Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 5 z 9 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: czy warto brac slub???
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 12:13
Hmmm.

No to znów odmiennie.
Chwila z Mendelssohn dziś przypomina mi tylko jedno, wielką życiowa porażkę. W tym roku mija 20 rocznica a od 3 lat nie świętuję. Cały ten bzdet i wielka feta nijak się ma do szczęśliwego związku.

http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy warto brac slub???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:17
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 12:32
No tak. Bo suma sumarum tylko dla Ciebie miało to jakiekolwiek znaczenie. Ale się pociesz. Drugiej razy dla ex nie będzie. Bedzie płytka i uwaga świadka by "narzeczony" zapiął rozporeksmiley bo na zdjęciach wyszłosmiley Może doczekamy czasów by w kościele sprawiedliwi jechali windą a reszta niech zapieprza na piechotęsmiley
Mi też dopiero wolno było oficjalnie przenieść pannę młodą przez próg i pocałować "na komnatach"smiley
To co się działo po fakcie jak się oświadczyłem w cztery oczy i ciut później pominę bo to nie ma związkusmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 21:00
Ale czy warto?
Może nie warto?
Chyba nie warto...
Raczej nie warto.
Nie, nie - nie, nie warto.

a może...
Ech, chyba warto...
Tak, tak - to warto.
Bardzo to warto.
O, tak - to warto.
Jeszcze jak warto!

Stare Dobre...i Stachura...
...jakoś tak mi się skojarzyło na bazie różnych zdań...

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 21:18
No kanon rzekłabyś. Wszyscy go cytują i poezja śpiewna SDM-u na nim głównie się opiera. Tylko. Facet się prawie powiesił a przy okazji zmarł na raka. Mój chrzestny popełnił samobójstwo z okazji nieszczęśliwej miłości. Moja kuzynka zagazowała się zostawiając dwójkę dzieci. Mąż ją rzucił.
No i pytanie. Co ja na tym pieprzonym świcie robię mając tak sławnych w rodzinie i ważnych dla rodziny członków?
Nabijam się z siebie i robię za stańczyka. Gdybym był jedną z tych osób już dawno poderżnąłbym sobie żyły.
Tylko pytanie jest zawsze i wszędzie aktualne:
Po jaką cholerę?smiley
mutori
Użytkownik Postów: 19
Małomówny

Data rejestracji: 23.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-07-2011 15:45
Też mam wrażenie, że współcześnie ludzie są jakby mniej cierpliwi, mniej przygotowani do zawierania kompromisów. Małżeństwo (czyli ten sławny "papierek"smiley jednak troche do czegoś zobowiązują - do usiądnięcia, pogadania, próbowania znalezienia rozwiązania. Z drugiej strony - mowa pewnie tu bardziej o małżeństwach w dojrzalszym wieku - kiedy ludzie się pobierają bo są już zupełnie przekonani o tym, że chcieliby ze sobą być już na zawsze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
sonata
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 15.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2011 09:08
sluby nic nie zmienia nie scemetuja zwiazku jak ma ktos z kims byc to bedzie bez wzgledu na slub smiley
irka
Użytkownik Postów: 98
Stały bywalec

Data rejestracji: 30.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2011 11:30
Wiecie, chyba zaczynam zgadzac sie w wiekszosci z tym co mowi makmek.
Wszyscy mamy obraz kochajacej sie rodziny, jakies takie przeblyski, obrazy w glowie, kochajacy sie maz i zona, szczesliwe usmiechniete dzieci. Tylko ktore z was wychowalo sie w takiej rodzinie? Ja nie I jak tak sie zastanowie to zadne z moich znajomych tez takiej rodziny nie mialo. Wiec skad sie bierze taka wiara i nadzieja, I dazenie do takiego stanu, ktory prawdopodobnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Moze jesli tak sie nastawimy do zycia to latwiej bedzie pokonywac przeciwnosci losu I pogodzic sie z rzeczywistocia?

Nikt nie chce myslec, ze swiat jest wlasnie taki, nikomu tez nie chcemy pogarszac nastroju, pocieszamy znajomych, rodzine, dodajemy touchy, wiary ze bedzie lepiej ze milosc istnieje. Tylko po co. Sami wiemy ze to w 99% klamstwo i utopia.

Wracajac do mojego watku o slubie, dochodze do wniosku ze tak uciekam od tego i wzdrygam sie na sama mysl wlasnie dlatego, ze boje sie ze rzeczywistosc bedzie inna niz to co mi sie marzy i o czym marzy kazdy. Tak naprawde moge byc zgorzkniala zona, nieszczesliwa, niezadowolona z zycia, trwajaca przy mezu bo dzieci, bo kredyt. Bede za wszelka cene udawac przed dziecmi, ze wszystko jest ok zeby one byly szczesliwe. I w ten sposob zostanie r0;wyhodowaner1; kolejne pokolenie ludzi zyjacych marzeniami.

Jakie to smutne ale tez jakie realne. Z drugiej strony czy lepiej jest zyc samotnie, bez rodziny, bez zobowiazan, udawac ze nie kochasz, ze nie chcesz byc kochana/ny? Nie dawac siebie w 100%, nie zatracac sie w uczuciach, schowac sie w skorupie tak zeby nie bolalo az tak bardzo gdy zostaniemy zranieni?

Alez sie rozpisalamsmiley Co o tym myslicie?
Strona 5 z 9 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info