Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 46
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,233
Najnowszy Użytkownik: Kabuz88
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
brak seksu po zdradzie , co ze mna jest nie tak?
Zdradzony przez partnerkę/dziewczynęa więc tak:moja partnerką zdradzala mnie z pewnym osobnikiem,a więc to'było tak dowiedziałem się, chciałem odejść jednak górę wygrały emocje,to co przeżyliśmy, na jakiś czas był spokój lecz po miesiącu znów to wróciło, i znów zaczęło się"już nigdy więcej"itd. wszystko zaczęło się układać parę razy sypialiśmy ze sobą, i znów jednorazowy wypad na bok, i znów przepraszam itd, i cały czas z jedną i ta sama osoba, ale przechodząc do setna sprawy to sprawa wygląda tak: kiedy już leżymy razem kiedy mogło by dojść do tych chwil to nic się nie dzieje po prostu leżymy a kiedy próbuje, się zbliżyć to jest że ona nie ma ochoty, że nie potrafi, i tłumaczy mi że nie wiem jak to jest jak śpi się z kimś innym a później wraca się do tego samego partnera co kiedyś, boli mnie to bo to odmawianie trwa 3miesiąc, w jej odczuciu wychodzę na jakiegoś zboka,ale przecież jestem młody mam potrzeby,tłumacze jej że chce się z nią kochać a nie zaspokajać ochotę, ona twierdzi że nie potrafi wtedy wpadam w jakąś furie, zaczynaja się wyzwiska i wogóle,oczywiście było parę zbliżeń i wszystkie kończyły się przerwaniem , proszę was pomóżcie mi bo ja już nie potrafię dłużej tak,ile można"walić konia", pozatym ten bol nie jest od opisania kiedy odmawia,może to ze mna jest coś nie tak? proszę pomóżcie bo naprawdę już nie wiem co mam robić :(
Komentarze
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Nox dnia styczeń 01 2014 11:05:48
...tłumaczy mi że nie wiem jak to jest jak śpi się z kimś innym a później wraca się do tego samego partnera co kiedyś.."-czyli jak to jest?Leży z tobą i cały czas myśli o tym że chce uprawiać dziki seks z kochasiem.Ty jesteś młody masz potrzeby,ona takich potrzeb z tobą nie ma.Jest twoją partnerką,czyli raczej nie dzieciatą mężatką/Jeżeli masz się gdzie wyprowadzić/chyba że mieszkanie jest twoje to ją spakuj i zabierz klucze/ to z Nowym Rokiem zacznij nowe życie.O miłość się nie prosi ona jest lub nie.Jesteś młody zaczyna się karnawał idź z kolegami na imprezę a partnerkę wykreśl z książki telefonicznej,nie zauważaj jej na ulicy.Jeżeli na chwilę zakocha się w tobie na nowo-pamiętaj że za rogiem może się pojawić kolejny kochaś.Sopel to nie jest dziewczyna na życie to panna na kilka numerków /dla każdego/

Deleted_User dnia styczeń 01 2014 11:36:09
Twoja żona jest emocjonalnie związana z kochankiem. I sypiannie z Tobą jest w jej rozumieniu zdradzaniem kochanka.
Dzieje się tak ponieważ swoim postępowaniem dałeś jej przyzwolenie na dalsze zdrady (zamiecenie zdrady pod dywan, zona nie poniosła konsekwencji i kary)
Jedyna rada- zdobądź dowody jej romansu w postaci nagrań, zdjęć, a następnie oznajmiasz jej że występujesz o rozwód z orzeczeniem jej winy. Następnie wystawiasz jej walizki za drzwi.
Zobaczysz wtedy jak ta miłość szybko się skończy.
Inna sprawą jest czy będziesz potrafił zyć z kimś takim- pamietaj to zdradzacz ponosi arę i to jemu powinno zależeć na Twoim wybaczeniu. Nie ofiarowuje sie wybaczenia ot tak

Komentarz doklejony:
Skoro ona nie jest Twoją żona to sprawa jest jeszcze prostsza- wywalasz ja i jej walizki za drzwi. I już

sopel667 dnia styczeń 01 2014 11:53:09
no akurat to nie jest żona, tu nie chodzi o to ze nam potrzeby, nie sprawiło by to mi radości ze ona robi to ze mna z przymusu, ale w sumie też o to chodzi, ona chce abym jej pomógł tylko ze ją nie wiem jak,

Deleted_User dnia styczeń 01 2014 11:58:08
Oczywiście , że możesz jej pomóc ale spakować walizkę.

to jej powinno zależeć, w czym Ty jej chcesz pomóc- w podwożeniu do kochasia?

Nox dnia styczeń 01 2014 12:04:20
masz być cierpliwy,zrozumieć ją ,dać jej czas-czyż nie???Daj sobie możliwość i szansę na szczęście.To nie jest ostatnia kobieta na świecie.Będziesz się prosił o łaskę ,będziesz jej kołem zapasowym -do rachunków,zakupów itd a bzykanie zaliczy jakiś ,,szczęściarz"?

Komentarz doklejony:
teraz męczycie się obydwoje ona bo jest z tobą a ty że nie możesz być z nią Daj jej wolność,trzaśnij drzwiami.Ona niech szuka szczęścia a ty szukaj miłości i uczciwości.

Deleted_User dnia styczeń 01 2014 12:15:27
Nabawisz się tylko jeszcze większych kompleksów przy tej seks bombie. Mało ci tych przykrości, których do tej pory zaznałes przy tej osobie?
Bardzo koncentrujesz się nad tym, co dzieje się, gdy dostapisz juz zaszczytu, że w ogóle ona połozy się przy tobie- jakoś tak lekko pomijasz sprawę jej "skoków w bok". Dla mnie jest to bardzo dziwne i bardzo wymowne. Świadczy bowiem o tym, że ty postrzegasz się, jako cos gorszego od innych facetów. to chore i toksyczne dla ciebie- źle skończysz.
Dlatego ja zalecam ci, bys spojrzał na całą tę sprawę z zupełnie innej perspektywy.
To bez znaczenia, że ona odmawia ci seksu (jest zakochana w innym, więc ty jej nie pociągasz, może tamten traktuje ja persona non grata i dlatego ona jeszcze tkwi przy tobie), najwazniejsze jest to, że ona daje innemu, więc czego dobrego ty dopatrujesz się dla siebie w tej znajomości?
Wystarczy, że tamten na nią gwizdnie i ona zadrze kiecę i poleci do niego. Ty pełnisz rolę koła zapasowego.

Jesteś pozbawiony przez tę znajomość poczucia własnej wartości- pociągnij więc dalej tą znajomość, a ja zapewniam cię, że za jakiś czas stopj będziesz jej lizał z wdzięczności, że w ogole odebrała telefon od ciebie.
Sam siebie ustawiasz w roli jej podnózka, podczas gdy ona innego ustawiła na piedestale. Uciekaj od tej osoby. Znajdź sobie kogos, kto doceni cię jako faceta i pokocha. Jeśli nie masz z nia ślubu, to daj na mszę z wdzięczności, że opatrzność uchroniła cię od sto razy większych przykrości. skoro masz z nią ślub, to rozwiedź się, bo nic dobrego nie czeka cię w tym związku. Będziesz zawsze substytutem dla kogos i na własne zyczenie zył będziesz w byle jakim związku.
nie walcz też o uratowanie tego związku, bo niby jakim cudem miałbys sprawić, że ona tamtego przestanie kochac i nagle ty objawisz się jej, jako miłosć życia.
Szkoda twojego czasu, energii i zdrowia- niech ona dalej płaszczy się przed tym drugim, może znowu zechce ją bzyknąć. nie pozwól robic z siebie poczekalni dla tej panny pozbawionej sumienia i ambicji.
Wiej.

sopel667 dnia styczeń 01 2014 12:29:16
woow mądrze Mono, tylko ze twierdzi ze,ona mnie kocha i w zasadzie zawsze tak twierdziła, wszystko jest ok do pory gdy przychodzi do współżycia, staram się zrozumieć ze nie potrafi,bo jednak był ktoś inny, ale po prostu ile to jeszcze ma trwać, pewnie prawda jest to co mówicie ale ja bym chciał być z nią, dla niej ona uważa ze tylko to się dla mnie liczy

Komentarz doklejony:
jest jeszcze coś o czym warto było by wspomnieć a mianowicie tak,po przez pryzmat wydarzeń jakie miały miejsce, kiedyś po alkoholu ją uderzyłem a właściwie ona tak uważa,ją ją tylko'złapałem za przedramie ze miała siniaka ale po prostu wysiadala mi psychika, czego żaluje do dziś tej całej sytuacji wiem ze, ta sytuację zapamiętam do końca życia,lecz to jeszcze nie koniec tych złych wydarzeń może wstyd się przyznać ale bije mnie ona gdy coś nabroje to boję się tego nawet tłumaczyć, raz nawet do rozlewu krwi, chciałbym jej pomoc w tym wszystkim być z nią szczęśliwy i wogóle ale nie potrafię już nie mam pomysłu, wszystko by się układało gdyby nie ten seks, który dla niej nie jest ważny,ja nam inne zdanie o'tym wszystkim, i wmawia mi to manipulując mna, a moim zdaniem seks jest ważny w związku,zawsze to'jakieś wy życie emocjonalne,oddanie uczuć, to powinno być normalne związku a co wy dalej sadzicie o tej sytuacji, co powinienem zrobić, jak postąpić, bo cały czas tkwie w tym samym"gownie"

Kik dnia styczeń 01 2014 12:46:53
Sopel, jak Cię kocha to Ci pokazała, a może ona wogóle nie wie co to miłość, związek i odpowiedzialność.

ona uważa ze tylko to się dla mnie liczy

i tak sobie wyobrażasz resztę swojego zycia? łapiąc jakies ochłapy ktore Ci rzuci?

Moim zdaniem to manipulantka. Jest z Tobą bo dzielicie rachunki, może mieszka u Ciebie, może Ty jej byt zapewniasz. I pewnie to tylko kwestia czasu jak kogos znajdzie i pójdzie w długą. Do uczucia jej nie zmusisz, nie docenia tego co chcesz jej dać to znajdź taką która Cię pokocha i w pelni odwzajemni Twoje starania.

A najlepiej poczytaj inne historie to zobaczysz jakie cuda zdradzacze potrafią wymyslać byle by tylko się slizgnąć i by to im było dobrze. Napewno dopatrzysz się wielu podobieńst.

Deleted_User dnia styczeń 01 2014 12:55:49
W takim razie jasne jest to, że nie masz honoru i ambicji oraz, że źle pojmujesz zdobywanie kobiety- faceci często traktują takie sytuacje, jako wyzwanie dla siebie i wydaje się im, że na tym właśnie polega zdobywanie. to głupie myslenie i świadczące o tym, że nie znasz się na kobietach, jestes niedojrzały i naiwn, i kompletnie niedoświadczony w tych sprawach- sam siebie pakujesz w kanał.
Z tej znajomości nic nie wyjdzie, a to czy ty chcesz, żeby było inaczej nie ma żadnego znaczenia.
skoro kobieta doświadczy takiej sytuacji, że mimo tego, iż ona zdradziła, to facet dalej chce z nią być, że walczy o jej uczucie, to wybacz- ona pierwsza będzie miała cię za smiecia i frajera.
Od tej pory zawsze będzie miała cię za nic, bo kto jak kto, ale mężczyzna zdrady nie powinien wybaczać nigdy. Choćby serce miało ci pęknąć, chocbyś miał wyć z rozpaczy, ty jako facet nie możesz pozwolic sobie na przyjmowanie latawicy.
Jedynym wyjątkiem może być fakt, gdy facet ma także dzieci z taka i kieruje się ich dobrem( każdy odpowiedzialny ojciec przechodzi przez taka fazę, ale i ona mija, górę bierze męski honor), ale i tu tez nie powinno byc zmiłuj się.
Skoro tak bardzo zalezy ci na niej, to zbadaj dokładnie ten wątek- dlaczego ona nie jest z tym drugim?Skoro zorientujesz się, że powodem jest to, iż ten drugi traktuje ją, jako kloakę (może jest zonaty, może ma kogoś, może to po prostu jakis ruchacz i lubi ten sport), to wymierz tej kobiecie wielkiego kopa- dla ciebie bowiem będzie to informacja o tym, że ona trzyma się ciebie tylko dlatego, że tamten jej nie chce.
Niech twój honor, twoje dobre imię będzie dla ciebie najważniejsze.
Jesli jest miłość, to nie ma potrzeby o nic walczyć- ludzie są wtedy ze sobą i jest normalnie.
Ona twierdzi, że cię kocha- no i co ztego, że ona opowiada ci takie rzeczy? Mówić i pisać, to można różne rzeczy- a ty rozumu swojego nie masz, że nie wiesz o tym, że prawdę o człowieku mówia jego czyny a nie słowa? Czy uważasz, że fakt puszczania się z innym, gdy niby jest z toba dowidzi jej miłości do ciebie?
Jesli dla ciebie to pryszcz, to trzymaj się jej kurczowo, jak tonący brzytwy. I tak będziesz tego żałował, tyle tylko, że wtedy trudniej co będzie odejść od tej osoby.- będziesz bardziej uwikłany w tę znajomość.
pamiętaj o tym, że cokolwiek robisz na rzecz jakiegos człowieka, to wszystko to sprawia, że angażujesz się w znajomosć, więc coraz więcej chcesz dla siebie, jednak jeśli ktoś cie nie kocha, to nigdy nie dostaniesz od tej osoby tego, czego byś oczekiwał. doprowadzi cię to zawsze tylko do jednego- będziesz czuł się niespełniony i nieszczęśliwy.
Chcesz tak żyć? to zostań z nią.

Kik dnia styczeń 01 2014 12:58:48
Sopel, znajdx Ty sobie chłopaku normalna dziewczynęsmiley

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
rok po zdradzie nie daję rady
jak zaufać po zdradzie /klakow/
Po zdradzie
Zdrada i brak zaufania
Czy to jest zdara
Najgorsze jest to że już nie ufam
Prawie 4 lata po zdradzie nadal w tym samym miejscu
zamęczałam po zdradzie? To ja straciłam szanse?
Czy można uwierzyć po zdradzie?? /Lutiola/
Jak podniesc sie po zdradzie?
3 miesiące po zdradzie
to jest smutne
4 lata po zdradzie, nowy zwiazek i...
Czy to jest zdrada ?
6 tygodni po zdradzie..
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Podejrzenie zdrady
Byłem szczęśliwy
I co dalej...
Nie śpij, bo Cię okr...
Jak z tym skończyć
Zdradziła mnie żona ...
nie wiem co mam zrobić
Samotna Mama
wciąż głupia
Ratować to czy dać ...
Bezradna
Naiwność /Silent/
Zdrada po 17 latach ...
Zdradzona
rok po zdradzie nie ...
To było nieuniknione?
No to i moja historia
Zdradziłem wirtualnie
Historia jak wiele t...
ZDRADA NAJGORSZEGO TYPU
Zdradzona przez czat
Internet a zdrada......
Nie wiem co o tym ws...
Co dalej robic
Muszę bo się uduszę
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

isteata
06/10 22:27
Jeśli ktoś stosuje aż tak mocne zabezpieczenia (linie papilarne + hasło i nie jest szpiegiem z KGB czy CIA), to wszystko jasne, że ma wiele do ukrycia przed partnerem.

Archiwum
Reklamy
Masaż Kęty
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info