Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Table './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
Użytkowników Online
Table './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failedTable './zdrada_zdrada/fusion_online' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed Gości Online: 0
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,732
Najnowszy Użytkownik: apolonia
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Dylemat moralny.
Zdradziłam/Zdradziłem/Mam romansWitajcie.
Z żoną spędziłem 15 nawet dobrych lat, myślałem, że ją kocham. Mamy fajne nastoletnie dzieciaki chłopca i dziewczynkę.
Oboje pracujemy, niczego nam do szczęścia nie brakowało, ja zawsze zarabiałem więcej więc finansowałem wszystko żonie.
W pewnym momencie życia poznałem kobietę, w której zakochałem się jak głupi szczeniak. Stary a głupi można powiedzieć. Wcześniej myślałem, że kocham żonę ale dopiero przy tej kobiecie zrozumiałem co to miłość. Wcześniej nawet nie wiedziałem, że można tak patrzeć na kobietę.
Nigdy wcześniej nie rozumiałem ludzi zdradzających i szczerze gorszyło mnie to.
Nie chciałem żony skrzywdzić ale to uczucie było silniejsze ode mnie.
Wiem, że nie każdy to zrozumie, zwłaszcza kto tego sam nie przeżył.
Żona ostatnio doszła do informacji, że wysłałem n smsów z jednym numerem. Zrobiła awanturę. Męczy mnie ta cała sytuacja, duszę się we własnym domu. Lament żony sprawia, że żal mi jej ale jednocześnie uświadmia mi, że nie widzę w niej nic atrakcyjnego, moje uczucia do niej są przyjacielskie.
Gdzieś tam jeszcze nie tak dawno sądziłem, że ją kocham i nawet byłem o nią zazdrosny, bo moja żona jest ładną kobietą i zawsze miała powodzenie. Jednak w chwili obecnej męczę się z nią ale nie chcę jej krzywdzić bo to matka moich dzieci.
Zastanawiam się co robić, jak powinienem się zachować. Walczyć o rodzinę czy o miłość. Zostać przy żonie tak jak jej ślubowałem i dzieciach czy wybrać kobietę, którą kocham.
Może ktoś miał podobną sytuacje?
Komentarze
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Deleted_User dnia sierpień 28 2016 15:47:58
Elementarna uczciwość. Długo już trwa zauroczenie? Coś więcej niż SMS, gadki przez fb i kawy? Potrzebujesz stracić żonę, zabezpieczyć rodzinę materialnie i zacząć życie z nową miłością. .. by dostrzec co sobie i bliskim fundujesz. Nie wymawiaj się dobrem dzieci i żony.

Komentarz doklejony:
No i oczywiste pytanie, kogo tamta kobieta zdradza?

kaz dnia sierpień 28 2016 19:07:22
Hej. Na początku odpowiedz sobie na pytanie czy ta nowa ( przypuszczam, że młodsza o bardzej sexy kitkach ) zainteresowała by się tobą takim jaki byłeś przed 15- laty oraz co ma w móżdżku kobieta która wpiepsza się życie żonatego faceta. Jeżeli dalej masz dylematy graj w otwarte karty.

Yorik dnia sierpień 28 2016 19:40:08
Deon,
Zastanawiam się co robić, jak powinienem się zachować. Walczyć o rodzinę czy o miłość.

Oczywiście, że o rodzinę, miłość ulotną jest.
Teraz jeszcze wystarczy, że zgasisz swoje emocje, za chwilę nic juz od Ciebie nie będzie zależało, skoro takie farmazony gadasz.
Myślałeś że kochasz, uczucie silniejsze od Ciebie, no proszę Cię, nie cytuj harlequinów;
Kolego, Twój stan emocjonalny, Twój problem skoro do niego dopuściłeś. Twoje uczucia nie są najważniejsze na świecie. Nie warto za nie ginąć. To wyłacznie Twój problem, że nie nauczyłeś się nad nimi panować; Kto Cię tak skrzywdził wychowując jak średniowieczną niewiastę a nie jak odpowiedzialnego faceta?;
Jak nie masz jaj to nie powinieneś podchodzić bliżej do żadnej baby, a co dopiero do takiej która Ci się podoba i wchodzić z nią w jakiś romans; Te dobre 15 lat dzięki Tobie dla wszystkich mogą stac się złe, te kolejne jeszcze gorsze;

Zawsze mówiłem, żeby dzieciom nie dawać zapałek do ręki.
Nie wiedzą co to jest i zaraz puszczą całą chatę z dymem smiley

annahelena dnia sierpień 28 2016 21:29:28
A dajcie spokój. Deon ty wakacyjnym trollem jesteś czy kryzys wieku średniego cię dopadł?
To bardzo uprzejme z twojej strony, że ci żal lamentującej żony. Masz jeszcze odruch ludzki gdzieś w kącie podświadomości. Kota z drzewa też byś pewnie zdjął taki z ciebie uczuciowy facet.
Ja proponuje: odejdź do kochanki. Daj żonie szansę na znalezienie lepszego faceta.
A ty pobyzkasz sobie do woli, znów poczujesz tę MOC młodego boga, który wszystko może. Ta miłość, ta euforia nowej doopy.

Życzę ci tylko jednego: żebyś w tych namiętnych chwilach z nową panią słyszał w głowie swoje lamentujące dzieci, które pogruchotasz emocjonalnie. Bo podobno tak ci wszystkich żal.
Dawaj, kibicuje ci.

Ps.: mam nadzieję, że to wakacyjny troll, bo nie zdzierżę tej głupoty ludzkiej w takiej ilości.

weronika44 dnia sierpień 28 2016 21:36:56
Miłość jest w życiu najważniejsza. Idź za głosem serca. Możesz też powyżywać sie na żonie, pouprzykrzać jej na każdym kroku życie - sama cię wyrzuci z domu i to nie będzie twoja wina...
Dzieci zrozumieją, a gdy dorosną - w swoim czasie będą wiedziały jak się zachować w takiej sytuacji /wezmą przykład z tatusia/
powodzenia

impac1 dnia sierpień 28 2016 22:01:27
Mozesz sprecyzowac "poznalem"? Okolicznosci, praca, wyjazd, sklep, ulica? Kto zagadal? Czy znales ja wczesniej? W czyms jej pomogles? Sasiadka?... itd. Tak naprawde chce wyczuc czy to nie ona Ciebie wyrwala i nie jestes jej ofiara?


Według Gerharda Crombacha miłość to C8-H11-N czyli PEA (fenyloetyloamina). Związek ten, zwany popularnie narkotykiem miłości produkowany jest w hipotalamusie (część międzymózgowia).
Proces zakochania zachodzi generalnie w 3 etapach:

Gdy spotykacie się pierwszy raz oczy zbierają informacje o wzroście, figurze, kolorze włosów i oczu, odzieży i szczegółach twarzy. Następnie z prędkością 432 km/h sygnały docierają do mózgu. Jednocześnie ucho wyławia barwę glosu i śmiechu a nos rejestruje bezwonne feromony.

Sortowanie danych i porównywanie z przechowywanymi wzorcami doznań pozytywnych i negatywnych. Jeżeli wykryty został sygnał negatywny - proces ulega zamrożeniu, jeżeli pozytywny - mózg przechodzi do fazy 3.

Podczas wykrycia sygnałów pozytywnych hipotalamus zaczyna produkować fenyloetyloaminę. Początek tego procesu występuje zwykle ok. 4 sekundy. W tym czasie uderzenia serca zwiększyły się ok. 50%, automatycznie oddech staje się szybszy, dodatkowo u kobiet oczy zaczynają błyszczeć.
Fenyloetyloamina występuje w czekoladzie, serach oraz w wodzie różanej. Czy to przypadek ze na reklamach producentów czekoladek (np. Wedel) najczęściej są zakochani ludzie?. Substancja ta może wywołać: szybsze bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, działa pobudzająco, energizująco i uzależniającor30; czyli wszystkie znane nam objawy zakochania.

Za euforię która towarzyszy zakochaniu się odpowiedzialna są dopamina i norephetamina. Dzięki nim ogarnia nas niesamowite poczucie szczęścia, sprawiają że zwiększa się nasza tolerancja na głód, ból czy zimno. Wiara we własne możliwości staje się niebezpiecznie wysoka a trzeźwa ocena sytuacji zanika (mówi się czasami: klapki na oczy), mniej więcej tak jak po zażyciu amfetaminy czy MDMA.
Główne działanie kokainy polega na stymulowaniu wydzielania dopaminy w mózgu. Analogicznie - zmniejszenie ilości wydzielanej dopaminy w mózgu objawia się: cierpieniem, depresją, utratą energii i znamionami głodu narkotykowego (niespełniona miłość, związek który się rozpadł).

Feromony czyli substancje semiochemiczne bezwiednie wydzielane przez kobiety i mężczyzn. Biorą one udział w procesie zakochania i przekazują informacje (posługuje się nimi większość żywych organizmów). Dowiedziono że u mężczyzn znajdują się one w oddechu i pocie, decydując o ich atrakcyjności. Jako ciekawostkę warto dodać, że rodzajem miejskiej legendy (urban legend) jest teoria, że niektóre sieci hipermarketów spryskują feromonami produkty o najniższej sprzedawalności, po to aby zachęcić do ich zakupu. Istnienie feromonów nie zostało potwierdzone w 100% gdyż ich stężenie jest bardzo małe. Niektórzy producenci perfum i afrodyzjaków, zapewniają o tym, że ich produkty zawierają stężone ludzkie feromony. Produkty takie dostępne są na przykład na aukcjach Allegro.pl, jednak ich skuteczność nie została nigdy potwierdzona (no chyba że brać pod uwagę komentarze zadowolonych allegrowiczów, zapewniających o nadludzkich wyczynach i miłosnych igraszkach po ich zastosowaniu)
Testosteron odpowiada u obydwu płci za pożądanie seksualne.
A gdy emocje opadną...
Organizm wytwarza wtedy endorfinę, która w działaniu przypomina morfinę. Warto zaznaczy, że substancja ta wytwarzana jest tylko w obecności partnera i dają poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji życiowej. Dodatkowo u kobiet wytwarza się oksytocyna, która wydziela się również w trakcie orgazmu i przy porodzie. U mężczyzn natomiast jest to wazopresyna (bliskość i przywiązanie). Endorfina odgrywa najważniejszą rolę w czasie gdy poziom PEA w organizmie spadł do bardzo niskiego poziomu (jego wytracanie trwa średnio około 2 lat). Dlatego wiele (nawet dobrze rokujących) związków upada po tym czasie a w wielu przypadkach na widok partnera serce już nie wyrywa nam się z klatki piersiowej i nie czujemy tego samego podniecenia co w okresie zakochania.
Opisane powyżej zmiany, które zachodzą w naszym organizmie noszą znamiona neurotyczne. José Ortega y Gasset w swoich Szkicach o miłości (przekład K. Kamyszew, Warszawa, 1989) uważał zakochanie za "przejściowy imbecylizm i psychiczną anginę". Co więcej, uderzająco podobne są objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (między innymi nałogowi hazardziści, pracoholicy, notoryczni złodzieje i nieuleczalni mitomani, czyli osoby z utratą równowagi psychicznej) z zachowaniem osób świeżo zakochanych!

Pozdrawiam i powodzenia

Jestes teraz na haju kolego. Moj ojciec kiedys mi powiedzial "Nie szalej synu... zadna nie ma w poprzek"
Masz jeszcze szanse wyrwac sie z tego zauroczenia... potem moze byc za pozno. Zniszczysz siebie i ludzi wokol Ciebie. To TY bedziesz najbardziej cierpiec.

Komentarz doklejony:
Cos wiecej o tej kobiecie? Ile ma lat? Czy jest w zwiazku? Po rozstaniu? Ma dzieci? Czy tez Cie kocha? Spaliscie ze soba?

kozman dnia sierpień 28 2016 22:41:07
Do zony nic nie czujesz bo jestes caly w skowronkach bo poznales kogos innego. Cala sprawa robija sie o to ,ze za pare lat bedac z ta nowa kobieta ..takze przyjdzie przyzwyczajenie. Nie ma co sie oszukiwac ...zawsze przychodzi. Odpowiedz sobie na pytanie czy warto psuc sobie relacje z dziecmi , ktore pewnie ci tego nie wybacza dla kilku miesiecy /lat wyglupow z nowa kobieta.

Justyna1984 dnia sierpień 28 2016 22:57:36
Zgadzam się z impac1 w 100%...
Ta "miłość " jak ja nazywasz minie i to bardzo szybko....uwierz mi
Na początku związku jest szaleńcza miłość itd.... itd....
Napisałeś cyt. Moje UCZUCIA są do niej przyjacielskie...... i to jest bardzo ważne w związku - PRZYJAZN !!!
Ta szaleńca miłość po jakimś czasie mija i to jest to co pisał impac1

Powodzenia i mam nadzieję, ze wybierzesz swoją ATRAKCYJNA żonę tak jak pisałeś, dzieci, rodzine, bo to jest najważniejsze. ...

Nox dnia sierpień 29 2016 00:32:03
Oboje pracujemy, niczego nam do szczęścia nie brakowało, ja zawsze zarabiałem więcej więc finansowałem wszystko żonie.

czyli żona zajmuje się wolontariatem?
Troll nie troll ale chętni na zmiany ,z d..ą w tle wciskają taki kit .
myślałem, że kocham żonę ale dopiero przy tej kobiecie zrozumiałem co to miłość

No biedak przed 40 nie wiedział co to miłość,nigdy wcześniej nie kochał/daleko posunięta skleroza
nie tak dawno sądziłem, że ją kocham i nawet byłem o nią zazdrosny, bo moja żona jest ładną kobietą i zawsze miała powodzenie.

Zostać przy żonie tak jak jej ślubowałem i dzieciach czy wybrać kobietę, którą kocham.

czyli albo nowa partnerka albo dzieci??????/

Yorik dnia sierpień 29 2016 00:37:58
Co Wy mówicie ?
Przeciez Uczucie nie rodzi się w mózgu, tylko w sercu, i tam przebywa.
Prawdziwe Uczucie jest wieczne / śmierć też wtedy nie rozłączy/.
O miłość nie pyta się neurobiologów, bo to heretycy bez serca i nie potrafią kochać smiley
Kardiolodzy wiedzą więcej;
Oddajemy komuś swoje serce pełne miłości; wsłuchujemy się w głos czy bicie serca, serce pęka, krwawi, może być złamane; serce mówi, czuje, kocha, jest dobre albo złe;

Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Dylemat..
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
zdrada, dzieci, mies...
zdrada w ciąży
Mąż milczący miesiącami
Co dalej robić? Moj...
Mąż zdradza emocjona...
Co myślicie
Kolejny uszczęśliwio...
Zawsze może być lepiej
Historia jakich wiele
Nadzieja
Prosze o porade
Manipulacja, gra, bo...
dwa razy prawie to samo
Czy można szczęśliwi...
Zdrada emocjonalna
Śmieszna zdrada
Drugi (ostatni) raz
Praca magisterska na...
potrzbuje pomocy
Błagam poradzcie
Zdrada po 14 latach ...
Nie rozumiem...
zdradzony przez kobi...
Zycie w trojkacie
💔
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AnaLPG
03/07 19:36
Hello!

Archiwum
Reklamy
Ujędrnianie pośladków
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info