Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 16 z 20 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 21:59
No i właśnie dlatego że tak myślisz jak napisałeś że wychowanie własnych dzieci nie jest obowiązkiem a przyjemnością w odczuciu ojca jest godne uznania ,oby wszyscy ojcowie tak postępowali było by mniej zdrad.Pozdrawiam cię i życzę wytrwałości.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 10-12-2019 00:15
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
talita
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 14.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-11-2008 17:31
Mirka napisał/a:
I na dzień dzisiejszy córka z nim nie rozmawia a do mnie wciąż ma żal że się z nim nie rozwiodłam.A ja mam poczucie winy że nie zrobiłam tego 7 lat temu.

Mirka a powiedziałaś to swojej córce? Czy ona ma świadomość tego, że Ty tego żałujesz?

Ja mam sytuację właśnie taką jak napisałaś, w tym trójkącie mąż żona kochanka ja jestem tą 4 - córką. I ze swoim ojcem również nie rozmawiam i wyobraź sobie, że ja z nim mieszkam pod jednym dachem! mijam się z nim, w kuchni łazience. I nie umiem wybaczyć. Do mamy również mam ogromny żal, że przez pewien czas traktowała mnie jak środek przetargowy, jak przedmiot wykorzystany do własnych celów. Ale najbardziej nie potrafię pozbyć się rozważań i pytań, czy moje dzieciństwo wyglądałoby tak samo, gdyby mama zostawiła go wtedy gdy ją zdradził lub gdy poniósł na mnie rękę? czy byłabym tą kobietą, która ze strachem patrzy w przyszłość?
Wyślij Prywatną Wiadomość
adib
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-11-2008 18:37
Talita, a czy zrozumiałaś matkę ?, czy rozumiesz czemu sie nie rozwiodłe, czy pytałaś ja o to.
ŁATWO jest oceniać, ale trudniej zrozumieć,
a może Twoja mam nie jest taka silna jak się Tobie wydaje?,
może ojciec nie jest idealnym człowiekiem?
jest wiele pytań na które nie znajdujesz odpowiedzi?, postaraj się zrozumieć, czemu matka nie odeszła, czemu Ojciec podniósł na Ciebie rękę....

odpowiedzi to nie matematyka, gdzie na poziomie szkoły średniej 2+2 zawsze jest 4smileysmileysmiley

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
talita
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 14.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-11-2008 21:59
adib napisał/a:
Talita, a czy zrozumiałaś matkę ?

no właśnie chyba nie zrozumiałam. ja takiej rozmowy nie miałam z moją mamą, zawsze czułam się mniej ważna niż ojciec. zsunieta na dalszy plan. dlatego zasugerowałam Mirce rozmowę z córką, której ja nie miałam, a której potrzebuję chyba. choćby teraz.
dzisiaj mam z nią normalny kontakt, zresztą pomimo wszelkiego żalu zawsze była mi bliższa niż ojciec.

nie zrozumiem chyba nigdy tkwienia w związku, który jest toksyczny, nie ma w nim szacunku. nie zrozumiem, jak można pozwalać na krzywdę swojego dziecka, pozwalać na przemoc psychiczną, fizyczną, wykorzystywania jako karty przetargowej. przykro mi, ale chyba nie zrozumiem tego nigdy.

i daleko mi od oceniania innych, absolutnie.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2008 20:24
.. POWIEM CI TAK ZAINWESTUJ W SIEBIE ZACZNIJ SIĘ UBIERAĆ MŁODZIEŻOWO, SEKSOWNIE, IDŹ DO FRYZJERA UMAWIAJ SIĘ Z KOLEŻANKAMI NA PIWO KIEDY ON JEST W DOMU I MOŻE SIĘ ZAJĄĆ DZIECKIEM. POKAŻ MU ŻE JESTEŚ KOBIETĄ A NIE KURĄ DOMOWĄ . TAK JA TO ZROBIŁAM Z KURY DOMOWEJ ZROBIŁAM SIĘ NA SEKSOWNĄ KOBIETĘ I TERAZ TO ON MA DYLEMAT A NIE JA . ZAWSZE UBIERAŁAM SIĘ SKROMNIE I DBAŁAM O DOM O NIEGO I DZIECI A ON TEGO NIE DOCENIŁ I MNIE ZDRADZAŁ A TERAZ TO ON CZUJE SIĘ NIEPEWNIE ...
KOCHANKI MAJĄ CZAS ZADBAĆ O SIEBIE I SĄ SEKSOWNE A MY MYŚLIMY TYLKO O RODZINIE A NIE MYŚLIMY O SOBIE ZAINWESTUJ W SIEBIE I NAPISZ CZY POSKUTKOWAŁO... JA MOGĘ CI DZISIAJ POWIEDZIEĆ PO SWOJEJ PRZEMIANIE ŻE CHOCIAŻ MAM 42 LATA TO PO PRZEMIANIE WYGLĄDAM NA 28 LATKIĘ I TAK SIĘ TERAZ CZUJĘ....

Kuczka nic nie pomogło, nawet do sądu na rozprawę poszłam odstrzelona nie spojrzał na mnie tylko jak paw był nadęty i szpanował swoim ubiorem nie za swoje pieniądze.
Jak ta jego panienka wychodziła przed budynek sadu to zaraz do niej leciał i tak z trzy razy było, aż synowie sami powiedzieli, ze do koleżanki by tak nie leciał. A on nawet w sadzie ze to koleżanka choć ona powiedziała ze są przyjaciółmi.
Brak słów. Skoro swój związek opierają na kłamstwie to życzę im powodzenia są siebie warci.
Poza tym kto buduje swój związek na czyimś nieszczęściu to życzę im powodzenia dwóm zakłamanym szubrawcom.

This user has been deleted!
mikunia
Użytkownik Postów: 70
Stały bywalec

Data rejestracji: 25.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2008 22:40
Co zrobiłam dla siebie? Wszystko... Tydzień po tym jak sie wyprowadził, a ja odzyskałam świiadomość życia codziennego wymieniłam całą garderobę- nowe sukienki, bluzki, swetry, torebki, buty, bielizna... nowa fryzura, nowy kolor, nowe mieszkanie, nowy samochód, studia ... skoro mialam zaczac nowe zycie to wszystko trzeba bylo zmienic. A dzis- jestem nadal młodą, atrakcyjna kobieta, na której ustach znów gosci beztroski usmiech smiley

mikunia smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-12-2008 23:52
Mika1982 chciałabym tak jak ty wyrzucić wszystkie ciuchy , nowego mieszkania, samochodu . Tak wszystko zmienić, ale się nie da no cóż.

This user has been deleted!
Strona 16 z 20 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info