Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 51
Użytkownicy Online: OnaTaPani, bacia47, Marciniks

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,204
Najnowszy Użytkownik: fanhran
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zamknąć rozdział po zdradzie
Zdradzona przez mężaZdradę juz opisywałam. Mąż zdradził mnie po 18 latach małżeństwa z kolezanką z pracy. Wyprowadził sie do naszego ( jego) drugiego mieszkania. Mieszka w bloku obok. Właściwie nie wiem, czy mieszka, bo się nie widujemy. Nie mamy zadnego kontaktu i to akurat jest dobre. Dobre dla mojej psychiki. Mąż z dużym prawdopodobienstwem byl psychofagiem. Wszystkie cechy psychofaga z mojedwiegłowy się zgadzały, oprócz tego, że psychofag nie lubi zwierząt, akurat lubił. Ale własnego nie ma i swojego kota nam zostwił.
Śmieć płaci alimenty na córkę i spłaca kredyt mieszkaniowy. Alimenty są dośc wysokie, kredyt też. Zostawił mi tez duże mieszkanie, poszedł mieszkac do mniejszego o połowę.
I teraz problem, na razie płaci, spłaca, z corka sie nie spotyka, nie odbiera iod niej telefonów. Z kobieta tez nie mieszka ( chyba). Baba ma męża i dwójke dzieci. Jej mąż wiedziala o zdradzie dużo wcześniej ode mnie. Tolerowal to, razem czytywali smsy od Śmiecia.
Ale nie o tym chcialam pisać.
Boję sie zlożyc papiery rozwodowe, bo z dużym prawdopodobieństwem zacznie sie wojna. Zaden są d mi nie przyzna takich alimentów, spłaty calego kredytu.
Na razie więc chciałabym umówić się do notariusza, by podpisał ugodę alimentacyjna i podziała majątku, jak również rozdzielność majątkową. Tylko jak zrobić, gdy nie odbiera maili, telefonów, nawet od dzieciaka. Przeciez policji nie wezwę, by go doprowadzila do notariusza. ten typ tak ma, zamyka dfinitywnie cos i nic więcej go nie obchodzi. Ale tak sie nie da w tym przypadku, jest dużo niezałatwionych spraw. I tzreba pewne rzeczy uregulować.
Gdyby udało mi się z tym notariuszem , to byłaby połowa sukcesu. Potem rozwód. Ale to potem i tym sobie głowy na razie nie zaprzątam.
Macie pomysły, by zgodził się na notariusza ( aha , jak jeszcze rozmawialismy, to była jego propozycja). W ogóle by odebrał telefon nawet od córki. Czy będę zmuszona od razu iść na wojnę.
To co mogłam już zrobiłam,np. polikwidowalam wspólne konta ( takie bez kasy). Ale więcej nie da rady. Potrzebne są jego podpisy.
Chcę zacząć nowe zycie, bez oglądania się wstecz, bez niego.
A tak mimo alimentów, spłaty kredytu jest gdzieś w tyle głowy.

Komentarze
Strona 1 z 11 1 2 3 4 > >>
Deleted_User dnia sierpień 23 2014 10:13:54
chciałabym umówić się do notariusza, by podpisał ugodę alimentacyjna

z tego co się orientuje alimenty muszą być orzeczone sądownie, Umowa cywilno-prawna nie ma żadnego znaczenia dla urzędów czy komornika bez prawomocnego orzeczenia sądu.

Co do kredytu to zależy czy macie rozdzielność majątkową , najlepiej zasięgnąć porady u prawnika w tej sprawie.

Boję sie zlożyc papiery rozwodowe, bo z dużym prawdopodobieństwem zacznie sie wojna.Zaden są d mi nie przyzna takich alimentów, spłaty calego kredytu.


kredyt wzięty pewnie na co najmniej na 15 lat , czy masz zamiar przez te lata trwać w zawieszeniu.
Najlepiej pój iść po poradę do prawnika, poszukać na forum prawnym.

Na razie więc chciałabym umówić się do notariusza, by podpisał ugodę alimentacyjna i podziała majątku, jak również rozdzielność majątkową.


Tylko że zawarcie rozdzielności majątkowej teraz , nie zwolni Cię od zobowiązań finansowych kredytu zaciągniętych przed zawarciem rozdzielności. Idź do prawnika.

Wszystkie cechy psychofaga z mojedwiegłowy się zgadzały, oprócz tego, że psychofag nie lubi zwierząt, akurat lubił.


Mój mąż też lubi zwierzęta ale w ramach kary mój kot został zabity przez niego drewnianym drągiem. Tak że różnie to bywa.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 10:44:22
z corka sie nie spotyka, nie odbiera iod niej telefonów.


To go chyba najbardziej określa, nic z tym nie zrobisz.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 10:53:48
Jeśli chodzi o alimenty, to akurat te podpisane przed notariuszem, maja taka samą moc prawna, jak te przed sadem. Ważna jest tylko klauzula o dobrowolnym poddaniu sie egzekucji.
http://www.eporady24.pl/umowa_o_alimenty_w_formie_aktu_notarialnego,pytania,3,16,1911.html
jesli chodzi o kredyt, to on chciala podpisac tez u notariusza zobowiązanie do spłacania do konca. To 6 lat.
Z córką był 4 dni w Dolinie charlotty. Od tej pory cisza, przeciez wypełnił swoje zobowiązania ojcowskie. telefonów nie odbiera od nikogo.Tak było przez całe małżeństwo. taki typ.
A może propozycje spotkania u notariusza wysłac listem poleconym za zwrotnym poświadczeniem odbioru, tak mi wpadło do głowy w tym momencie. Tylko jak ja udowodnię, co było w tym liście. Potrzebny jakis swiadek chyba.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 10:58:11
A może propozycje spotkania u notariusza wysłac listem poleconym za zwrotnym poświadczeniem odbioru, tak mi wpadło do głowy w tym momencie. Tylko jak ja udowodnię, co było w tym liście. Potrzebny jakis swiadek chyba.

Zrób to przez prawnika.

Komentarz doklejony:
Sama się rozwodzisz ? Czy z pomocą pełnomocnika (adwokata) ?

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 11:03:18
Jak na razie pisalm chce uregulować kwestie matreialne, potem rozwód. Rozwód z pomoca prawnika.
A może rzeczywiście załatwię to przez prawnika. Tylko ja znam tego pana, on sie wscieknie, a tak na spokojnie więcej bym ugrała. On nie przyjmuje żadnych porażek, a prawnik to dla niego byłaby porażka.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 11:06:47
Śmieć płaci alimenty na córkę i spłaca kredyt mieszkaniowy. Alimenty są dośc wysokie, kredyt też. Zostawił mi tez duże mieszkanie, poszedł mieszkac do mniejszego o połowę.

Nie dziwię Ci się, że boisz się ruszać tego typa, bo skoro Ty oceniasz go, jako psychofaga, to na pewno masz rację i wiadomo, że gdy go ruszysz, to zacznie porządnie śmierdzieć. Ty sama wiesz najlepiej, jakiego rodzaju to jest człowiek. Dodatkowo nie masz do niego normalnego dostępu, bo on nie odbiera telefonów- pewnie czuje się Twoją ofiarą. Tacy ludzie, to chodząca na dwóch nogach PORAŻKA I TRAGEDIA.
Gdzie pójdzie tam namiesza i naświni, a potem za wszystko zrzuca winę na swoją ofiarę. Beznadzieja a nie mężczyzna.
Dobrze, że pogoniłaś śmiecia.
Ja na Twoim miejscu poszłabym do dobrego prawnika i powiedziała dokładnie z jakiego rodzaju człowiekiem mam do czynienia.
Nie ma bowiem sprawy, której nie dałoby się załatwić, ale niestety Ty samodzielnie nie dasz sobie rady z takim kłopotem. Wszystko zależy od tego, na ile będziesz zdeterminowana i konsekwentna i jakiego prawnika sobie wybierzesz.
Musisz jednak coś zrobić, bo żyjesz w zawieszeniu, jako nie wiadomo kto właściwie. Ni to mężatka, ni to rozwiedziona, ni to wdowa, ni panna- tak nie da się żyć na dłuższą metę.
Jemu to nie przeszkadza, bo do pukania on zawsze znajdzie jakąś babę- czy to będzie mężatka, czy rozwiedziona, panna albo wdowa- bez różnicy. On może zbajerować kobietę, że jest wolny albo zwyczajnie- znajdzie taką, dla której fakt, iż on jest żonaty nie będzie problemem. Jemu zwisa więc to czy jest związany z kimś formalnie, czy nie. Podejrzewam, że na razie nie namierzył jakiejś konkretnej, którą widziałby w roli swojej żony, więc wiadomo- po co miałby wychylać się z rozwodem?
Gorzej jednak z Tobą, bo tak w takiej dożywotniej separacji, Ty możesz przeżyć kolejne lata życia, nie wiadomo, jak długo i czekać na jakiś konkretny ruch śmiecia do usranej śmierci- totalny bezsens.
Musisz pójść do prawnika i ruszyć tę lawinę licząc się oczywiście z kłodami, które podły chłop będzie rzucał Ci pod nogi.
Jednak inaczej i tak tego nie załatwisz- po prostu znajdź dobrego prawnika.

Kik dnia sierpień 23 2014 11:10:39
jezeli miał chęci to najpierw wysłałabym mu list zwykły, bez adresu zwrotnego żeby otworzył i przeczytał. Napisz łagdonie, próbuj się dogadać, zeby wypełnił swoje zobowiązania które deklarował.Polecony z potwierdzeniem, lub przez prawnika mogą w nim wzbudzić podejrzenie że coś kombinujesz i tylko rozjuszyć. Do takich typów czasem trzeba podchodzić taktyką, bo urazisz rozbujane ego i się zacznie wojna przed czasem.
Tylko napisz ten list mądrze, tak aby Twoich słów nie mógł kiedyś wykorzystać przeciw Tobie.

Komentarz doklejony:
i oczywiscie porada prawnika

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 11:12:35
No to idź do niego, zapoluj jak będzie wracał do domu i poproś go o rozmowę. Przemawiaj do niego, jak do kogoś "specjalnej troski, no ułoma po prostu" i zobaczysz, jak on zareaguje. Rownolegle jednak szykuj sobie wizytę u prawnika.
Nie wchodź w żadne wiążące ustalenia z kimś takim, bo układanie się z oszustem nie ma żadnego sensu- taki powie Ci wszystko, co będziesz chciała usłyszeć, a za chwilę nawet nie będzie pamiętał, co Ci nagadał.
Ktoś kompetentny musi powiedzieć Ci dokładnie, jak masz ugryźć tę sprawę. Nie możesz zacząć od rozmowy z tym człowiekiem, jeśli będziesz laikiem, bo to typ kuty na cztery nogi i na pewno zrobi Cię w ciula.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 11:15:01
Mono, opisałas dokladnie sytuację. Masz niezłe doświadczenie i intuicję.
Oczywiście, on czuje się moja ofiarą. Bo on nie jest winny. Wszyscy wokól są winni.
Z tym znalezieniem baby do pukania, to u niego nie jest tak prosto. W trakcie małżeństwa proponowal seks praktycznie każdekj kobiecie, która poznał i żadna sie nie skusiła. Każdy widział, że to śmeirdziel z grzybica i grubas, oprócz tego z bardzo chamskim poczuciem humoru.
Zacytuję jego tekst na prawie każdej imprezie" Moja teściowa to skarb... głeboko zakopany" W sytuacji, gdy moja mam umarła, gdy miałam 11 lat, to troche taki słaby dow****.
Inny- do córki " Co M... znajdziemy sobie nową młodsza matke, a tę zostawimy. Po co nam taka stara. '
Znajomi byli zawsze zszokowani jego poczuciem humoru. i wciąganiem w tę grę dziecka, zaczął ja wciągać jak miała 3 lata. teraz ma 15 i mówi, ze zawsze się bała, ze tata mówi na serio. Mówił, tylko okazji nie było, bo po prostu atrakcyjny nie był.

Komentarz doklejony:
bo to typ kuty na cztery nogi i na pewno zrobi Cię w ciula.
Wiem i dlatego się boję.
Manipulacja słowna to jego konik. Ulubiony zwrot " na dzień dzisiejszy" Czyli dzisiaj mówie tak, a jutra to nie dotyczy.

Deleted_User dnia sierpień 23 2014 11:34:56
Pamiętam Twoją sprawę- to ten z grzybicą stóp, brudas, wielki potęzny chłop, który stronił od mydła, ale lubił pobzykać na boku.
Czy łatwo znaleźć mu jakaś do pukania, czy trudno?. To jego sprawa i jego problem- na pewno jednak na razie on nie ma żadnej konkretnej na oku, bo gdyby tak było, to w wywieszonym jęzorem poleciałaby z pozwem o rozwód.
On chyba bierze Ciebie na przeczekanie, skoro tak posłusznie płaci i spłaca.
Masz po prostu karę i dlatego on nie odbiera telefonów, bo w ten sposób manifestuje Ci, że czuje się śmiertlnie urażony. Może czeka na to, żebyś przyszła do niego i błagała go o wybaczenie na klęczkach. Może nawet on jest pewny, że prędzej czy później, Ty tak właśnie zrobisz.
Dlatego rzeczywiście, on może się porządnie wściec, gdy pójdziesz do niego i powiesz o rozwodzie.
Tacy, jak oni ciężko odwalają się od swoich ofiar. To książęta udzielni, nadute buce, więc wiadomo, jaki może być dalszy scenariusz.
Jednak nie masz wyjścia i do Ciebie należy konkretny krok, bo naprawdę tak możecie sobie trwać w tego rodzaju bezruchu i całe lata. Bez sensu, szczególnie dla Ciebie.
Idź do prawnika, a potem zapoluj na buca i może jakims cudem uda Ci się go przekonać. Musisz być dyplomatką i tak poprowadzić rozmowę, by to on zdecydował o rozwodzie, może powiedz mu o swoich niespodziewanie wielkich kłopotach, postaraj się wyglądać jak najgorzej tylko sie da na takim spotkaniu, może przetłuszczone włosy, zero makijażu, ohydny ubiór, no może tak go do siebie "zachęć". I mów do niego tak, jak przemawia się do psychicznych- ale i tak przygotuj się na kłody z jego strony, bo on nie odczepi się od Ciebie tak łatwo.

Strona 1 z 11 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
jak zaufać po zdradzie /klakow/
Po zdradzie
Prawie 4 lata po zdradzie nadal w tym samym miejscu
zamęczałam po zdradzie? To ja straciłam szanse?
Czy można uwierzyć po zdradzie?? /Lutiola/
Jak podniesc sie po zdradzie?
3 miesiące po zdradzie
4 lata po zdradzie, nowy zwiazek i...
6 tygodni po zdradzie..
Mąż wrócił po zdradzie
NIE WARTO CIAGNAC ZYCIA PO ZDRADZIE
(Prawie) pół roku po zdradzie
Bo po jego zdradzie się nie starałam /gorolka/
nie bójcie się_13 msc. po zdradzie męża
Jak poprowadzić to dalej po zdradzie
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Nie śpij, bo Cię okr...
Historia jak wiele t...
Zdradziłem wirtualnie
ZDRADA NAJGORSZEGO TYPU
wciąż głupia
Zdradzona przez czat
To było nieuniknione?
Internet a zdrada......
Nie wiem co o tym ws...
Co dalej robic
Muszę bo się uduszę
po 25 latach ...a je...
Hotelowe wypady żony...
Moja historia
Niczego się nie spod...
Proszę o radę
Najgorszy rok...2019
Pomóżcie mi podjąć d...
42 lata razem, kogoś...
Rozbity na milion ka...
Moja smutna historia
Mąż zdradził i twier...
Zamknięta w klatce
Zdrada internetowa
Warszawa, okolice zd...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

LordLachdanan
16/08 09:56
Marciniks, lap mi zdechł, złap mnie na czacie

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info