Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 12 z 20 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Zykon
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 03.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-11-2008 13:44
Zgadzam się z Ewą niech mają wolność i niech się nią zachłysną. W większości przypadków nic z tego nie wychodzi a nawet jeżeli taki związek trwa to szczęścia w nim raczej mało. Tu na forum przeczytałem stwierdzenie że kochanki-kochankowie nie są zazdrosne/ni otóż są i to bardzo a zazdrość zawsze psuje związek. Zazdrość o dzieci o byłe/ych o myśli partnera czy przypadkiem nie wróci, czy nie żałuje, czy nie zdradzi z kimś innym ale dotyczy to tylko tych inteligentniejszych i myślących. Na pochybel.

Kocham (...) to słowo, najwięcej kłamliwe i kłamane.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:13
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-11-2008 18:59
Zgadzam się z Ewą i Zykonem. Ograniczenie i zamykanie drugiej strony mija się z celem. Po co nam pies na smyczy? Po co nam ptaszek w klatce? Przecież nie chcemy wrócić do czasów pasa cnoty... Jest tylko jedno małe ale... jeśli podczas owej "wolności" nasi ukochani wybierają jednak drugą osobę, a z nami chcą żyć dla komfortu czy z przyzwyczajenia lepiej im powiedzieć "żegnam". Po to staje się drugiej stronie wolność, by czuła się przy nas szczęśliwa, by cieszyła się naszym zaufaniem i mądrze z niego korzystała. Dajemy wolność wolny wybór po to by nie ograniczać, by pobudzać do rozwoju... Założycie łańcuch to możecie być pewni, ze jak się zerwie to już nie wróci...

True Till Death
Zykon

Stały bywalec

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 03.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2008 07:47
Pamiętam oglądałem jakiś film o chińczykach czy coś i tam było takie stwierdzenie "zostaw klatkę otwartą a ptaszek zawsze będzie mógł do niej wrócić" i drugie "Pożądaną kochanką jest tylko ta do której można zawsze wrócić". Chińskie przysłowia oczywiście mają w sobie wiele niejasności i są przewrotne ale widziałem sytuacje w których zdradzone żony uporem, determinacją, walką o ojca dla dzieci zatrzymywały mężów "łamiąc kręgosłup" ich kochanką. Z drugiej strony jeżeli kochanka zagnie "parola" na czyjegoś męża to nie ma na nią siły, szczególnie w sytuacji kiedy jest sama, zawsze dostępna, zawsze gotowa, zawsze można zadzwonić, wpaść. Tylko potem wystawiają wysoki rachunek za takie poświęcenie i wtedy z cudownie zapowiadającego się wspólnego życia nic nie wychodzi a biedny były mąż zadręcza się pytaniami czy może jakby został z żoną to teraz miałby spokojne i dostatnie życie. Spotkałem się z takimi sytuacjami nawet nie przyszły by mi do głowy wcześniej ale jak ludzie usłyszą o zdradzie jakoś sami się otwierają i dzielą swoimi przeżyciami.

Kocham (...) to słowo, najwięcej kłamliwe i kłamane.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2008 19:06
Tylko potem wystawiają wysoki rachunek za takie poświęcenie i wtedy z cudownie zapowiadającego się wspólnego życia nic nie wychodzi a biedny były mąż zadręcza się pytaniami czy może jakby został z żoną to teraz miałby spokojne i dostatnie życie.

Jestem ciekawa jak będzie w przypadku tego faceta co był ze mną 21 lat. Fascynowała go kasa tej panienki. Nawet się chwalił dzieciom jaki ona ma piękny domek i ile zarabia. Nawet samochód co teraz ma to zarejestrowany jest na nią. wszystko wskazuje że ona mu dała kasę.

Jak to powiedział Lucki gdy zdradza to nie można mieć skrupułów przy sprawdzaniu ich.

Ja sprawdziłam nikt z rodziny i znajomych mu nie pożyczył kasy (10000 zł) A jak dowiedział się , że powołałam jego "koleżankę" ( łagodniejsza forma słowa kochanka) na świadka to dostał furii dzwoniąc do mnie i mnie zastraszając próbował zmusić do tego abym ją zostawiła w spokoju. He he, za lekko by mu to poszło.

Jestem asertywna i nie mam zamiaru zgodzić się na to co sobie zaplanował( rozwód bez orzekania o winie).

A poza tym to czego tak się boi, ma coś do ukrycia???????

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 06-11-2008 19:19
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Kuczka

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-11-2008 00:14
Ewa obyś trafiła na jakąś szacowną Sędzinę czy Panią Sędzię nie wiem... w każdym razie, one mają takie niesamowite spojrzenie, czym większego idiotę z siebie robi taki Pan jak Twój mąż tym one bardziej wbijają go wzrokiem w ziemie a raczej sprowadzają do parteru smiley....
A taki Pan naiwnie chyba myśli, że Sąd po jego stronie bedzie smiley szopka ...
A poza tym to czego tak się boi, ma coś do ukrycia???????

Byc może okaże się, że ona została poważnie przez niego okłamana i też go pogoni i co on biedny gołodupiec zrobi, jak długi spłaci....;>

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-11-2008 19:01
Mam nadzieję, ze sędzią będzie kobieta. Ciekawe jak sędzią byłby mężczyzna. Jak oni do takich spraw podchodzą ?
Ja i tak wzięłam sobie adwokata, bo facet z którym żyłam jest bardzo wygadany i w sądzie czuje się jak ryba w wodzie. Tego się trochę boję.

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-11-2008 07:08
Droga Ewciu to że są wygadani w sądzie zachowują się jak wystraszone dzieci, eks mąż mojej córki też myślał że swoim urokiem i wygadaniem uzyska to co wcześniej zaplanował niszcząc moją córkę pomimo że to on zdradził w sądzie nie miał sentymentów.Ale bardzo szybko na ziemię sprowadziła go sędzini przy pomocy adwokata którego miała córka.Rozwód orzeczono z wyłącznej winy był. zięcia i nie pomógł mu nawet jego adwokat.Także głowa do góry przekonasz się że w sądzie będzie małym robaczkiem.Pozdrawiam.
Strona 12 z 20 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info