Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Witajcie
Autor Powrót po latach
Rogatek
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 04.10.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-10-2018 17:44
Dzień dobry,

Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu wrócę ale jak widać jestem i kolejny już raz proszę doświadczonych w boju o rady.
Swoją historię przedstawiłem tu: http://zdradzeni.info/news.php?readmore=5705
Dla uściślenia dodam, że po raz pierwszy konto tutaj zakładałem w 2008 lub na początku 2009, przyjmując sobie nick Rogaty. W moim temacie wypowiadałem się ja, moja partnerka (zdradzaczka) oraz eks-żona, co uznane zostało za niewiarygodne i posiadanie multikonta, i za to zostałem zbanowany. Ponownie wróciłem po 4 latach jako Afobam trwając wtedy (jeszcze) uparcie w próbie ratowania tamtego związku. Rady jakie wtedy otrzymałem to w większości, że tego uratować się nie da jeśli tak będziemy się traktowali, tzn ona - oszustwa, a ja w odpowiedzi - powroty do tematu zdrady z wypominaniem. Tak też się stało i ulgę poczułem gdy się rozstaliśmy.

Teraz niestety wróciłem z nowym tematem, i albo dmucham na zimne albo coś złego już się dzieje?

Po raz kolejny proszę o ocenę sytuacji i rady życząc dnia milszego niż wczorajszy smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Powrót po latach
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 12-12-2018 23:05
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Powrót po latach
dirty
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Szczecin

Data rejestracji: 02.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2018 11:12
Miało być chwile wcześniej ale jak w życiu ... trochę się opóźniło 😉
Rogatek - witamy Cię ponownie. Fajnie, ze transparentnie napisałeś ze miałeś inne loginy kiedyś. Prosimy być już więcej nie kasował kont bo od tego roku za każde kasowanie ostrzegamy kulka użytkowników. M.in dlatego, ze dezorganizuje to mocno forum, a wpisy z adnotacja delet user są zwyczajnie mniej ciekawe. Także jeszcze raz witamy 😉
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info