Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 48
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,233
Najnowszy Użytkownik: Kabuz88
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Ukrainka
Zdradzona przez partnera/chłopakaOjciec mojego dziecka po 4 latach związku zdradził mnie ze swoją pracownicą z Ukrainy (nie generalizuje, ale tak ją przedstawia zarówno on jak też donosiciele). Związek z kategorii tych udanych, wspólne plany, 1,5 roczny synek. Miesiąc temu zobaczyłam wiadomości na fb- w treści "skarbie", "kochanie" itd. Później napisała do mnie jego znajoma, zadzwonił najlepszy kolega i potwierdził kolejny podczas przypadkowego spotkania. Ogólnie wątpliwości nie miałam, zrobiłam awanturę po której wyrzucił nas ze swojego mieszkania.

To co było póżniej jest jeszcze gorsze, przyjął taktykę nie przyznawania się i zatruwania mi życia. (Mamy dziecko, wiec nie mogę całkiem uciąć kontaktu). On dąży do tego żebym wróciła, bo jak to mówi znajomym nie chce mu się płacić alimentów. W tym samym czasie zabiera swoja nową na weekend w góry. Mieszkam z sykiem w wynajętym pokoiku. Już nawet nie płaczę jest mi po prostu przykro, ze nie potrafił (i teraz też nie potrafi) zachować się jak facet. Miał ktoś taką sytuację, czy jest na forum ktoś kto pomógł by w sprawach prawnych? Lub chociaż poklepał po plecach, czuję że kończą mi się siły...
Komentarze
Strona 2 z 2 < 1 2
MarcinPoznan dnia sierpień 28 2018 17:35:46
Trzymam za Ciebie kciuki, facet okazał się draniem i egoistą, ktoś kto własne dziecko wyrzuca na bruk jest najgorszym typem człowieka.
Musisz ogarnąć prawny temat i szybko działać aby wyprzedzić jego ruchy.
A co do przyszłości to wierzę że poznasz kiedyś kogoś kto odrodzi twoją wiarę w mężczyzn.

Romanos dnia sierpień 29 2018 14:37:36
monika4444

Pomijając już wszystko inne, to jak się zachował wobec Ciebie i Waszego dziecka, drastycznie ogranicza jego i tak niewielkie szanse na otrzymanie opieki nad dzieckiem...
Musisz się tułać po wynajętych pokojach? Nie ma możliwości choćby tymczasowego powrotu do bliskich? Jeśli to normalni (w dobrym tego słowa znaczeniu) ludzie, wówczas zostaniecie otoczeni opieką i bezpieczeństwem większym niż to,co masz teraz...

Bracia? Kuzyni?
Czy, jeśli są, nie mogli by przeprowadzić "rozmowy wychowawczej" z tą za przeproszeniem "parodią mężczyzny"?
Zwykłą męską rozmowę bez mordobicia czy "sugerowania".
Z doświadczenia wiem, że to często działa.
Na mordobicie zawsze będzie czas.

normalnyfacet dnia sierpień 29 2018 14:59:32
Romanos
Bracia? Kuzyni?
Czy, jeśli są, nie mogli by przeprowadzić "rozmowy wychowawczej" z tą za przeproszeniem "parodią mężczyzny"?

A czego ta rozmowa miałaby dotyczyć?

Romanos dnia sierpień 29 2018 18:04:31
normalnyfacet
Zapewne tego, czego nie chce Monika4444, a czego chce usilnie ojciec jej dziecka: żeby się "odtentegował" i trwale przestał "namawiać" ją na powrót smiley

Wiesz... tak zgodnie z zasadą:
"Pistolet i dobre słowo są w stanie zdziałać dużo więcej niż samo dobre słowo" smiley

monika4444 dnia wrzesień 01 2018 23:13:36
OOO Kochani, nie wiedziałam że, ktoś odpisze i dziś weszłam z ciekawości. Tak długo czekałam i nic:*

1. jestem urzędnikiem- pracuje 3 kier. studiów( nie chodzi o chwalenie, po prostu się usprawiedliwiam ,że nie jestem patologią) , pochodzę z cholernie biedniej rodziny ( brak toalety, wieś, 7mka dzieci). On chce to wykorzystać przeciwko mnie tzn. chciał/ próbował. I to jest jego jedyny argument.
2. We wrześniu mam obronę- w momencie "sprzeczki" miałam pół pracy. Priorytetem było to skończyć i dziecko. Na ten czas znalazłam pokoik przy starszej pani.(wstaje 5.20, mały na 7 do żłobka, o 16 po niego +dojazd, obiad i 1,5 roczniak, 20- kąpiel i pa, i do 23 pisanie)
3. W darmowych poradach byłam. Ale są priorytety magisterka ma dead line, pozew nie- a chciałabym go "dopieścić" smileyPoza tym niefartownie prawnik z dsm-u szedł na urlop.
4. Typ jest spalony wszyscy, którzy mogą niech mnie bronią przed powrotem - pozwalam na agresję. Jakby mi przyszło do głowy wrócić. Bij!
5. Jest ciężko, bo nie bardzo mamy gdzie mieszkać. No i on mi porządnie przy*dala. A to ze krzywdzę dziecko nie wracając, a to inne gry emocjonalne. Do obrony wytrzymam, potem pozew, sąd.
6. Konkubinat- tak on jest rozwodnikiem wiec ie chciałam ślubu. Teraz będzie łatwiej.Bałam się tez jego firm, które mogłyby przynieść mi "kupę długu" jak to tłumaczyłam ironicznym żartem.
7. Na rodzinę- mogę i nie mogę liczyć. Nie będe ciężarem dla matki, zgodziła się żeby jej emeryturę dołączyć do ewent. kredytu to dużo. Siostra pożyczy 5 tys. na mieszkanie. Ale wrócić nie mogę ( nie wywalą mnie, ale tu mam pracę). Z resztą tam nie ma warunków dla dziecka.

Komentarz doklejony:
A dowody mam, świadków też- ale to zbyteczne.
To on napierał na dziecko, bardzo chciał, uznał i bardzo (chyba) kocha. Dziecko, jest największym szczęściem, ale też utrudnia rozstanie. Niestety, pomimo obrzydzenia muszę na niego patrzeć ( znaczy tatusia oczywiście). Szukał działki chciał budować dom, ja miałam się o niej/ nich nie dowiedzieć. Boli, ale ból uczy a ja się lubię uczyć. Podobno mówił,ze jak Karina( imię Ukrainki) zajdzie w ciąże to stać go na aborcję. I zapłacić żebym się nie dowiedziała. Śmiech i kurtyna.

Hestolades dnia wrzesień 03 2018 20:28:37
6. Konkubinat- tak on jest rozwodnikiem wiec ie chciałam ślubu. Teraz będzie łatwiej.

1. Sama się przekonałaś, że jest on draniem. Czasami wywiad z ex takiego gościa dość skutecznie otwiera oczy. Szkoda, że nie przed ciążą.
2. Jego metoda postępowania będzie kalką z postępowania z jego ex.
3. Młoda jesteś - nauka więc na przyszłość jest taka, że lepiej nie łamać zasad: najpierw ślub, potem dziecko.
Wychodzisz z tego związku z nowym doświadczeniem, że lepiej szerokim łukiem omijać takich rozwodników bez zasad i o słabej moralności. Skoro nie chciałaś ślubu, bo on ma swoje firmy i może je zadłużyć, to jasne było, że gdzieś tam kobieca podświadomość mówiła jasno: to jest łajza. Zostałaś teraz z problemem jakim jest wychowanie dziecka, więc musisz teraz podjąć te wyzwanie najlepiej jak można.
Niestety, sprawdza się po raz kolejny teoria, że kobietom podobają się łobuzy i z nimi zachodzą w ciąże, a po katastrofie dopiero chcą poznawać tych opiekuńczych delikatnych facetów na których mogą liczyć. Ten etap jest właśnie przed Tobą.

4. Składasz więc pozew o alimenty, tu musisz udokumentować jego zarobki, bo będzie się z tego wywijał, by były jak najniższe. Sąd zasądzi więc alimenty na poziomie ok. 600 zł.
Potem będzie trudniej, bo mając dziecko, będziesz uwiązana do miejsca pobytu drania. Pomyślisz o przeprowadzce w fajniejsze miejsce do życia - on będzie ścigać Cię, że uniemożliwiasz mu kontakty z dzieckiem. Przeprowadzisz się - będziesz płacić mu za hotel, jak przyjedzie na widzenia z dzieckiem. Uruchomisz wojnę o dziecko i kontakty z nim - będziesz miała z jego strony wszelkie możliwe świństwa. Pomyślisz o wakacjach w Turcji - nie zezwoli na to. Będziesz chciała zastosować jakąś choćby głupią karę dla małoletniego - on poda Cię do sądu i utrudni wszelkie procesy wychowawcze, rozgrywając dziecko przeciwko Tobie. Lepiej więc spokojnie negocjować, na zimno, by dojść jednak do porozumienia bez wojny - te rzadko kończą się zwycięstwem. Wygasić nienawiść i emocje.

5. Gdybyś była mądra - oddałabyś mu dziecko, negocjując w swojej sytuacji dla siebie jak najniższe alimenty na poziomie np. 200 zł.
No i byłaby to najlepsza kara dla Ukrainki i de facto jego, który musiałby stawać po stronie własnego dziecka, a agresją innej kobiety wobec niego. Tylko że kobiety nie potrafią w tej materii logicznie myśleć - chyba przez instynkt.

carlos dnia wrzesień 08 2018 18:02:27
nie wiem czy ktoś już pisał ale masz
Jesteś w trakcie postępowania rozwodowego i nie za bardzo możesz dogadać się ze swoim małżonkiem odnośnie płacenia alimentów na rzecz małoletnich dzieci?

Wyjaśnię Ci co masz zrobić, żeby uzyskać zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych w czasie trwania procesu r11; wiemy przecież, że postępowanie rozwodowe może trwać bardzo długo.

Musisz napisać wniosek o zabezpieczenie alimentów. Zgodnie z treścią wydanego przez Sąd postanowienia w przedmiocie zabezpieczenia alimentów Twój "małżonek" będzie zobowiązany do zapłaty na rzecz dzieci okresowo oznaczonej kwoty pieniężnej r11; zazwyczaj do 10 go każdego miesiąca.

Zdarzają się również postanowienia, w których Sąd nakazuje uiszczenie określonej kwoty jednorazowo r11; zdarza się to jednak w sytuacjach wyjątkowych to znaczy, np. gdy trzeba zapłacić za leczenie dziecka.

W przypadku gdy Twój "małżonek" będzie się uchylał od płacenia oznaczonej w postanowieniu o zabezpieczeniu kwoty alimentów, możesz skierować sprawę do komornika.

Musisz wiedzieć, że postanowienie w przedmiocie zabezpieczenia alimentów jest tytułem wykonawczym r11; uprawnia Cię do wszczęcia postępowania egzekucyjnego.


Wniosek o zabezpieczenie alimentów możesz złożyć przed wniesieniem pozwu, czy to o rozwód czy o zasądzenie alimentów. W tym przypadku musisz liczyć się z tym, że Sąd wyznaczy Ci termin na złożenie pozwu. Jeżeli nie złożysz pozwu w wyznaczonym terminie sąd oddali wniosek o zabezpieczenie.

Wniosek o zabezpieczenie alimentów możesz również zawrzeć jako jedno z żądań pozwu o rozwód, jak i pozwu o zasądzenie alimentów.

Wniosek o zabezpieczenie alimentów możesz również złożyć ustnie do protokołu podczas rozprawy.

Jakie warunki formalne musi spełnić wniosek o zabezpieczenie alimentów?
Wniosek o zabezpieczenie alimentów musi odpowiadać warunkom formalnym właściwym dla pisma procesowego.

Powinien zawierać:
-oznaczenie sądu do którego jest skierowany (Sądem właściwym będzie sąd pierwszej instancji, w którym będzie się toczyć postępowanie czy to rozwodowe czy o zasądzenie alimentów)

-oznaczenie stron

-oznaczenie rodzaju pisma

-osnowę wniosku wraz z przytoczeniem dowodu na poparcie wskazanych w nim okoliczności

-podpis strony albo jej przedstawiciela

-wymienienie załączników.

Wniosek taki powinien również zawierać wskazanie:

-jakiej kwoty żądasz r11; w uzasadnieniu wskaż na co ta kwota zostanie przez Ciebie przeznaczona r11; żywność, leki dla dziecka, kosmetyki, ubrania, materiały edukacyjne.

-w jaki sposób świadczenie ma zostać spełnione r11; czyli wskazanie, że alimenty mają być płatne okresowo, np. do 10 każdego miesiąca.

Wniosek o zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych nie podlega opłatom. Ponadto zaznaczyć należy, że podstawą zabezpieczenia alimentów jest tylko uprawdopodobnienie roszczenia to znaczy, że występując o zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych nie musisz wykazać, iż brak zabezpieczenia utrudni bądź uniemożliwi osiągnięcie celu postępowania lub wykonanie orzeczenia, które w sprawie zapadnie.

Wniosek o zabezpieczenie roszczeń alimentacyjnych powinien zostać rozpoznany niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie tygodnia od dnia wpływu do sądu. Termin ten ma niestety charakter instrukcyjny i jego przekroczenie nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji. Sąd rozpoznaje wniosek o zabezpieczenie na posiedzeniu niejawnym, jednak w sprawie uchylenia lub ograniczenia uprzednio udzielonego zabezpieczenia konieczne jest wyznaczenie rozprawy. Jeżeli Sąd wydaje postanowienie na posiedzeniu niejawnym, czyli bez udziału stron, doręcza je z urzędu obu stronom wraz z uzasadnieniem. Strona która nie zgadza się z zabezpieczeniem może złożyć na nie zażalenie. Zażalenie składa się w terminie 7 dni od doręczenia postanowienia z uzasadnieniem.


Strona 2 z 2 < 1 2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Nie znaleziono podobnych tytułów zdrady.
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Podejrzenie zdrady
Byłem szczęśliwy
I co dalej...
Nie śpij, bo Cię okr...
Jak z tym skończyć
Zdradziła mnie żona ...
nie wiem co mam zrobić
Samotna Mama
wciąż głupia
Ratować to czy dać ...
Bezradna
Naiwność /Silent/
Zdrada po 17 latach ...
Zdradzona
rok po zdradzie nie ...
To było nieuniknione?
No to i moja historia
Zdradziłem wirtualnie
Historia jak wiele t...
ZDRADA NAJGORSZEGO TYPU
Zdradzona przez czat
Internet a zdrada......
Nie wiem co o tym ws...
Co dalej robic
Muszę bo się uduszę
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

isteata
06/10 22:27
Jeśli ktoś stosuje aż tak mocne zabezpieczenia (linie papilarne + hasło i nie jest szpiegiem z KGB czy CIA), to wszystko jasne, że ma wiele do ukrycia przed partnerem.

Archiwum
Reklamy
Masaż relaksacyjny
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info