Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 59
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,298
Najnowszy Użytkownik: Halinka
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Pomóżcie bo zwariuje.
Zdradzony przez żonęWitam wszystkich.
Sprawa wygląda tak. Ja 31 lat ona 29 razem jesteśmy od 2005 roku a małżeństwo od 2013. I jedno dziecko 4 latka. Standard w styczniu poszła do pracy w wojsku jako pracownik cywilny. I zaczęła się jazdą. Zupełna zmiana krzyki klutnie pod byle pretekstem reagowała taka agresją że nie poznawałem jej. Zupełna zmiana stylu życia , zupełnie inna muzyka która słucha i najważniejsze telefon jest na wieszchu ale dotknąć go już nie mogę bo zaraz krzyki jakbym jej cos strasznego zrobił. Była taka sytuacja ,że na jej tel przyszedł jakiś dziwny dźwięk taki którego nigdy nie słyszałem jakieś pikniecie ale to nie SMS ani nie dźwięk połączenia. Zapytałem co to a ona wyraźnie zmieszana odpowiedziała że nie wie... Akurat wyjeżdżaliśmy do sklepu i w samochodzie pytam raz jeszcze kto dzwonił? A ona taka jazdee zrobiła że szok wyzwiska od najgorszych hu ku i inne... Krzyczy że nie wytrzyma ciągłego kontrolowania jej. A dodam że nigdy jej nie kontrolowałem i jakoś specjalnie nie brałem jej telefonu a nawet i gdyby to nigdy nie było z jej strony żadnego problemu. Zupełnie nie zwracała na to uwagi.Nasze telefony zawsze były na wieszchu i każdy brał który był pod ręką Kiedy wróciliśmy do domu sama zalogowala się na T-Mobile i mi pokazuje że z jej telefonu nie było polaczenia wychodzącego.Ale to przecież w jej telefonie był jakiś dziwny sygnal. Wieczorem kiedy była w innym pokoju zajrzałem do jej telefonu i nic szczególnego czy cos niepokojącego nie widziałem dużo połączeń i sygnałów puszczanych do nie zapisanych numerów i ten ktoś za chwilę dzeinil. Ale to kilka innych numerów. Podejrzewam że ma chyba jakiś komunikator. Ale tak jak mówiłem Cieszków mi to sprawdzić. Mówi że mnie kocha i tęskni a jak pojechała na strzelnice przez cały dzień od rana do wieczora nawet się nie odzywała zero kontaktu. A wiem że nic tam nie robi i się nudzi bo poprostu musi tam tylko być.i co ważne w jej oczach jest tylko lodowate spojrzenie. A i jeszcze jedno kiedyś sex raz na miesiąc jej wystarczał a teraz może codziennie i to w takich pozycjach że hoho... Na pewno Nidy wcześniej tak nie było. Pomóżcie dorsdzcie bo zwariuje nie śpię nie jem i strasznie mi ciężko. A dodam że już raz przed slubsmnie zdrsdzila. A później było już ok.
Komentarze
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
mietek dnia kwiecień 04 2019 19:46:54
Postaw jej I sobie pytanie - kim dla niej jestes, gdzie u niej szacunek do Ciebie, do waszego zwiazku, o ile twierdzi ze go ma, to czy ma go ze spodniami do kolan I podniesionym stanikiem

Yorik dnia kwiecień 04 2019 22:09:33
Merolku, myślę, że wiele osób które nie są jasnowidzami oceniając Twoją sytuację ma zawieszenie; I jak to zwykle bywa w takich sytuacjach przeczytałem jeszcze raz komentarze chłopaków, bo panie wymiękły. I tak streszczając bez cytowania to wychodzi taki układ:

1. Masz kobietę, która jest miękka w kolankach i inna nie będzie a nawet jeśli, to będzie się z tym męczyła, bo to nie jej natura, tak jest wychowana czy ukształtowana. Możemy się pozastanawiać z czego to wynika ale musiał byś dużo więcej napisać. Może to kwestia wychowania, może zaburzenie, może niedojrzałość, niezdolności do tworzenia trwałych związków, nadmierna emocjonalność, brak bliskości z Tobą a Ty tego nie widzisz bo nie masz żadnego porównania i nie masz pojęcia jak powinno być. Krótko mówiąc jaka ona właściwie jest i jaki właściwie był wasz związek?
Jeśli Ty nie jesteś w stanie czegoś widzieć a wiemy, że wiele Ci z postrzegania ucieka, to myślałeś, żeby jej problemowi przyjrzał się ktoś inny? Myślałeś o znalezieniu dobrego psychologa? sugerował bym faceta nie za młodego, który trochę kobiet miał.

2. Gdyby wam się układało, dziewczyna się zapomniała z jednym gościem powiedział bym Ci ryzykuj, bo może to było potrzebne żeby poznała swoje słabości i świadomie doceniła co miała, ale kurcze nikt Ci tak nie powie. Bardziej mam skojarzenia z narkomanką i tu już jest bez znaczenia czy czegoś żałuje czy nie, to nic nie zmienia. Narkoman zaryzykuje wszystkim, żeby dostać następną działkę, choćbyś na rękach nosił. Alkoholik przed ołtarzem szczerze i żarliwie będzie przysięgać i sam jest o tym przekonany, bo nie wie, że zaraz po wyjściu za kościołem flaszkę obali. Tak to raczej widzę. Może być jeszcze bardzo cwana, bo wiedziała jak Tobą manipulować. W sumie przed ślubem napluła Ci w twarz a Ty nic, nagrodziłeś ją i pokazałeś, że tak ją kochasz, że wszystko wytrzymasz. Ty też masz problem. Jesteś żebrakiem. Przez te wszystkie lata błagałeś ją o miłość, więc dostawałeś jakieś ochłapy.

3. Czas pułapka, to bardzo ważne. My wiemy jak z dużym prawdopodobieństwem będzie ewoluować Twoje postrzeganie. To co teraz jest warte zachodu za 5 lat może nie mieć żadnego znaczenia a nawet być nie do zniesienia. Takie pytania zadajemy: jak sobie wyobrażasz swoje życie za rok, za 5, za 10, za 15 ? a jak byś chciał, żeby ono wyglądało? Zatrzymaj się na chwilkę w tych punktach i spróbuj sobie wyobrazić; Jakie mogą być Twoje potrzeby, pragnienia, oczekiwania i jak to może najprawdopodobniej wyglądać? Interpoluj na podstawie tego kawałka co już przeżyłeś, nie dorabiaj marzeń.

4. Wiadomo co tracisz w każdej opcji, nie ma dobrego rozwiązania. Jeśli się da, dociągniesz dziecko do pełnoletności i stwierdzisz, że przegrałeś siebie, najlepsze lata. Nie będzie się układać, a trafisz na kogoś odpowiedniego, to będzie kanał, bo wtedy to Ty rozwalisz rodzinę. W jej oczach oczywiście i może nawet czuć się oszukana jeśli boków nie będzie robić, ale pamiętaj, że to nie wszystko. Co Ci np. po wiernej zimnej suce, która się z Tobą męczy lub daje Ci do zrozumienia, że to ona jest ofiarą?
Zostawiasz ją teraz, możesz dopiero poznać na co ją stać, zwalanie winy na Ciebie, mszczenie się na Tobie dzieckiem i te sprawy; Przecież jej nie znasz.

5. Tak naprawdę tylko Ty wiesz w co się wpakowałeś ale żeby jakoś pogodzić te dwie opcje i za 5 lat nie być kompletnym frajerem powinieneś się chyba zabezpieczyć. Separacja z orzeczeniem winy lub rozwód na Twoich warunkach. Teraz masz szanse to uzyskać za rok już nie. Dla dziecka na razie nic się nie zmienia, jej dajesz szansę na pójście po rozum do głowy, wtedy zobaczysz jakie są jej prawdziwe intencje, co dla was potrafi znieść i co jesteście jeszcze razem w stanie zbudować, ale otwierasz sobie drzwi, przez które w każdej chwili możesz wyjść bez negocjacji z panią czy żebrania. Teraz to tak możesz ustawić, później już nie.

matrix dnia kwiecień 04 2019 22:09:52
Więc z tych kilku razy zrobiło się kilkadziesiąt była palcowa i macanki tzn spodnie w kolanach stanik nad biustem.

I wielokrotnie wycofywała się z pełnego sexu ? Tylko nawet gdyby ten sex był to coś u Ciebie zmienia ? Czy to byłoby przekroczenie jakiejś granicy ?
pojechała na strzelnice przez cały dzień od rana do wieczora nawet się nie odzywała zero kontaktu
Te jej powroty o czasie z pracy do tego mają się nijak, chyba naginasz rzeczywistość.

Komentarz doklejony:
Yorik
Sedno smiley

Luki81 dnia kwiecień 04 2019 23:22:36
No to chłopaku dostałeś wszystko na tacy jak w szkole- temat-rozwiniecie . Myśl,kombinuj jak to ugryźć. Yorik się poświęcił i rozpisał Ci wszystko z przykładami. Fajnie by było mieć w takich okolicznościach umiejętność spojrzenia na to chłodnym okiem - niestety emocje robią swoje. Ty znasz swoją żonę najlepiej. Na moje to się dziewczyna wyrwała z domu i zachlysnęla się "wolnością". Przewróciło się trochę w głowie bo hormony oszalały. Dostała klapsa na otrzeźwienie i raczej pomogło. Wiem- marne pocieszenie. Ja osobiście twierdzę że w sprzyjających okolicznościach i pod pewnymi warunkami każdemu można dać drugą szansę. Wszak każdy z nas ma swoje za uszami i każdy z nas popełnia błędy. Ważne by się na nich uczyć i unikać w przyszłości. Pytanie dla Ciebie- czy Twoja żona potrafi wyciągnąć właściwe wnioski z tej przygody?

normalnyfacet dnia kwiecień 05 2019 07:42:38
Coś mi się wydaje autorze że Ty szukasz teraz możliwości wytłumaczenia sobie jej postępowania żeby było jak było, czyli jej wybaczyć.
Wszystko ok. Tylko to było w pracy. Oni nigdy się poza pracą nie spotkali. To było tylko i wyłącznie w pracy. I to wiem na bank. Zawsze prosto po pracy wracała do domu.Ogólnie to było tak że jak się zdążyło że zostali sami to się niby całowali i macanki ale na coś więcej nie było możliwości bo w każdej chwili mógł ktoś wejść. Na ubranie się mieli by około 30 sekund.

Wszystko ok? co jest ok, że gziła się w pracy a nie w motelu?
Naprawdę uważasz że nie mogła w pracy nadstawić tyłka? byłeś w jakiejś jednostce wojskowej? niektóre koszary to molochy gdzie nikt nikogo nie nakryje. 30 sekund, kiedyś usłyszałem taki tekst "żeby tylko zamoczyć ogóra" i to wystarczy żeby na kolbie(w końcu żołnierz) odhaczyć kolejną "zdobycz".
Nie wierzę w jej tłumaczenie rzadny facet nie będzie się kilkadziesiąt razy nakręcać żeby nie puknąć, może młody ale starszy? nigdy.
Powtórz - nie wiem jaką "intrygę" ukułeś żeby ja namówić do zwierzenia ale powiedziała Tobie tylko cześć historii i tą łagodną ( dla niektórych zrobienie komuś loda nie jest zdradą a dla Twojej to palcówka nie jest zdradą) a ona nie przyzna się do czegoś innego bez dowodu jej winy. Dlatego pytałem czy znasz faceta?

Karina123 dnia kwiecień 05 2019 09:13:38
jeśli zdradzała Cię przed ślubem opcje są dwie . może wydawałeś jej się doskonałym kandydatem na męża ojca ect. a wasze pożycie dla niej nigdy nie było satysfakcjonujące lub Pani jest luźna z natury i nikomu nigdy nie dochowa wierności. a tak swoją drogą to ona ma wykonać pracę nad sobą takze teraz nie uganiaj się za nią

Merol dnia kwiecień 05 2019 11:02:47
Yorki i Luki81 macie racje. To są jej słowa dokładnie to samo mi powiedziała. Wcześniej nie pracowała tak na poważnie kilka lat w domu bo dziecko małe. Wydawało jej się że liznela wielkiego świata że sama zarabia i jest samo wystarczalna. Że hoho teraz to jest kimś bo ode mnie kasy już nie bierze. Sama mi tak mówia że zachlysnela się tym i pojebania zmysłów dostała i otwiera się przed nią hi live. Teraz siedzi płacze i żałuję prosi mnie na litość żebym nie odchodził od niej. Powiedziałem jej że jeżeli kiedykolwiek się zejdziemy to tylko pod takim warunkiem że bierzemy rozdzielność majątkowa i wszystko co mamy do dziś to jest moje bo i zresztą tak jest. Ja na to pracowalem. A dom jest od moich rodziców i jeszcze nie przepisany na nas. I ona mówi że zgadza się na wszystkie warunki. Byle tylko został z nią i dzieckiem.

amor dnia kwiecień 05 2019 11:13:06
I ona mówi że zgadza się na wszystkie warunki. Byle tylko został z nią i dzieckiem.

raczej nikt nie mówi Ci abyś odchodził, szczególnie jeśli masz małe dziecko;
tylko abyś ponagrywał sobie obecne rozmowy jako dowód jej przyznania się do winy i rozważył kwestię tego czy nie wziąć separacji z orzeczeniem o jej winie;

daje Ci to ten plus, że zostajesz z dzieckiem, ona ponosi konsekwencje swojego głupiego działania, a w razie gdyby okazało się za jakiś czas, że dalej tyłek jej szaleje i jednak to co mówi nie jest prawdą, masz wówczas łatwiejszą sytuację w sądzie nawet w kwestii prawa do dziecka; zyskujesz tez czas na przyjrzenie się bliżej sytuacji;

Komentarz doklejony:
no i w sądzie masz już jasno ustaloną jej winę

Yorik dnia kwiecień 05 2019 12:24:14
Teraz siedzi płacze i żałuję prosi mnie na litość żebym nie odchodził od niej. Powiedziałem jej że jeżeli kiedykolwiek się zejdziemy to tylko pod takim warunkiem że bierzemy rozdzielność majątkowa i wszystko co mamy do dziś to jest moje bo i zresztą tak jest. Ja na to pracowalem. A dom jest od moich rodziców i jeszcze nie przepisany na nas. I ona mówi że zgadza się na wszystkie warunki.

Płacze i żałuje bo straci Ciebie i Twój ból ja boli czy nie przewidziała straty zaplecza i trzęsie teraz dupą, że sobie sama nie poradzi ? Do czego tak właściwie jej jesteś potrzebny, że raptem tak bardzo jej zależy?
Chyba dawałeś jej poczucie bezpieczeństwa, opiekę, ale facetem/partnerem dla niej nie byłeś, może tatusiem?

normalnyfacet dnia kwiecień 05 2019 12:51:15
Wydawało jej się że liznela wielkiego świata że sama zarabia i jest samo wystarczalna. Że hoho teraz to jest kimś bo ode mnie kasy już nie bierze. Sama mi tak mówia że zachlysnela się tym i pojebania zmysłów dostała i otwiera się przed nią hi live.

Tak tłumaczy się za drugim razem a:
Ale sama mi się przyznala że chce być z nim od poznania jego minęło tylko kilka dni lekko ponad tydzień wiem to na bank.

za 1 razem jakie było tłumaczenie.
Nie widzisz że coś łatwo odpływa do innych facetów?
Nie śpiesz się z podjęciem decyzji ale miej otwarte oczy a wyobraźni daj wolne.

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Pomóżcie mi podjąć decyzje
Muszę komuś powiedzieć, bo zwariuję
Pomożecie ?
Zdradził 10 razy z prostytutkami- pomóżcie
Pomóżcie
Po 4 latach zdradziła- Pomóżcie
Proszę pomóżcie
Nie dowierzam!! Pomóżcie
Proszę pomóżcie zrozumieć.... ???
pomóżcie, bo nie wiem czy wierzyć
Zdradziłam - pomóżcie uratować związek
POMÓŻCIE
Czy była zdrada czy mam paranoję? Proszę pomóżcie
Pomóżcie mi
Zdradził mnie kilka razy!mam dzieci!pomóżcie!
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
rok po zdradzie nie ...
17 lat razem i 3 lat...
zrobiła to po latach...
Zdrada emocjonalna b...
Co zemną nie tak?
Stara rana
Zdrada emocjonalna
Jest mi siebie tak b...
Podejrzenie zdrady
Intymne rozmowy w in...
Potrzeba rozmowy
Proszę o radę
Zdrada po alkoholu
To już trójkąt czy nie?
zdradzona kochanka
Byłem szczęśliwy
Proszę o ocenę sytua...
zmarnowalam 10 lat ż...
Zdrada w rodzinie - ...
Czy warto
Moja historia i moja...
Kiedy to minie
Bo rozeszlismy się w...
Za co?
Jestem masochistka!!!
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

amor
19/01 20:05
Mogę prosić o poprawę wpisu w wątku WG? Bo słownik mi przekręcił 'dlatego' na 'dlaczego', a nie mogę już wbić poprawy

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info