Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 38
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,298
Najnowszy Użytkownik: Halinka
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Witamy
Opisz swoją zdradę

Zdrada

- to nie koniec świata.
Kącik złamanych serc, portal dla zdradzonych i nieszczęśliwych. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieszenie. Tu znajdziesz przyjaciół. Opisz swoją historię, podziel się swoim smutkiem, przeczytaj o problemach innych osób. Na tej stronie otrzymasz wsparcie i rady w trudnej sytuacji życiowej, przekonasz się, że nawet tak przykre doświadczenie jak zdrada partnera, nie oznacza jeszcze końca świata. Tu nauczysz się układać swoje życie od nowa.
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Obrączka dominikaa 21/01 23:00
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Metoda 34 kroków bacia47 20/01 16:23
Obok tematu Muzyka...po prostu ♫ amor 20/01 11:14
Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am) Dla zlych dziewczynek Ladaco 17/01 05:30
Obok tematu Cytaty Yorik 09/01 15:37
Cytat tygodnia cytaty użytkowników Yorik 01/01 18:16
Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy Zostałem zdradzony, tak jak... Yorik 30/12 23:59
Obok tematu czytamy za mało ? aster 27/12 06:35
Obok tematu Ciekawostki poczciwy 23/12 10:28
Obok tematu Najlepsze świąteczne kawałki matrix 20/12 23:18
Pokaż więcej
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

amor
19/01 20:05
Mogę prosić o poprawę wpisu w wątku WG? Bo słownik mi przekręcił 'dlatego' na 'dlaczego', a nie mogę już wbić poprawy

Archiwum
Gorący temat - ta zdrada była ostatnio komentowana
17 lat razem i 3 lata zdrady
18 lata "razem". 3ch synów. Ponad 50l. Żona prawdzi małą firme, którą jej kupiłem bo często zmianiala pracę i g zarabiala.
Mamy wspólnotę majątkową. Teraz tak. 2 lata temu przyszedłem do firmy i odkryłem kartkę z wakacji do żony??? z innego kraju dopiskiem love love love. Zdziwilem się ale nic nie powiedziałem. Nie wiedziałem z czym to łączyć. Sprawa przycichła.
Jako, że lubię kompy itp postanowiłem nagrywać rozmowy na naszych telefonach i zrzucać je na NAS. Tak trochę bez sensu. Żona dużo rozmawia i ma dużo rozmów. Tak zrzucalem je przez 2 lata. Pewnego dnia szukałem jakiejś rozmowy i znalazłem jakąś inną. Przewaliem wszystko z 2ch lat i mam komplet. Żona w rozmowach jest ostrożna ale fagas jest bardziej rozmowny.
Wiem co i gdzie i mniej więcej kiedy. Była zdrada fizyczna wielokrotnie. Fagas wspominał o wyczynach w mieszkaniach, które mamy na wynajem i w innych miejscach. Przypadkiem tam się nie znalazł.
Zdrada emocjonalna trwa do dziś . Dzwonią do siebie ra......Czytaj więcej >>>
Reklamy...
Powiedziano...cytaty, myśli....

~~~*~~~

"Błogosławione niech będą moje porażki! Zawdzięczam im wszystko co wiem," ~ E. Cioran ~

~~~*~~~

Wybrany artykuł
Zwolnienie opiekuna i ustanie opieki
Art. 169. § 1. Z ważnych powodów sąd opiekuńczy może na żądanie opiekuna zwolnić go z opieki.
§ 2. Sąd opiekuńczy zwolni opiekuna, jeżeli z powodu przeszkód faktycznych lub prawnych opiekun jest niezdolny do sprawowania opieki albo dopuszcza się czynów lub zaniedbań, które naruszają dobro pozostającego pod opieką.
§ 3. Jeżeli sąd opiekuńczy nie postanowił inaczej, opiekun obowiązany jest prowadzić nadal pilne sprawy związane z opieką aż do czasu jej objęcia przez nowego opiekuna. ...Czytaj więcej >>>
Zdrada emocjonalna boli tak samo
Zdradzona przez mężaMoja historia taka jak za pewne mnóstwo innych. Wspaniała rodzina. My dwoje syn i pies. Szczęśliwe małżeństwo. Wczasy za granicą, wspólne oglądanie filmów, syn poza którym nie widzimy świata. Sielanka aż do pewnej wigilijnej nocy. Dzwoni telefon. Mąż mówi że pomyłka i za chwilę wychodzi na taras zapalić. Nie ma go długo, za długo. Po czasie idę za nim a tam rozmowa z kobietą. O 1 w nocy w Wigilię. Potem tłumaczenia że to koleżanka z pracy, którą pociesza bo ma ciężką sytuację. Jakiś się tak zgadali i zaczęli pisać. Ale to nic takiego. To tylko koleżanka, która potrzebuje pomocy. Całe święta mąż wisi na telefonie i pisze z nią. Bo przecież trzeba pomóc w potrzebie. Byliśmy wtedy za granicą j rodziny. Było ciężko bardzo. W Sylwestra powrót do domu i sytuacja ta sama. Ciągle nos w telefonie. W końcu gdy nie wytrzymuje i mówię że to jest chore, że tyle pisze to są tłumaczenia, że wcale nie tak dużo. Wyrywam telefon. Chcę tylko udowodnić, że piszą cały czas. I mój wzrok trafia na tekst. Pr...Czytaj więcej >>>
Co zemną nie tak?
Zdradzony przez partnerkę/dziewczynęWitam, od jakiegoś czasu prowadzę podwójne życie i mam już tego dość, mój ojciec zdradzał moją mamę nagminnie ja obiecałem sobie ze taki nie będę jednak niestety mi się nie udało. Mam 32 lata jestem mężem i ojcem, pracuję na wysokim stanowisku niczego mi / nam w życiu materialnym nie brakuje, Moja mama zmarła 5 lat temu tata w zeszłym roku, będąc w żałobie po tacie w sierpniu poznałem 20 letnią dziewczynę / kobietę na jednym z portali społecznościowych, bardzo mnie zaintrygowała mamy bardzo podobne zainteresowania słuchamy tej samej muzyki ogladamy te same seriale i te same książki czytamy ogolnie poczułem sie przy niej młody, potrzebny, interesujący i bardzo dobry w łóżku moje ego po prostu windowało pod sufit za kazdym razem, mieszkamy daleko od siebie Ja Kraków Ona Warszawa jednak ciągle wymyslałem nowe wymówki przed żona żeby tam jechać, żonę bardzo zaniedbałem i nawet juz chciałem sie przeprowadzić do tamtej do Warszawy znaleźć tam pracę mieszkanie dla nas obojga i zostawić swoje ...Czytaj więcej >>>
zrobiła to po latach ponownie
Jestem od 10 lat z jedną kobietą, która jest moją żoną. Pierwszy raz zdradziła mnie 5 lat temu - ,,bo się zakochała". Zakończyła romans. Zresztą to było bez sensu, bo facet był z drugiego końca kraju. Poszliśmy na terapię par. Starała się. Bardzo żałowała. Szybko wznowiliśmy pożycie, w każdym tego słowa znaczeniu. Było to ciężkie, ale wybaczyłem jej (gdzieś po 2 latach, a powiedziałem jej to po 3).
Potem doświadczyło nas dużo rzeczy z zewnątrz. Śmierć jej rodziców (rak). Śmierć naszego nienarodzonego dziecka. Wkręciliśmy się w spiralę in vitro. Nie wyszło, niemniej dziecko nie miało być żadnym klejem. Wylądowała na miesiąc w psychiatryku. Przez cały czas starałem się ją wspierać i troszczyć o nią. Ma zajebiście ciężki, introwertyczny charakter, ale pogodziłem się z tym i kochałem ją za to jaka jest. Ona potrafiła mi to wynagradzać.
Kupiliśmy piękny dom. W końcu zaszła w ciążę i urodziła się nam śliczna córeczka (bo jej matka jest posągowo piękną kobietą), która ma teraz 14 miesięcy....Czytaj więcej >>>
Strona 1 z 1405 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Ostatnie Komentarze
Halinka dnia styczeń 21 2020 20:30:11

Z racji swoich osobistych doświadczeń czytałam posty niezarejestrowana, ale po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się założyć konto.
Przeczytałam uważnie pięć stron i po prostu momentami nie wierzę... Rozumiem, że żona jako pierwsza nie wytrzymała i zdecydowała się na podjęcie wyboru takiego a nie innego. Jednakże, Pan ją traktuje jak kogoś gorszego od siebie. Człowieka ułomnego finansowo, do nieposiadania swoich poglądów - tutaj padają te religijne. Z całych pięciu stron wynika jedynie, że ma Pan teraz mocny powód, aby zakończyć małżeństwo z rozsądku, które emocjonalnie wypaliło się dawno temu i nie było interesujące. Podejrzewam, że nie jest to cała prawda, a jedynie domniemania, półprawda, stronniczość. Za swoje niepowodzenia, brak stawiania granic, utrzymywania relacji ze znajomymi, nadwagę obarcza Pan wyłącznie żonę. i Pan tak nagrywał całe te dwa lata jakieś rozmowy? Facet koło 50tki używa wyrażenia "komp"? Nie rozumiem kompletnie kwestii wciągania w Waszą relację dzieci i to do tego najmłodszego. Syn w ogóle nie powinien w tym uczestniczyć. Rozumiem rozgoryczenie spowodowane zaistniała sytuacją, ale ty wyłacznie Wasza sprawa na tym etapie. Jedyne czego Pan się obawia to stracenia statusu majątkowego. Ta jej "wpadka" jest Panu na rękę. Kończy Pan małżeństwo farsę. Uważam, że żona wcześniej się wymiksowała z tego związku bo po prostu poszliście innymi drogami. Jakimi? Sami dobrze wiecie. Powinien Pan najpierw z nią porozmawiać na ten temat, wyjaśnić wszystko. Czytałam wiele wątków na tym forum i jest żal, złość, gorycz, zaprzeczenie, zrozumienie. Dla Pana to sytuacja komfortowa i wyrwanie się z niechcianego małżeństwa - również przez Pana. Pomimo swoich złych doświadczeń zastanawiam się jak to małżeństwo funkcjonowało? Mam wrażenie, że przyda się Panu kubeł zimnej wody bo....
1) Zataja Pan ważne fakty i nie odpowiada na wiele istotnych pytań
2) Zainteresowanie wyłącznie pieniędzmi
3) Umniejszanie jakiejkolwiek wartości żony jako człowieka
4) Wciąganie osób trzecich (nie jest to cecha osoby dojrzałej)
5) Każde niepowodzenie przypisane jest żonie
I tak na koniec nie twierdzę, że nie przeżywa Pan negatywnych odczuć w związku ze zdradą, ale jest Pan pewny tego co zrobi wręcz z jakąś drobną nutką sadyzmu skierowaną w stronę kobiety i dzieci.
Reasumując:
Pan się chyba chce tylko wybielić i usłyszeć głos poparcia dla własnych celów.

Komentarz doklejony:
Z racji swoich osobistych doświadczeń czytałam posty niezarejestrowana, ale po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się założyć konto.
Przeczytałam uważnie pięć stron i po prostu momentami nie wierzę... Rozumiem, że żona jako pierwsza nie wytrzymała i zdecydowała się na podjęcie wyboru takiego a nie innego. Jednakże, Pan ją traktuje jak kogoś gorszego od siebie. Człowieka ułomnego finansowo, do nieposiadania swoich poglądów - tutaj padają te religijne. Z całych pięciu stron wynika jedynie, że ma Pan teraz mocny powód, aby zakończyć małżeństwo z rozsądku, które emocjonalnie wypaliło się dawno temu i nie było interesujące. Podejrzewam, że nie jest to cała prawda, a jedynie domniemania, półprawda, stronniczość. Za swoje niepowodzenia, brak stawiania granic, utrzymywania relacji ze znajomymi, nadwagę obarcza Pan wyłącznie żonę. i Pan tak nagrywał całe te dwa lata jakieś rozmowy? Facet koło 50tki używa wyrażenia "komp"? Nie rozumiem kompletnie kwestii wciągania w Waszą relację dzieci i to do tego najmłodszego. Syn w ogóle nie powinien w tym uczestniczyć. Rozumiem rozgoryczenie spowodowane zaistniała sytuacją, ale ty wyłacznie Wasza sprawa na tym etapie. Jedyne czego Pan się obawia to stracenia statusu majątkowego. Ta jej "wpadka" jest Panu na rękę. Kończy Pan małżeństwo farsę. Uważam, że żona wcześniej się wymiksowała z tego związku bo po prostu poszliście innymi drogami. Jakimi? Sami dobrze wiecie. Powinien Pan najpierw z nią porozmawiać na ten temat, wyjaśnić wszystko. Czytałam wiele wątków na tym forum i jest żal, złość, gorycz, zaprzeczenie, zrozumienie. Dla Pana to sytuacja komfortowa i wyrwanie się z niechcianego małżeństwa - również przez Pana. Pomimo swoich złych doświadczeń zastanawiam się jak to małżeństwo funkcjonowało? Mam wrażenie, że przyda się Panu kubeł zimnej wody bo....
1) Zataja Pan ważne fakty i nie odpowiada na wiele istotnych pytań
2) Zainteresowanie wyłącznie pieniędzmi
3) Umniejszanie jakiejkolwiek wartości żony jako człowieka
4) Wciąganie osób trzecich (nie jest to cecha osoby dojrzałej)
5) Każde niepowodzenie przypisane jest żonie
I tak na koniec nie twierdzę, że nie przeżywa Pan negatywnych odczuć w związku ze zdradą, ale jest Pan pewny tego co zrobi wręcz z jakąś drobną nutką sadyzmu skierowaną w stronę kobiety i dzieci.
Reasumując:
Pan się chyba chce tylko wybielić i usłyszeć głos poparcia dla własnych celów.
Zobacz komentowaną zdradę
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
17 lat razem i 3 lat...
zrobiła to po latach...
Zdrada emocjonalna b...
Co zemną nie tak?
Stara rana
Zdrada emocjonalna
Jest mi siebie tak b...
Podejrzenie zdrady
Intymne rozmowy w in...
Potrzeba rozmowy
Proszę o radę
Zdrada po alkoholu
To już trójkąt czy nie?
zdradzona kochanka
rok po zdradzie nie ...
Byłem szczęśliwy
Proszę o ocenę sytua...
zmarnowalam 10 lat ż...
Zdrada w rodzinie - ...
Czy warto
Moja historia i moja...
Kiedy to minie
Bo rozeszlismy się w...
Za co?
Jestem masochistka!!!
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

amor
19/01 20:05
Mogę prosić o poprawę wpisu w wątku WG? Bo słownik mi przekręcił 'dlatego' na 'dlaczego', a nie mogę już wbić poprawy

Archiwum
Reklamy
Masaż Lomi Lomi
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info