Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 13 z 20 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-11-2008 11:49
Pocieszyłaś mnie Mirko. Wielkie dzięki.
I zgadzam się z Tobą oni sobie wszystko planują. Były zaplanował sobie że rozwód będzie bez orzekania o winie i pójdzie mu gładko. Nie chodzi mi o to aby się mścić, ale już wiem że na pewno doszło do zdrady z jego strony. Nawet zaproponował, ze mnie zawiezie i odwiezie z sądu. Jeszcze na głowę nie upadłam żeby z nim jechać.
Mirka mam prośbę jakbyś mi mogła napisać na PW jak się to odbywa w sądzie o co pyta sędzia, po prostu czego mogę się spodziewać. Muszę się do tego przygotować, a mam naprawdę stracha przed niem i jego cwaniactwem.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:18
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
gosiek
Użytkownik Postów: 15
Małomówny

Data rejestracji: 31.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-11-2008 12:01
powiem Wam coś kochane,gdy dowiedziałam się o zdradzie wyszłam z koleżanką na piwo,to był taki plan zemsty...by Go szlak trafił!!!!w łazience zniknełam na ponad godzine,ubrałam się seksownie,byłam wcześniej u fryzjera i powiedziałam,że wychodze.Nawet obrączkę zostawiłam w takim miejscu,by zauważył(nigdy jej nie ściągałam)życzył mi dobrej zabawy,ale nie miał odwagi zapytać kiedy wróce i gdzie wogóle sie wybieram>po tym co zrobił?nie miał prawa,poza tym -nie odpowiedziałabym.Bawiłam się tego wieczoru długoooooo,pisał do mnie i dzwonił ale moja zemsta była słodka,wyłączyłam telefon (On też wyłączał,gdy był z Nią,teraz to wiem).Uwierzcie mi,że tego wieczoru mój małżonek nie zasnął....czekał na mnie..próbował się tulić!!!!!!Zazdrość go zżerała,wogóle się chyba zdziwił,że podniosłam się po tym wszystkim,zaczełam uśmiechać,wyglądać pięknie,wychodzić do ludzi!!!!!!To była troszkę taka gra z mojej strony,ale uwierzcie,że działa!!!!zauważył,że zmieniłam styl,dużo rzeczy zaczełam robić,na które wczesniej niby czasu brakowało.Dziś nie jesteśmy razem i są złe dni.Mimo to walczę o siebie i o nasze córeczki!!!!By nie upaść,nie poddać się,być szczęśliwą.Jestem sama z córeczkami,ale wiem,że mam najwieksze skarby swiata,On nie ma Nic.Bo "ani złote góry,ani złote rzeki nie zrobią z Ciebie człowieka".Mogą mieś majątek,kariere,wolność.A moimi skarbami są nasze córeczki!!!Więc głowa do góry wszystkie zdradzone,myslcie o sobie!!!smileysmiley

Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-11-2008 12:33
Gosiek 29 zgadzam się z tobą.

Moi synowie są już pełnoletni, choć młodszy 18 latek został ojcem i pomagam mu z całych sił.

Ja już nic nie mogę zrobić dla naszego małżeństwa bo on od 2 miesięcy mieszka gdzie indziej 150 km. ode mnie. Jak jeszcze był to starałam się być atrakcyjną i seksi, kochałam się z nim, starałam rozmawiać to wszystko na nic. Kwitował to słowami.... to co teraz to potrafisz, a gdzie byłaś wcześniej?.... ( a gdzie byłam na studiach przez 3 latach co dwa tygodnie, albo w pracy od 8.00 do 18.00, a potem nocka do 7.00, oczywiście zanim tak zaczęłam pracować razem podjęliśmy taką decyzję dla poprawienia naszej sytuacji finansowej). Choć on mógł sam więcej popracować to jednak zawsze miał wymówkę dlaczego nie.
Nie chcę się mścić, ale też nie pozwolę się traktować jak jakaś niedorajda życiowa. Niedawno powiedział synowi, że pewnie w sądzie będę stała jak ciele i nic nie powiem i pewnie będę ryczeć, nie użył słowa płakać.
Po prostu chcę odrobić lekcje aby to on był zaskoczony i aby to on musiał się tłumaczyć, dlaczego zaangażował się w nowy związek nie chcąc dbać o obecny w którym był.
Nawet jak nie raz próbowałam z nim rozmawiać to siedział z twarzą w komputerze, a ja "rozmawiałam" z jego plecami. A na pytanie czego oczekuje ode mnie tylko padło jedno zdanie, żebyś mnie kochała, albo ... domyśl się przecież mnie znasz.... Ja starałam się zawsze mówić czego od niego oczekuję jasno i otwarcie.

-Pomóż dziecku przy lekcjach
-chodź z nami na spacer
-pojedźmy gdzieś na niedzielę
- jestem zmęczona po pracy.
- mam ochotę na seks
Chodzi mi tu o jasne komunikaty. On kazał mi się tylko domyślać i na wszelkie moje próby powiedzenia mu, ze nie siedzę u niego w głowie i że chcę wiedzieć nawet na co ma ochotę, mówił, ze ja go nie rozumiem, a ostatnio, aż za bardzo( wtedy jak zdradzał)

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2008 08:08
Ewcia wygląda to mniej więcej tak;na salę rozpraw wchodzicie najpierw wy,i tam króciutko sędzia pyta czy podtrzymujecie swoje wnioski.Jeżeli jest to rozwód bez orzekania o winie to możecie go uzyskać od razu,ale ty przecież chcesz z orzekaniem jego winy więc mówisz że to mąż jet winny rozpadowi waszego związku i nie zgadzasz się na jego propozycje.I to koniec 1 części.Po tym wchodzą świadkowie wszyscy twoi i jego sędzia po prostu sprawdza czy są świadkowie wcześniej przez was w pozwach podani.Są przesłuchiwani kolejno wy nie mówicie wtedy nic tylko adwokaci zadają świadkowi pytania.Nie będzie miło bo na pewno jego świadkowie będą chcieli cię oczernić ,ale proszę cię trzymaj klasę nie płacz przede wszystkim.Na tym zakończy się 2 etap sprawy.Na pewno zostanie ustalony drugi termin jeżeli się nie dogadacie.Już na 2 lub nawet 3 rozprawie bo różnie to bywa będziecie przesłuchiwani tylko wy .Zwracaj się tylko do sądu nie patrz na niego bo jego widok może wyprowadzić cię z równowagi.Ewuś pamiętaj o jednym że winę musisz mu udowodnić np;jego spotkania z kochanką ,nie wracanie na noc,kłamstwa to musisz poprzeć dowodami.Nie możesz się zagmatwać w swoich zeznaniach.Mów jasno ,przekonywującą ale nie butnie.Weż adwokata będziesz czuła się pewniej a i tak on za niego zapłaci jak przegra.Ubierz się ładnie lekko umaluj i głowa do góry.Niech powali go widok pewnej siebie kobiety on nie może wiedzieć że się go boisz.Powodzenia.PS.mam nadzieje że chociaż troszkę ci pomogłam.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2008 12:24
Mirko
Dziękuję bardzo za pomoc. Obecnie jest mi bardzo potrzebna. Muszę przypomnieć sobie wiele rzeczy jak się zachowywał, co mówił. Tylko ze wiadomo jak to jest na ogół świadkiem takich zachowań jesteśmy my zdradzani. Mirko napisz e ci na PW jakie mam dowody i proszę o radę czy to wystarczy. Nie chcę pisać na forum bo nie wiem czy czasem nie czyta tego forum choć wątpię, ale licho nie śpi.

gosiaczek
Użytkownik Postów: 34
Stały bywalec

Data rejestracji: 11.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2008 15:43
Wiesz co, najlepszym świadkiem będzie jego kochanka. W sądzie trzeba mowic prawde i nie wyprze się swoich czynow bo ona przecież będzie musiała powiedziec prawde. Moja znajoma koleżanka tak zrobiła. Jej mąż dostał szoku, Nie pomógł mu nawet dobrze opłacony adwokat. Zwyczajnie drań przegrał.
12552337 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2008 19:00
Mój adwokat ją powołał ją na świadka, przyznam że byłam zaskoczona. Ja nawet nie wiem o co bym miała ją pytać. Z tym że mogą się między sobą umówić co do zeznań.

Strona 13 z 20 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info