałem cieszyć się jej rozwojem, może... jakoś obronnie odpychałem myśli, że może romansować.
Ale pewnego dnia niespodziewanie wróciłem do domu po odwiezieniu dzieci do szkoły, bo zapomniałem komputera i usłyszałem, że dziwnie miłym...? głosem z kimś rozmawia przez telefon. Jak pojawiłem się w pokoju natychmiast się rozłączyła, uśmiechając nerwowo i tłumacząc, że to koleżanka.
Krew mi zawrzała, zrobiło mi się duszno ale nic nie powiedziałem, zabrałem komputer i pojechałem do pracy. Ale tam nie mogłem się już skupić - zacząłem szukać w necie informacji o zdradach, jak wykryć zdradę... itd. kupiłem poradnik Wyplera o zdradach i przeczytałem do końca dnia. Po pracy podjechałem jeszcze do sklepu z gadżetami szpiegowskimi i kupiłem dwa dyktafony oraz pendrive z programem szpiegowskim. Głupio czuję się pisząc o tym bo wcześniej brzydziły mnie takie metody, ale wtedy jedynym moim celem było poznać prawdę i zrozumieć na czym stoję. Podrzuciłem jeden dyktafon do jej samochodu, drugi do sypialni ustawiając tryb aktywowania głosem. Rano zadzwoniłem do pracy mówiąc że jestem chory a zabrałem się za jej komputer na którym zainstalowałem oprogramowanie szpiegujące. Wytrzymałem potem trzy dni nie robiąc nic więcej. W niedzielę pojechała z dziećmi do matki a ja usiadłem przy jej komputerze i dwóch dyktafonach.
Rezultat zanalizowania tego jest mniej więcej taki:
- ma w pracy kochanka, z którym jest w zaanagażowanym związku, spotykają się codziennie w pracy a kiedy się udaje na sex - wyjazdy służbowe lub u niego w mieszkaniu (jest z innego miasta w którym ma rodzinę - zonę i dziecko, w Warszawie ma służbową kawalerkę)
- ma konto na dwóch portalach randkowych, ich historia pokazuje że od dwóch lat (!) regularnie randkuje i spotyka się z facetami, czasem na sex
Oczywiście byłem załamany ale postanowiłem dalej działać. W poniedziałek znalazłem prawnika od spraw rozwodowych i przygotowałem się do rozmowy z nią. Zawiozłem po szkole dzieci do swojej matki a kiedy wróciła z pracy odbyliśmy długą rozmowę.
Jej wynik jest mniej więcej taki:
- przyznała się, że mnie zdradza
- nie czuje z tego powodu wyrzutów sumienia - twierdzi, że nasze małżeństwo to beznadzieja i od dawna chciała się rozwieść
- nie jestem dla niej atrakcyjny, nic do mnie czuje, mówi, że też powinienem sobie znaleźć kochankę to się lepiej poczuję a najlepiej rozwiedźmy się.
Nagrałem to oczywiście, odsłuchuję właśnie i próbuję zrozumieć, w jakiej sytuacji jestem, żeby podjąć najlepszą decyzję.
Tak po ludzku - wielkie sk....ynstwo, totalny upadek moralny, bezmyślny powrót do beztroskich czasów studenckich...?
Niestety kocham ją i łapię się niektórych przykładów z ksiązki Wyplera, pisze m.in. że jest to częsta "auto-narracja" zdradzającego, który sam siebie przekonuje, że chciał/musiał zrobić to co zrobił, po prostu nie miał wyjścia hehehehe... i patrzy ci bezczelnie w oczy. Jakąś nadzieją jest, że ta autonarracja może się zmienić... ale czy zmienią się zachowania? seksualne rozpasanie, nawykowe juz chyba zaspakajanie jakichś swoich potrzeb? ("jakichś" bo chyba nie tylko seksualnych) Niestety wątpię i w poradniku też widzę raczej marne rokowania, szczególnie przy jej nonszalanckim podejściu do sprawy. Wyraźna też typowa sodówka i wpływ znajomych, których ceni. Mówiła że wszystkie jej koleżanki mają kochanków, że to dzisiaj normalne. Czuję też, ze muszę zachować się stanowczo i tak, aby bronić siebie, tego co czuję i w co wierzę. Chyba też nie mógłbym już przy niej po tym wszystkim dobrze, komfortowo się czuć. Przekroczyła wszystkie granice. Jutro spotykam się z prawnikiem, myslę (bo czuję inaczej) że rozwiodę się z nią.
Komentarze
Deleted_User dnia grudzień 07 2016 10:02:54
Myślenie racjonalne i życzeniowość serca o pokorze i miłości u żony niestety idą w parze. Z czasem boleśnie odkryjesz kim jesteś dla tej kobiety.
Dla zachowania poczucia godności znajdź 34 kroki przez naszą wyszukiwarkę.

hurricane dnia grudzień 07 2016 10:10:15
MarNal - jedynie jakieś radykalne posunięcia mogą coś zmienić w jej podejściu.
Póki co jak piszesz - spotkanie z prawnikiem.

MarNal dnia grudzień 07 2016 11:21:16
Dziękuję. Nie mogę znaleźć tego "34 kroki" - wyszukiwarka nic nie daje na to zapytanie...

Deleted_User dnia grudzień 07 2016 11:47:16
Metoda 34 kroków dla kryzysu w małżeństwie na odzyskanie pewności siebie w oczach partnera.
1.Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2.Nie dzwoń często.
3.Nie podkreślaj pozytywnych elementów związku.
4.Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5.Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6.Nie proś o pomoc członków rodziny-masz wsparcie teściów póki są po Twojej stronie.
7.Nie proś o wsparcie duchowe.
8.Nie kupuj prezentów.
9.Nie planuj wspólnych spotkań.
10.Nie szpieguj, to Cię zniszczy.
11.Nie mów "kocham Cię".
12.Zachowuj się tak, jakby w Twoim życiu było wszystko w porządku.
13.Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14.Nie siedź, nie czekaj na żonę/męża , bądź aktywny, rób coś.
15.Będąc w kontakcie z nim/nią postaraj się mówić jak najmniej.
16.Jeżeli pytasz co robił/a w ciągu dnia, przestań pytać.
17.Musisz sprawić, że Twój partner zauważy w Tobie zmianę, że możesz żyć dalej z nim/nią lub bez niej/niego.
18.Nie bądź opryskliwy lub oziębły, po prostu zachowaj dystans.
19.Okazuj jedynie zadowolenie i szczęście.
20.Unikaj pytań dotyczących związku do chwili, gdy zechce sam/a z Tobą o tym rozmawiać.
21.Nie trać kontroli nad sobą.
22.Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23.Nie rozmawiaj o uczuciach.
24.Bądź cierpliwy.
25.Nie słuchaj co naprawdę mówi do ciebie.
26.Naucz się wycofywać, gdy chcesz zacząć mówić.
27.Dbaj o siebie.
28.Bądź silny i pewny, mów cicho i spokojnie.
29.Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić, Twoje konsekwentne działania mówią więcej niż słowa.
30.Nie pokazuj zagubienia i rozpaczy.
31.Nie wierz w nic co usłyszysz i 50% tego co widzisz.
32.Rozmawiając nie koncentruj się na sobie.
33.Nie poddawaj się.
34.Nie schodź z raz obranej drogi.

jagodalesna dnia grudzień 07 2016 16:48:59
MarNal, opisałeś dość rzeczowo swoją "historię", więc spróbuję konkretnie napisać jak ja to widzę. Paradoksalnie masz dość klarowną sytuację - żona od kilku lat prowadzi podwójne życie, w którym nie ma miejsca na WAS, a jest wiele miejsca na "schematy obyczajowe pt. wszyscy maja kochanków":-). Jak widać w tej scenerii czuje się świetnie a po odkryciu zdrady nie mami Ciebie chęcią pracy nad Waszym związkiem. Dlaczego? Bo Was już nie ma, i to nie od wczoraj. Kochasz wyobrażenie o kobiecie, której już nie ma.

Komentarz doklejony:
A co do poradników... poczytaj historie i komentarze na zetce. Idę o zakład, że dadzą Tobie sporo do myślenia...

pit dnia grudzień 07 2016 17:23:51
Witaj MarNal spierd.. od tej kobiety jak najszybciej !!!!!

Yorik dnia grudzień 07 2016 18:22:25
No niestety, MarNal, uciekaj od niej, bo Cię wykończy; Ciebie dla niej już nie ma i nie będzie, może jak jej cycki ochlapną i nie tylko, to sobie o rodzinie przypomni, ale kiedy to będzie? Jeśli nie pogrążysz się w traumie, a potraktujesz to jako danie Ci szansy, nie zmarnujesz sobie reszty życia;

Tak już jest, że syndrom wściekłej p..dy skutkuje obojętnością i pogardą do partnera; jeszcze chwila i możesz być winien, że jest nieszczęśliwa i będzie chciała Cię zniszczyć.

ottohetman dnia grudzień 07 2016 18:46:14
MarNal chlopie zloty zyjemy w czasach apokalipsy. Dengrengolada na calego. Ty sie kobietą nie przejmuj tak naprawde wszyscy jestesmy sami. Co ty myslales ze szczescie swoje na kobiecie zbudujesz?? Puchu marny, bidoczku nieszczesliwy. Mezczyznie dobrze jest byc samemu. Jestes na samym szczycie chierarhi jako mezczyzna. Nie upokarzaj sie tesknota za kobietą. Niech nie upokarzaja sie emocje. Jako żonaty byles warty pół rubla teraz calego dolara. Musisz odbudowac szacunek dla siebie. Na nowo odkryc swoja wartosc. Jak juz to zrobisz (1 rok do 2 lat) musisz znalezc cos w co sie zaangazujesz. Nie mowie tu o kolwjnym marnym zwiazku, nie pokladaj nadzieji w kobiecie. Zacznij pomagac ludziom, innym. Napewno jest cos w czym jestes dobry.Musisz znalezc pasje i dla niej zyc. Czekamy na Ciebie. Taka jest rola mezczyzn ze musimy przewodzic. Bez mrugniecia okiem jak trzeba isc przez życie samemu. I bardzo dobrze ze tak jest. Zacznijmy odkrywac swoja meskosc na nowo. Nie plakuniamy wiecej Kolego do dziela. Masz niepowtarzalna okazje zeby pobyc samemu i zaczac sie doskonalic, rozwijac, poznawac siebie i dawac swiatu cos od siebie. Z kobieta bys tego nie osiagnal tego co sie przed Toba wlasnie otwiera. Zobaczysz ile mozliwosci jeszcze sie zdziwisz. Wiem co mowie. Pozdro.

tomihigh dnia grudzień 08 2016 16:40:20
Ratuj siebie i dzieci
poczytaj sobie mój wątek z pewnością dużo się dowiesz. Opisałem jak historia się zakończyła i moje przemyślenia.

http://www.zdradzeni.info/news.php?readmore=4805

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Romans biurowy-krótka i banalna historia
Moja historia-pomóżcie zrozumieć.
Banalna historia
moja historia
bardzo dziwna historia
Moja historia i moja wina/gabrys99/syrbag99
No to i moja historia
Moja historia
niekończąca się historia
Moja smutna historia
Historia mojego małżeństwa
Historia jak każda inna...
moja historia
Moja historia
Moja smutna historia
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Proszę o opinię
Kolejny uszczęśliwio...
Jak nie rozpamiętywa...
dlaczego
Dylemat moralny.
Niby nowy rozdział, ...
"Nie moge tego kontr...
Zdrada emocjonalna
zdradziła, nie wyjaś...
Gdy zaczyna pojawiać...
Zdrada z rehabilitan...
Złe decyzje
Potrzebuje porozmawi...
głupia ja
Zdradzony po 20latach
Udręka na trzy serca...
Podzial majatku
Zdrada po 7 latach m...
Czy to tylko flirt
Czy można szczęśliwi...
zdradziła bez wyjaśnień
Zdradzona
Zdradzony :(
Kolejna zdrada męża
Co robic
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Masaż Lomi Lomi
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info