Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 62
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,439
Najnowszy Użytkownik: onnieon
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdradzony
Zdradzony przez żonęMam 44 lata od 22 jestem z jedną kobietą w związku (od 16 jesteśmy małżeństwem). Złapałem żonę na zdradzie z przynajmniej dwoma a Ona powiedziała mi że nie wie czego chce odemnie i musi się zastanowić utrzymuje nadal kontakt wiele sms meili i rozmów codziennie prawdopodobnie trzecim partnerem chociaż obiecała mi swojej siostrze ciotce i kuzynce, że nie będzie z nim się kontaktować. Nie mogę się rozwieść bo mamy synka którego kocham a dla niego byłby to koniec świata.
Komentarze
Strona 2 z 2 < 1 2
dirty dnia luty 14 2019 07:09:30
Dan - czego oczekujesz od nas?
Twój lek odnośnie rozwodu, mocno zracjonalizowany i przysłonięty dzieckiem - wydaje mi się wyłącznie łatwym wytłumaczeniem. Co to oznacza?
Ze są inne wewnętrzne powody blokady przed rozwożeniem rozejścia ?
Czego się naprawdę boisz? Z czego wynika ten lek i poddanie się kobiecie, Twoja usluznosc ?
Bycie Chrystusem, Prometeuszem to ciekawa fucha - jak się nie da jej porzucić to pozostaje wyłącznie dać się ukrzyżować / czy czekac na ptaki wykradające Twoje wnętrze.
Przechodzi mi przez głowę czy Twoja żona w formie jakiegoś glebkiego zaburzenia, robi co robi jako formę kompensacji - jednak nawet ta kompensacja oznacza jedno, nie ma tam kompletnie Ciebie.
Wracam, wiec do pytania czego się boisz prócz leku o dziecko ? Co jest bardziej ukryte i może bardziej wstydliwe dla Ciebie (nie tak pozornie altruistyczne)?

Deleted_User dnia luty 14 2019 08:10:52
Żona nastawiła całąrodzinę swoją i moją przeciwko mnie moja mama mówi że nie przeżyje rozwodu i jak do niego dojdzie to obwini mnie dwa lata temu umarł mój Tato i ona jeszcze się z tym nie pogodziła rodzeństwo mi mówi żebym nie dobijał Mamy bo jak Jej coś się stanie to będzie moja wina, a moja żona według nich ma poczucie winy i muszę czekać nie zważając na nic. Jej rodzina straszy mnie że zabiorą mi dziecko bo dwa miesiące piłem i oni byli tego świadkami a pod wpływem alkoholu byłem często zł a nawet kilkukrotnie agresywny. Próbowałem po pijaku się zabić . Jej zdrady to nic przy zeznaniach w sądzie całej jej rodziny i moja też powiedziała że będą przeciwko mnie a zabrania dziecka bym nie przeżył to sens mojego życia i jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZY. Szach mat.

Komentarz doklejony:
Ja jerstem człowiek otwarty a czasami gorączka robię szybko a żona jest zimna wyrachowana i nie okazuje żadnych uczuć na zewnątrz potrafiła zmanipulować i nastawić przeciwko mnie całąrodzinę swoją i moją tylko Jej kuzynki mąż mój jedyny przyjaciel jest za mną

Komentarz doklejony:
Czytam Wasze komentarze i dziękuję za nie chyba macie rację czas się obudzić jestem człowiekiem i zasługuję na szacunek przynajmniej tyle. a za życie w takim układzie napewno zapłacę zdrowiem psychicznym i fizycznym. Jak ktoś chce być przeciwko mnie to niech będzie w chwili próby okaże się kto przyjaciel kto wróg. Za trzy tygodnie kończy terapię indywidualną i posłucham terapeuty żebym z jakimkolwiek decyzjami poczekał do zakończenia terapii. Póżniej będzie konfrontacja i pewnie zapadnie z mojej strony decyzja o rozwodzie. DZiękuję że mnie budzicie z koszmaru w którym wegetuje.

dirty dnia luty 14 2019 09:08:17
Szach Mat - to stan umysłu, to wybór jakiego dokonujesz.
Szach Mat - to kwestia tego co dajesz sobie wrzucić, a widać wiele pozwalasz, dlaczego?

Czy Twoja rodzina przeżyje za Ciebie życie?

Czyli rozumiem, że oni mówią "tak - kochamy Cię" i właśnie z tej miłości Twoje życie ma być cierpieniem? Ma być cierpieniem choć nie dajesz rady i uciekasz - alkohol, czy próby samobójcze? Masz być Mesjaszem? To miłość?

Gdy patrzysz w lustro to widzisz siebie?

Dan, a właściwie Mesjaszu - by zadowolić wszystkich, którzy w swym egoizmie (egoizm nie ma wiele wspólnego z miłością; EGOIZM to ZAPRZECZENIE miłości) - każą Ci żyć tak czy siak ... sam stajesz się zaprzeczeniem Miłości.
Miłość do dziecka do rodziny - nie wymaga od Ciebie poświęceń ponad miarę.
Egoizm myślenia o sobie wg. schematów, manipulacji, szantażów zabija dosłownie Ciebie - to jest miłość?

Zapity Mesjasz lub chwilowo będący po udanym czy nieudanym samobójstwie to Miłość, czy egoizm.... ?

Gdybyś miał wybór: mieć dochodzącego ojca lub zapitego albo martwego, którego wybierasz - oczami dziecka.. którego ?

Jak myślisz którego wyboru dokonali by, zakochani w sobie Ci którzy dokonują szantażu emocjonalnego na Tobie?

mietek dnia luty 14 2019 12:50:53
dlaczego sam sie poddajesz? Pokazuj swojej I jej rodzinie jakie dowody zdrady posiadasz, udowodnij sobie I innym ze nie pozwolisz soba gardzic. Decyzje na temat z kim jest dziecko podejmuje sad a nie rodzina, zadaj rozwodu z powodu kilkukrotnych zdrad malzonki, udowodnij ze to osoba zmieniajaca partnerow a nie sadze aby sad dal jej dziecko

Deleted_User dnia luty 14 2019 13:19:53
Jeśli chodzi o pytanie co widzę patrząc w lustro nie wiem nauczyłem się myć i golić bez patrzenia w lustro swego odbicia nie widziałem już od dawna. Włosy sam obcinam na bardzo krótko i robię to też bez pomocy lustra.

Oirb dnia luty 14 2019 14:23:01
No chłopie.... Skoro sam na siebie nie potrafisz patrzeć to nie za dobrze. Pytanie dlaczego nie potrafisz patrzyć w lustro. Bo cie zdradza? Bo dałeś się szmacie zeszmacic? Bo wyglądasz jak zombie? Bo się boisz.... Czego? Opieka Naprzemienna. Co Zrobi żona ja kopniesz w dupsko? Który kochanek Weźmie sobie na głowę kobietę z chorym dzieckiem które wymaga wiele uwagi. On chce pobzykac. Teraz żona ma free bo wszysko robisz ty. W imię czego? Wyjedź na w tygodnie. Niech sama Ogarnia. Jajca urwało? Zbieraj dowody z niczym się nie wysyp i dowal jej taka bombę że. Się obsra

mietek dnia luty 14 2019 14:37:27
Oirb ma racje, dla niej sytuacja kiedy ty opiekujesz sie dzieckiem, a ona idzie do ruchacza jest idealna, kiedy jednak sama zostanie z dzieckiem nie bedzie takiej wygody, tak naprawde po rozwodzie to ty dyktujesz warunki

poczciwy dnia luty 14 2019 15:55:38
DAN,
Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane już wyżej.
Potrafię sobie wyobrazić jak bardzo ważnym jest dla Ciebie szczęście dziecka. ja jemu bardzo jest potrzebny ojciec, ale...
Kobieta w tej chwili kompletnie Cię nie szanuje, pal licho o dociekanie tego dlaczego, to zadanie na później.
Przede wszystkim powinieneś nauczyć się walczyć o siebie! O swoją godność!
Uwierz, żadne dziecko, nawet najbardziej chore nie będzie szczęśliwe w rodzinie patologicznej, bo tak trzeba ją nazwać. Ponadto jakie wzorce dziecko czerpie z Waszej relacji?
To, że zaczniesz walczyć o siebie np złożysz pozew o rozwód z orzeczeniem jej winy nie musi oznaczać od razu pogrzebania żony czy też tej Waszej relacji, ale może za to zmusić ją do myślenia, zachęcić do refleksji. To powinno zadziałać jak zimny prysznic a jeśli nie zadziała to przynajmniej będziesz mieć jasną sytuację, że nie warto i dodatkowo coś znacznie wartościowego - czyste sumienie.
Koszty każdej decyzji są ogromne, wszyscy tutaj zdajemy sobie z tego sprawę, ale czasem w życiu po prostu trzeba wybrać mniejsze zło.
Cel na już: odzyskać wiarę w siebie, odzyskać godność, stawiać jasne granice.
Tylko zmiana Twojej postawy może ją otrzeźwić.

amor dnia luty 14 2019 16:41:07
co widzę patrząc w lustro nie wiem nauczyłem się myć i golić bez patrzenia w lustro swego odbicia nie widziałem już od dawna. Włosy sam obcinam na bardzo krótko i robię to też bez pomocy lustra.

Dan jak Ty kochałeś i dbałeś o tą kobietę, jak Ty nie potrafisz ani "zadbać o", ani kochać samego siebie?

mietek dnia luty 14 2019 17:01:34
Idziesz po porade do prawnika, zapytaj czy w zwiazku z uprawianiem seksu przez twoja zone z wieloma partnerami, masz prawo odseparowac od niej dziecko do czasu az nie przedstawi ci wynikow badan na wszelkie choroby przenoszone droga plciowa, I wystepujesz z pozwem rozwodowym z jej winy, zabezpieczenie przebywania dziecka u Ciebie poniewaz szon zmienia partnera, a to narazi chore dziecko na zbyt duzy stres

Komentarz doklejony:
skoro czesto zmienia partnerow, za kazdym razem kiedy wiesz ze sie spotyka wymagaj od niej badan, twoje dziecko jest chore, po co mu dodatkowe choroby, zapytaj sie lekarza dziecka czy czeste zmiany parterow przez twojego szona beda mialy wplyw na poglebienie jego choroby, I masz argument dla sadu aby dziecko po rozwodzie zostalo przy tobie

Komentarz doklejony:
a najwazniejsze, stop z alkoholem, twoje dziecko to teraz twoje zycie

Strona 2 z 2 < 1 2
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Kolejny zdradzony
Zdradzony
Zdradzony z 5 facetami w ciągu pół roku
Zdradzony
Zdradzony 3 razy
zdradzony, załamany i co dalej?
Zdradzony
Zdradzony chyba na wlasna prosbe.
Zdradzony przez dziewczynę którą kochałem
Zdradzony
Zdradzony już albo prawie
zdradzony przez dziewczynę w 2 letnim związku
Rok czasu zdradzony przez żonę
Zdradzony po 14 latach małżeństwa
zdradzony przez zone
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Zdrada zony
Prawie mija rok
Totalne zniszczenie ...
Romans biurowy-krótk...
Jeszcze nic się nie ...
moja historia
Moja historia-pomóżc...
Samotna Mama
I mnie to trafiło, l...
Pomożecie....???
Moja żona znalazła m...
kochanka w ciąży
zrobiła to po latach...
Ma innego jestem nap...
Kolejna zdrada męża
Nie ma krysztalowych...
Banalna historia
Romans, zdrada, szanse
Kolejny cios w ciągu...
Czy to tak musi bolec?
Z dnia na dzień...
Dowiedziałem się kil...
Czy zemsta i zniszcz...
Poradźcie Podłej Zdr...
Czy można szczęśliwi...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

AnaLPG
24/05 19:49
Lord?

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info