Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 1 zobacz kto)
~ leon_123

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 46
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,136
Najnowszy Użytkownik: Albert08
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Twoje miejsce
Witamy
Opisz swoją zdradę

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Obok tematu Muzyka...po prostu ♫ Rozalia 24/05 23:13
Obok tematu EGO - wyobrażenie siebie i ... msz 24/05 11:08
Obok tematu Coś na wesoło poczciwy 20/05 14:56
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Czy możliwe jest szczęśliwe... matrix 11/05 11:03
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Jak uniknac porownan pit 09/05 23:33
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Zdrada natascha210 02/05 18:54
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Mikrozdrada poczciwy 19/04 09:28
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Akt przebaczenia poczciwy 19/04 09:01
I - Internet Pomocy hurricane 12/04 11:32
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Zdrada = zabójstwo Yorik 12/04 11:29
Pokaż więcej
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

LordLachdanan
24/05 19:38
Poczciwy, awaria bazy była, czytaj w komunikatach

Archiwum
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
Co dalej?
Jeszcze 4 tygodnie temu nie wiedziałem że są takie portale. Nigdy mi do głowy nie przyszło że będę pytał co dalej? Miałem świetne życie,śliczną kochającą żonę ,parka wspaniałych dzieci,dobrze płatna praca,piękny dom itp. Niedawno,w jednej chwili świat mi się zawalił. Tuż przed swoimi 40 urodzinami moja żona pojechała na 2 dni odwiedzić koleżankę. Zawsze jej ufałem,niczego złego nie podejrzewałem. Pech chciał ze tego dnia mialem stluczkę samochodem i potrzebowałem pewnych danych. Nie mogłem sie do niej dodzwonić. To samo nastepnego dnia. Gdy wróciła wieczorem to ze złością zapytałem czy na pewno nocowala u koleżanki. Zażadalem nr telefonu bo powiedzialem ze to trzeba sprawdzić,podała go,zadzwoniłem ale rozłączyłem sie po 2 sygnałach bo pomyślałem co ja wyprawiam. Przecież znamy sie od 22 lat, jestesmy 18 lat po ślubie... Poszedlem z psem na spacer a po powrocie zobaczyłem że w sypialni leży jej obrączka. Zapytalem co to znaczy a ona wypaliła ze chce rozwodu. Powiedziala ze mnie ......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

"(...) to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej, niż nasze zdolności..." ~ J.K. Rowling ~

~~~*~~~

Wybrany artykuł
Seksoholizm
Uzależnienie seksualne (seksoholizm) to jednostka chorobowa, obejmująca przymus zachowań, takich jak angażowanie się w zachowania o podłożu seksualnym, które mają destrukcyjne skutki dla życia społecznego i emocjonalnego jednostki, kompulsywna masturbacja, natręctwa seksualne, częsta zdrada, częste oglądanie pornografii. ...Czytaj więcej >>>
Intercyza,umowny podział majątku a rozwód
Więcej opisów zdrad tego użytkownika
Co dalej?
Intercyza,umowny podział majątku a rozwód
Dzień dobry,

Wiadomo jest, że tzw intercyza /rozdzielność majątkową może być zawarta przed lub w trakcie trwania małżeństwa.
Musi byc ona potwierdzona notarialnie.
Mając już rozdzielczość majątkową można przeprowadzić kolejny krok czyli umowny podział majątku/ u notariusza lub w sądzie.
Jeśli strony są zgodne to ten podział majątku może kształtować się w dowolnych proporcjach. /Chyba? Tak?

Teraz kolej na moje pytania;
-Czy jeśli małżonkowie zdecydowali się na powyższe kroki przed rozwodem, to czy jest to wystarczającym zbezpieczeniem przed ewentualnymi dalszymi roszczeniami finansowymi przez którąś ze stron?
- Czy jedna ze stron może wnieść o nieuważnienie umownego podziału majątku jeśli po czasie poczuje że otrzymała za mało?
-Czy w dalszej kolejnosci ewentualny rozwód z orzeczeniem o winie pozwala na ubieganie sie o alimenty na dzieci lub alimenty na małżonka.
Może ktoś z Was ma doświadczenie z podbnymi sprawami?
Proszę o merytoryczne odpowiedzi.
Dziekuję...Czytaj więcej >>>
Mąż zdradził i twierdzi, że nigdy mnie nie kochał
Zdradzona przez mężaTydzień temu odkryłam, że mąż mnie zdradza. Od paru miesięcy był dla mnie oschły, niemiły, obojętny. Nie dążył do kontaktu ze mną. Nie chciał rozmawiać, a ja czułam że coś się dzieje i chciałam to wyjaśnić. Ufałam mu. Sądziłam, że jakkolwiek by nie było żadne z nas nie posunie się do takiej podłości. Jesteśmy razem od 19 lat. Mamy 2 wspaniałych dzieci, niedawno robiliśmy remont, wzięliśmy kredyt, planowaliśmy przyszłość, wakacje. Mąż zaczął być bardzo zapracowany często nie było go w domu. Wieczorne wyjścia z psem przedłużały się do 22,23. Kiedy pytałam czemu tak długo go nie ma zawsze słyszałam że przesadzam lub o co mi chodzi. Zabronił mi się do siebie przytulać. Twierdził, że teraz tak będzie wyglądać nasze życie. Bez kontaktu fizycznego. To było taki przykre i okrutne. W weekend wyjechał twierdził że służbowo. Rano wyszedł nawet się nie pożegnał. Wieczorem zaglądnęłam do jego torby. Znalazłam stary rzekomo już nie działający telefon. Działał. I był w nim dziwny SMS od kogoś ...Czytaj więcej >>>
obupulne zdrady na własne życzenie - przestroga / zmiennik /
User deleted! Witam. Z żoną jesteśmy razem od 18 lat, a po ślubie od 15. Mamy dzieci. Wspólnie przeżyliśmy swój pierwszy raz. Ważyła te pare kg za dużo i często jej to wypominałem, bo mi podobały się szczuplejsze. Nigdy nie chciała tego zrobić, ale wpadła w kompleksy. W związku byłem wielkim egoistą, niczego nie dawałem, a wszystkiego oczekiwałem.. Chyba przez to, że to ona mnie kochała mocniej. 9 lat temu wdałem się w romans który trwał 3 miesiące. Byłem bardzo szczęśliwy z tą kobietą, ale ogromne wyrzuty sumienia, wiara nie pozwoliły mi odejść do żony na zawsze. O wszystkim się dowiedziała w trakcie jego trwania. Zapisała się na siłownie, bardzo schudła, wynajęła mieszkanie. Przez cały ten okres dużo rozmawialiśmy z żoną, spotykaliśmy się i uprawialiśmy seks. Cały czas ją zapewniałem, że to się skończy, żeby poczekała, żeby mnie nie zdradzała. Tak, byłem jak pies ogrodnika. Żona zapewniała, że nigdy mnie nie zdradzi, że inni mężczyźni w ogóle jej się nie podobają, że jestem jej całym światem i ja ...Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1381 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Reklama Jezus jest miłością
www.efcharisto.bulok.info
Ostatnie Komentarze
amor dnia maj 24 2019 23:36:17

jesteś pan i pana dzieci... plus dodatni mówiąc klasykiem, to jakiś smarkacz, więc jeśli podejmie walkę o dzieci to nie dla ich dobra... tylko, żeby z pana doić... po prostu kamienna twarz, dokumentowanie opieki nad dziećmi i niestety, przerwa w pracy aby być z dziećmi.. z dala od niej jak od modliszki...

Z Panem Bogiem...bo ON może duuużooo więcej jak się co poniektórym wydaje...

Jestem tak cięta na filozofię dewocką, która umniejsza Boga i pluje mu w twarz, że to się w pale nie mieści.
Więc pozwolę sobie coś zobrazować.

Jak dziecko jest małe i trzeba mu przekazać pojęcie niematerialne, to się w jakiś sposób je obrazuje. I dlatego, aby wytłumaczyć dzieciom, czym jest np. wiosna rysuje się niewiastę w zwiewnej sukience z wiankiem na głowie i naręczem kwiatów. Na tej samej zasadzie, bardzo prostym ludziom tysiące lat temu,których pojmowanie było znacznie ograniczone, trzeba było zobrazować Boga.
Dzieci jednak z czasem wyrastają z tego pojmowania obrazkowego i antropomorfizowania Boga. Uprawiający filozofię dewocką, jak widać na tym etapie się zatrzymują.

Jeśli Bóg o którego tak się wykłócacie jest Miłością, Prawdą, czy Mocą, to nie jest gościem siedzącym gdzieś sobie za chmurkami w zaciszu i zbierającym zamówienia na pracę dla niego.
To tego "Boga", tej Miłości, Prawdy i Mocy, należy przede wszystkim szukać w sobie. BDW teksty pierwszych chrześcijan właśnie o tym mówią.

Jeśli jeden z drugim nie masz w sobie tej Miłości,Prawdy, czy Mocy,czyli nie masz w sobie tego Boga, to o jakim Bogu mówisz, który miałby rozwiązać Twoje problemy? I to do tego za Ciebie?

Nie znajdując "Go" w sobie, tym bardziej nie znajdziesz na zewnątrz, bo nawet nie wiesz czego szukać. A z lenistwa czekasz, aż coś stanie się samo.

Jak dzielisz ludzi na lepszych i gorszych, i część bliźnich masz za nic, jak nie bierzesz pod uwagę najoczywistszych faktów, że błędy popełnia każdy i Ty także jesteś zdolny w określonych warunkach do popełnienia najgorszych uczynków, w tym zdrady, to co człowieku wiesz o Prawdzie, Miłości, czy Mocy, jak zła siedzącego w Tobie nie ogarniasz, braku Boga, czy braku pokory?

Ba. Jak nad głupimi atawizmami nie panujesz, emocjonalnością własną , czy nie kształcisz intelektu i nie wyciskasz z niego wszystkiego co się da, czy też nie masz pojęcia o tym , że jedynie przez wyższe możesz zapanować nad niższymi (atawizmami, czy emocjonalnością), to jak Ty odczuwasz własną duchowość?

Co Ty o niej wiesz? Jak masz poczuć i dotknąć Boga, jak nie dotykasz własnego ducha?
To broniąc "Boga", czego Ty bronisz, poza pustym pojęciem, czyniąc je jednocześnie obrzydliwie wyświechtanym i kompletnie nic nie znaczącym?

Jeśli czujesz jedność z Bogiem, to czemu nie czujesz jedność z całym światem i ogarniająca Cię potęgą, jego złożonością? Czemu nie dostrzegasz miliardów łańcuchów skutków i przyczyn, przecinających się miliardów płaszczyzn, tryllionów oddziaływań i małości człowieka w tym wszystkim?

Czujesz paradoks? Odrzucasz drugiego człowieka, aby poczuć się lepszym, dowartościować się kosztem bliźniego i mówisz o jedności z Bogiem?
Cały wszechświat jest silnie połączony, jak jeden wielki organizm, a czemu Ty, mówiąc o siedzącym gdzieś gościu, który "więcej może niż się komuś wydaje" go od tego świata oddzielasz?
Oddzielasz go i mówisz jednocześnie o jedności z nim. Czujesz kuriozum?

Jeśli Bóg jest Miłością, jest moim stosunkiem do drugiego człowieka i całą serią wynikających z tego stosunku decyzji. Jeśli mój Bóg jest Prawdą, to jest tą czysta intencją z której wszystko co dobre wynika.

Filozofia dewocka rysująca w wyobrażeniach Boga jako dziadka z brodą, który gdzieś sobie siedzi i jak go poprosisz to rozwiąże Twoje problemy, a on ich ciągle nie rozwiązuje, sprawia, że ludzie przestają wierzyć w Boga. I maja rację, bo nie o takim Bogu mówi przecież Chrystus mówiąc "Ja jestem w Ojcu( Miłości, Prawdzie, Mocy) i Ojciec (Miłość, Prawda, Moc) jest we mnie".

Warto wiedzieć przed kim się klęka i nie zginać kolan przed pustym, martwym pojęciem. Chrześcijanin powinien wiedzieć, że jak pada na kolana, to nie klęka przed niczym smiley

Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Intercyza,umowny pod...
Mąż zdradził i twier...
obupulne zdrady na w...
Moja smutna historia
Co dalej robic
Zdrada czy oszustwo,?
zmęczona walką
Sekrety mojego męża
Co dalej?
Zdrada z rehabilitantem
Historia mojego małż...
Zmiana orientacji se...
Prostytutki, klamstw...
Interesujące info - ...
Zdrada po 17 latach ...
Głupota
To już koniec małżeń...
Co dalej?
2 miesiace po, co ma...
Proszę o radę
Zdradzony z 5 faceta...
Zdrada emocjonalna a...
po 25 latach ...a je...
po 35 latach - mąż s...
10lat...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

LordLachdanan
24/05 19:38
Poczciwy, awaria bazy była, czytaj w komunikatach

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info