Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 11
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,761
Najnowszy Użytkownik: On28
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdrada emocjonalna
Zdradzona przez partnera/chłopakaZdrada miała miejsce w zeszłym roku. Jesteśmy w związku od 6 lat mamy 3 letnie dziecko.
Moj partner jestem instruktorem Nauki JAZDY i dodatkowo pracuje na etat w mleczarni, jest to praca 3 zmianowa. Rok temu w kwietniu naukę jazdy rozpoczęła u Niego samotna matka 3 dzieci w tym bliźniaki. Dobrze im się rozmawialo i po skończonym kursie przenieśli znajomość na drogę smsowa. W czerwcu przepisali ze sobą prawie 3 tyś sms-ów. W lipcu było tak ze przypadkiem jak przeglądałam telefon partnera przyszedł od Niej sms o treści "tęsknię " , była to ok 22. Pokazałam mu,zrobiłam awanturę ze czemu nie ma reszty sms-ów i zagrożona ze w razie zdrady odchodzę. Przy Mnie pisał z Nią i napisała że tęskni do Jazd i rozmów. Chciałam z Nią porozmawiać, jest z tej samej miejscowości. Ale nie chciał abym rozmawiała przy dzieciach bo Jej rodzice jak się dowiedzą to będą dochodzić o co chodzi. Zawsze trafiałam jak była z dziećmi, 5 i 6 lat. Od tego smsa nie siedział przy Mnie w telefonie, za kilka dni pojechaliśmy do moich rodziców. W dniu w którym pojechaliśmy poprosilam o telefon aby przejrzeć, dał ale nic tam nie było. Telefon był zablokowany hasłem, w czerwcu gdy pytałam się czemu to odpowiadał ze będę grzebać i gadać.
Gdy wracaliśmy od rodziców poprosilam o telefon aby pod prestekstem czegoś zobaczenia.
Wówczas przypomniało mi się ze ma tam aplikację do nagrywania rozmów. Okazało się ze w dniu wyjazdu dzwonił do niej i informował ze przeglądałam Jego telefon. Ona w rozmowie pytała się o Skladnica ksiegarska ponieważ zamawialismy tam książki które dla syna odebrał kilka dni wcześniej.
Po odsłuchania rozmowy powoli dostawalam dolka. Minęło kilka dni zanim z Nim postanowiłam rozmawiać .
W trakcie rozmowy miał straszne łzy, nie wiedział ze ściągnąłem nagranie. Mówił ze tak dużo pracuje aby syn miał lepiej.
Po zakończonej rozmowie zobaczyłam że w telefonie W oknie incognito pisał z Nią na GG. A tam ostatnia wiadmosc ze od Niej ze tęskni do Jego ust. Przenieśli się tam po tym jak chciałam bilingi. Przyznał ze zagalopowal się, ze pocałunek był tylko jeden, przy odbiorze książki. Ze tak dobrze im się pisało i nie chciał tego kończyć. Ze nie ma tym etapie a gdy pytałam na jakim etapie to nie odpowiadał. Ze żył chwila i nie myślał o konsekwencjach, ze Zauroczyl się pisaniem. Gdy doczytałam Gg i pokazałam mu to zabrał telefon i powiedział ze jak przeczytam to nie wybacze. Teraz mówi że były tam głupoty. W sierpniu bardzo chciałam odejść ale spróbowałam . Po pół roku stresu okazalosie ze mam nerwobóle.
Jestem z Nim ale sama nie wiem czy chce wiedzieć co tam pisali . Czy może mnie czekać powtórka.
On mówi ze wiedział ze nic z tego nie będzie. Ale trudno kłamcy wierzyć. Powtarzane jest tutaj ze aby wybaczyć trzeba mieć podstawy
Komentarze
Romanos dnia września 03 2020 23:52:51
No taka zabawa w ciuciubabke...
On Ci bedzie cos mowil na odczepnego, Ty bedziesz probowala mu wierzyc nie wiedziec dlaczego

Antek84 dnia września 04 2020 00:45:31
Masz do siebie szacunek? Widze ze go nie masz. Juz tlumacze dlaczego tak jest.
Chronologicznie: On pisze ze teskni. Ty podnosisz alarm, zadasz tlumaczen. Otrzymujesz jakies ochlapy. Podnosisz alarm. Nastepuje kontrola. Wiadomosci wykasowane.On informuje swoj obiekt o prowadzonej inwigilacji. Jakies tam buzi,buzi. On przestrzega ze prawdy nie wybaczysz. Nastepnie mowi ze pisali o "okresie godowym pingwinow" i sie zauroczyl i zyl chwila.

Piszesz ze jestes z nim , ale nie wiesz czy chcesz.

Kobieto, Ty moze z nim jestes, ale On z Toba nie.
Chcesz wybaczac a sama nawet nie wiesz co. Twoj partner ma taki zawod ktory slynie z tego ze mozna wyrwac cos swiezego. Korzysta. Stoj dalej i sie zastanawiaj. A za pewien czas bedziemy Ci radzic jak podejsc do sprawy z rozwodem.

Renata269 dnia września 04 2020 03:22:56
Z rozwodem nie byłoby problemu gdyż nie jesteśmy małżeństwem. Ale posiadając dziecko jest trudniej odejść. W sw
On zaraz po ujawnieniu chciał żyć jakby nic się nie stało. W połowie sierpnia gdy płakałam że dobrze bawili się moim kosztem,że łzami w oczach powiedział że gdyby wiedział że tak odbiorę pisanie to by w to nie wchodzil.
Twierdzi że wertuje każda odpowiedź. Straszył że przez ciągle pytania oddala się i nie chce rozmawiać to odpowiadałam że dla Mnie to nic nowego.
Teraz po czasie mówi że były tam same głupoty, kokietowała Go i mu się to podobało. Na swoją obronę mówił że to było tylko jeden raz na tyle lat. Że chodziło tylko o pisanie bo gdyby chciał to by Ją już dawno.....; pisanie było takim odrealnieniem od pracy. Był przemęczony praca w mleczarni. Miał dużo nocek i jazd, twierdził że stracił czujność, między nami było trochę nie porozumień a trafiła mu się osoba z którą dogadywał sie. Twierdzi że dobrze że tak się stało że dowiedziałam się.
Dziękuję za każdą odpowiedź
W moim najbliższym otoczeniu nie mam przykladu, niby każdemu należy dać drugą szansę

Rozzalona dnia września 04 2020 06:33:04
Moja historia jest opisana na tym portalu, ale zaledwie jest to jej początek...też w początkowym stadium ze strony byłego męża i jego kochanicy było pisanie, długie rozmowy telefoniczne i spotykanie się w pracy. Potem oboje zgotowali mi piekło na ziemi. Dawałam jemu szansę jedna za drugą, ale był to błąd przed którym każdego przestrzegam. Jeśli szanujesz siebie odejdź od niego, podaj go od razu o alimenty na dziecko i na siebie jeśli Twój status materialny uległ pogorszeniu. On nie zmieni się, będzie brnął w spiralę kłamstw, ponieważ kręci go ten stan wzrost adrenaliny. Jeśli przyjdzie Ci do głowy rozmowa z tą kobietą to zastanów się czy warto ...Żyć z kłamcą i oszustem, który nie ma kręgosłupa moralnego jest bezsensowne...W związku nie powinno być tłumaczeń w stylu: tylko pisaliśmy czy tylko rozmawialiśmy, lub to tylko koleżanka...od koleżanki zazwyczaj wszystko zaczyna się, a później cierpią ludzie...

aster dnia września 04 2020 07:01:57
Czy może mnie czekać powtórka.

Może, bo sprawa nie jest zamknięta.
Reniu jeśli czegoś teraz nie zrobisz będzie tylko gorzej dla Ciebie, widać w Twoim wąktku standardowy schemat: on tłumaczy się, że to nic nie znaczy jednocześnie pisząc tysiące smsów już zaczyna obwiniać Ciebie
Straszył że przez ciągle pytania oddala się

Na początek wprowadź niektóre punkty z 34 kroków, te które uznasz za pomocne w Twojej trudnej sytuacji; poczekaj na rozwój sytuacji i zobaczysz co dalej...

Usunąłem dubel; poczciwy

poczciwy dnia września 04 2020 09:06:43
Rozzalona,
On nie zmieni się, będzie brnął w spiralę kłamstw, ponieważ kręci go ten stan wzrost adrenaliny.

A skąd ta pewność? Chyba straciłaś dwa lata bo jesteś dalej na początku drogi.
Świat nie jest czarno biały jak Ci się wydaje.

Autorko,
Oczywiście stać i nic nie robić to najgorszy scenariusz. Jednak gwałtowne ruchy też nie są wskazane.
Daj mu się po prostu wykazać. Swoim zachowaniem i postawą zmuś go do myślenia i pewnych ruchów. Bo to teraz w jego interesie jest odbudowa tej relacji. A przynajmniej powinna być. Zobaczysz wówczas na co go stać i ile dla niego znaczysz.
Masz rację do wybaczenia należy mieć podstawy, ale mając tę wiedzę nie skorzystałaś z niej. Dlaczego?

cziken dnia września 05 2020 00:19:09
@Renata269
niby każdemu należy dać drugą szansę

Należy, ale tylko raz. Każde kolejne kłamstwo, czy oszustwo musi odczuć, a na razie nic nie odczuł, a wręcz utwierdziłaś go w przekonaniu, że może Cię oszukiwać. Owszem nie masz dowodów, że Cię zdradził, ale takie wymiany sms'ów bardzo prawdopodobnie do czegoś doprowadzą - chociażby do zdrady emocjonalnej. Jego już zabrało, pytanie co będzie dalej?
Gdy doczytałam Gg i pokazałam mu to zabrał telefon i powiedział ze jak przeczytam to nie wybacze

I wolałaś o tym zapomnieć niż rozliczyć?
Nie twierdzę, że nie należy wybaczyć, ale trzeba wiedzieć co wybaczasz, a w obecnej sytuacji nie wiesz naprawdę nic, co się miedzy nimi działo.

Rozzalona dnia września 05 2020 08:13:02
Zdziwiłbyś się poczciwy jak wiele nauczyłam się w ciągu tych dwóch lat....kto stracił to życie zweryfikuje. Radzę aktorce w ten sposób a nie inny, ponieważ mój były mąż też postępował wg. utartych schematów tak charakterystycznych dla zdrajców.

Renata269 dnia września 23 2020 00:02:00
@poczciwy o podstawach wybaczenia dowiedziałam sietego portalu.
@cziken nie zapomniałam, pierwszy miesiąc po wykryciu przeplakalam. Raz było ze On ze mną płakał i mówił że gdyby wiedział ze tak się do tego odniosę to nie wchodziłby w to pisanie.
We wrześniu byłam u psycholog. Powiedziała ze oddalilismy się od siebie, Ja pochlonelam się nad opieką nad dzieckiem irozwijaniu swoich zainteresowań. Partner pochłonięty był pracą, bywało tak ze wracał z jednej pracy, jadł i jechał na jazdę. Pani psycholog kazała zadbać mi o swoje wnętrze. Mamy coś robić wspólnie Ale i osobno.
Pamiętam ze partner następnego dnia po wykryciu mówił że postanowił ze swojej strony ze będzie tak ustawial jazdy aby z Nami kilka godzin pobyć. Ze mamy wszystko razem robić a nie jak dotąd osobno .
Irytuje Mnie to ze mówi że nie wiem O wszystkim o czym pisali. Że wszystko biorę do siebie i uważa że lepiej jak nie wiem. Kiedyś pokazał na kartce papieru ze jedną informację potrafięz każdej strony przewertowac

Komentarz doklejony:
Czytałam przedstawione tutaj zdrady i wiem ze oddalenie jest jednym z powodów zdrady. Sobą z która mój partner pisał wiedziała ze ma dziecko. Nawet sama sprzedała kilka dorzeczy dla syna.
Podbno, wiem ze trzeba wierzyć tylko w 50 procentach co taka osoba mówi, gdy zaczynali pisać Partner napisał Jej ze kiedyś pisanie się skończy i wrócą do swoich żyć i ze nic z tego nie będzie.
Mówi ze zrozumiał ale jak pytam co to nie mam odpowiedzi

Komentarz doklejony:
po wykryciu chciał żyć jakby nic się nie stało i jak najszybciej zapomnieć o przeszłosci

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Zdrada w małżeństwie i brak zufania
Śmieszna zdrada
Śmieszna zdrada
Zdrada po 14 latach małżeństwa
zdrada i przebaczenie
Zdrada emocjonalna
zdrada w ciąży
Zdrada na początku związku
Zdrada emocjonalna
zdrada, dzieci, mieszkanie, 9 lat związek nieformalny...
Zdrada
Zdrada po wypadku
Zdrada po 8 latach
zdrada czy nie zdrada?...
Kryzys, zdrada, wielki powrót
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Zdrada w małżeństwi...
Dziwna sytuacja
20 lat razem prysło ...
Zdradzony :(
zdradziła mnie i nie...
Zdradzony po 12 latach
Nie wiem już kim dla...
Zdrada jak zdrada-al...
Zdradzam i on zdradza
Nie wiem już kim dla...
Zdradzona
Nie daje rady - c.d.
Czy można szczęśliwi...
Jak z tym skończyć
Testowa historia
Prosze o porade
zdrada, dzieci, mies...
zdrada w ciąży
Mąż milczący miesiącami
Co dalej robić? Moj...
Mąż zdradza emocjona...
Co myślicie
Kolejny uszczęśliwio...
Zawsze może być lepiej
Historia jakich wiele
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

poczciwy
13/09 20:37
Piotr79 zamieść swoją historię Nawigacja -->dodaj zdradę. Na pewno otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Archiwum
Reklamy
Masaż Kęty
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info