Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Cytat tygodnia
Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: cytaty użytkowników
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-03-2014 10:39
Widzisz, ja nie mam pretensji do ex kochasia żony, tylko do siebie, że ją tak wysoko ceniłem. Pokus z naszego życia nie wyeliminujemy.

Suchy64 dnia marzec 25 2014 10:43:07

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: cytaty użytkowników
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-09-2019 12:39
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-03-2014 13:25
A w całości .... a czemu nie ....

zgryzolowaty Dodane dnia 27-03-2014 12:13

niestety, jestem facetem nie w typie dla 99,8% kobiet, wszystko jest fajnie do momentu kiedy nie wyślę zdjęcia... wtedy pada wyrok, "nie jesteś w moim typie" odnoszę wrażenie, że w ogóle nie jestem w typie...
za to jestem baaardzooo ynteygentny, wiem że mieszkańcy egiptu o mumie, że prawo nie pozwala powiesić kogoś drugi raz za to samo przestępstwo, że koń jest zwierzęciem parzystokopytnym bo ma cztery kopyta zaś barok to barbarzyńska odmiana rocka...
mój wygląd zewnętrzny nie jest zachwycajacy, nie przypominam w najmniejszym stopniu Toma Cruise'a czy richarda Gere... dużo bliżej mi do Donny de Vito...
jak tylko słyszę, że liczy się dla mnie charakter a nie uroda to od razu włacza mi sie "red alert" i wysyłany jest sygnał o wsparcie do zoo w Nowym Yorku do moich kumpli pingwinów z madagaskaru...
ostatnio zaczynam się zastanawiac czy panie do wynajęcia są nie są bardziej uczciwe od tzw. porządnych kobiet... spotkałem ich trochę w życiu i... czasem zaznałem więcej serca i ciepła z ich strony jak ze strony tzw. porządnych kobiet...
zrozumiałem kiedyś, że pieniądz to siła, żeby przygadać sobie jakąś fakna kobietę zacząłem go zarabiać... dziś już wierzę tylko w potęgę pieniądza...
chciałem też wierzyć w piękno lasów w Polsce ale i to niedługo się skończy...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-03-2014 10:31
sam już nie wiem czy marzę o miłości czy o świętym spokoju... tym bardziej, że z wiekiem maleje zapotrzebowanie na ryzyko, za to wzrasta popyt na święty spokój

Zgryzolowaty 27-03-2014 20:34

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
B40

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-03-2014 12:03
romansowałem kiedyś ze striptizerką, polką, sliczna ale dolina rospudy nas podzieliła, dziewczę zaczęło mnie szantażować wymuwieniem z majtek jesli nie przyjme jej punktu widzenia... udowodniłem jej, że niema najmniejszego pojęcia w temacie... sztuczka z mapami geodezyjnymi... kiedy wychodziłem z knajpy mój ptak osobisty wył i zawodził ale ja już jestem za stary na takie cóś...

Zgryzolowaty 28-03-2014 12:47

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Yorik

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-04-2014 02:13
a wracając do wrogów ..no cóż kilku mam i muszę przyznać że czasami cenie ich bardziej niż fałszywych przyjaciół bo wiem czego mogę się po nich spodziewać smileysmiley

AcidRain, dnia 02-04-2014 18:13

A kobieta to nie automat.
Wy chcecie oralu, my chcemy oracji...( tak mi się nasunęło).
Chcemy czułości, empatii, zrozumienia, podziwu... Czy należy się to tylko kochankom? Dajcie też nam tego, a my damy Wam siebie i od siebie...

Avenious, marzec 30 2014 16:37:05

Post doklejony:
Inne kobiety, te które mają mądrych i dobrych mężów, będą cieszyły się rodziną i będą żyły niczym panie- ty natomiast zawsze będziesz uklepywała ten ubogi i dziadowski związek.

Mono kwiecień 03 2014 17:15:12
Edytowane przez Yorik dnia 03-04-2014 17:42
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-04-2014 11:14

Powiem wprost...nie dawaj mu szansy....pozwól by tą szanse sam u Ciebie wywalczył.

autor: krzysiekStankiew

Ci, którzy choć trochę pamiętają historię autora, zrozumieją, dlaczego akurat z jego ust wypowiedziane wyżej słowa, są tak ważne.

* * *

Swoją drogą (tutaj, żeby nie zaśmiecać wątku, z którego pochodzi cytat), mam nadzieję, że się w stosunku do Ciebie, krzysiekStankiew, pomyliłam smiley Swego czasu w mojej ocenie spisany byłeś na straty smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
B40

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-04-2014 07:07
Wbrew pozorom zdrajcy to wiekszosci ludzie o niskim poczuciu wlasnej wartosci, dlatego potrzebne im sa kochanki/kochankowie, by przegladac sie w ich oczach, jak zla krolowa w czarodziejskim lusterku. Prawda nie jest wiec potrzebna tylko nam zdradzonym, ale rowniez im zdrajcom, by mogli ujrzec prawde o sobie ujrzec w naszych oczach, inaczej gdzies wciaz bedzie im dzwieczec w uszach... tak tyś najpiekniesza/y na swiecie..smiley

lagos dnia kwiecień 27 2014 12:36:18

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Strona 9 z 13 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info