Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: czy warto brac slub???
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-05-2011 21:24
ślubny welon, sarkamentalne "TAK", przyrzeczenie wierności i miłości...
Moim zdaniem też nie warto, można ryzykować gdy się tego bardzo chce
ale to taka ruletka że ja już bym się bała,
kiedyś nie wiedziałam że ludzie się zmieniają, że ja się tak zmienię
nie ma nic pewnego, nic co pozostaje tym samym czym było pierwotnie
zaczynając od pary nowych butów przez zepsuty samochód do zerwania w związku gdzie nagle widzimy obok siebie obcego człowieka,
nie musi tak być ale ja nie znam tego "magicznego" zaklęcia, które powoduje że w dwojgu zakochanych, w ich umysłach i sercach, czas może się zatrzymać
aby nic się nie zmieniło...nawet po ślubie.
Dziś jestem inna niż 2 lata temu, inna niż 18 lat temu, to naturalne
znalazłam list, który kiedyś pisałam do pierwszego męża, gdy jeszcze był narzeczonym; byłam zawstydzona czytając go, to pisała inna jakaś dziewczyna,
jesli jest dobrze, bardzo dobrze- po to psuć to ślubem?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy warto brac slub???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-08-2019 09:37
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
e-milka
Użytkownik Postów: 33
Stały bywalec

Miejscowość: Gliwice

Data rejestracji: 15.04.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 07:35
Patrząc z perspektywy czasu uważam ze ślub wiele psuje. Odpuszczamy sobie, przestajemy sie starać bo przecież on (ona) jest juz nasz. Oczywiście są wyjątki i gratuluje tym którzy uniknęli takiego zachowania. Po rozstaniu z mężem postanowiłam sobie że nigdy więcej ślubu. Nie jest on mi potrzebny do szczęścia. Myslę ze ta większa latwośc rozstania się w związku nieformalnym powoduje że oboje partnerzy bardziej się starają.

e-milka
irka
Użytkownik Postów: 98
Stały bywalec

Data rejestracji: 30.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 09:17
Dzieki kochanismiley

Daliscie mi mala nadzieje, ze moze to co robie ma sens.

Najgorsze w polskim spoleczenstwie (i moze w innych tez) jest to ze kazdy mysli ze moze sie wtracac w twoje zycie. A jak facet nie oswiadcza sie kobiecie to juz rodzice marudza...nie trac z nim czasu...znajomi zaczynaja zagadywac i insynuowac ze nam sie nie uklada...mama jeszcze doda ze jak to on nie chce sie zenic z moja corka, wmawiaja ci ze z toba cos nie tak...i tak nikt nie chce znac twojego zdania!

E-milka, chyba sie z toba zgodze. Ludzie z reguly staraja sie bardziej w zwiazkach nieformalnych jesli oczywiscie sie kochaja.

jakich wiele, chyba jestesmy zbyt podobnesmiley. Jesli wszystko bedzie dobrze w moim zwiazku, to wyjde za maz jak juz postanowimy miec dzieci. Wczesniej nie widze sensu!

Choc nie wiem juz jak odganiac sie od tych "zyczliwych" inaczej smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 09:49
Dzieci nie są gwarantem ... że Cie nie opuszczę, aż do śmierci a tym bardziej ze Cię nie zdradzę, warto o tym pamiętać.

O ironio, ileż tu zdrad opisywanych przez kobiety w trakcie ciąży, chociaż odwrotnie takich przypadków także jest nie mało, sam wpisuję się w taka historię, zdrada żony w trakcie ciąży, a czemu nie, raczej jej to nie przeszkadzało.

"papiery" bez nich chyba w tym sformalizowanym demokratycznym państwie trudno się przebić, urzędy, wspólnota majątkowa, banki, i całe mnóstwo innych pierdół, nie wspomnę o idiotycznym wydźwięku słów konkubina, konkubin, brrrrr.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 10:27
IMO ślub nie polepsza, ale i nie pogarsza wzajemnych stosunków. Daleka byłabym od twierdzenia, że małżonkowie mniej dbają wzajemnie od siebie ( cokolwiek to znaczy ) niż, gdyby byli w konkubinacie ( paskudne słowo, tylko dlaczego ? )...Jeśli ma się wkraść nuda i "zmęczenie materiału", to tutaj obecność papieru nic nie zmienia...

This user has been deleted!
irka
Użytkownik Postów: 98
Stały bywalec

Data rejestracji: 30.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 10:32
Tezeusz, wiem ze dzieci nie sa gwarantem i az mi sie skora na glowie jezy jak czytam ile kobiet jest zdradzanych w ciazy albo po urodzeniu dziecka.

Chodzi mi o to raczej co napisala jakich wiele, o obyczajach, o jakims poczuciu stabilizacji dla dziecka (nie dla mnie). Poza tym dla kogos takiego jak ja, kto mial spaprane dziecinstwo, liczy sie raczej stworzenie innej lepszej atmosfery w domu niz papiery.

Szkoda tylko, ze trzeba isc przez zycie z trwoga, ze nasze marzenia sie nie spelnia. Bo tak naprawde to jestesmy dwiema roznymi jednostkami i to co robi i mysli drugie jest od nas niezalezne!

Ale co tam, mamy czerwiec, lato sprzyja dobremu nastrojowismiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2011 10:43
irko, też miałam mocno zaburzone dzieciństwo, pełne fałszu, cichych dni i... zimna...Była to doba, kiedy telefonów komórkowych nie było, bo gdyby wtedy istniały mój ojciec miałby ich jednocześnie pewnie kilka...
Mimo wszystko chciałam stworzyć swoim dzieciom przede wszystkim ciepły dom i w sumie mi się to udało...
Powiem tak, jedynym, co do mnie przemawia by się jednak pobierać to dzieci i cała biurokratyczno-obyczajowo-prawna otoczka związana z ich istnieniem w rodzinie...
Cała reszta od berecianych obyczajów, po urzędową biurokrację nie miałaby dla mnie dziś znaczenia...Można zupełnie normalnie funkcjonować w konkubinacie, bo znam pary tak żyjące od lat, tylko...rany, trzeba byłoby zmienić nomenklaturę, bo aż bolą uszy i oczy od tego słowa...
Ci w/w znajomi żyją tak od lat, inni postanowili zmienić stan cywilny właśnie z czasem, kiedy miały przyjść na świat dzieci lub już przyszły...

This user has been deleted!
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info