Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Autor Odzysk danych z laptopa
Wra1th
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Hell

Data rejestracji: 18.12.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-01-2021 07:23
Czesc. Czy ktoś z Was może oddawał komputer do profesjonalisty celem odzysku danych? Co można odzyskać? Gdzie warto oddać komp. Cenna każda wskazówka. Dzięki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Odzysk danych z laptopa
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-04-2021 07:34
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Odzysk danych z laptopa
amor
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ten post został uznany za pomocny przez autora tematu
Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-01-2021 10:12
Czy ktoś z Was może oddawał komputer do profesjonalisty celem odzysku danych? Co można odzyskać? Gdzie warto oddać komp. Cenna każda wskazówka. Dzięki.

Tak. Można odzyskać wszystkie używane na kompie hasła, adresy e mail, loginy i historie odwiedzanych stron, sporą część rzeczy usuniętych. Musisz znaleźć kogoś kto zrobi Ci kopie binarną. Najlepiej uderzyć do jakiejś dobrej agencji detektywistycznej. Zazwyczaj maja namiary na dobrych specjalistów.
Tylko, że koszt tego jest spory. Musisz więc starannie przemyśleć, czy skórka jest warta wyprawki, bo w sumie obraz sytuacji można uzyskać w prostszy sposób.

No chyba, że potrzebujesz konkretnych dowodów i więcej zyskasz niż stracisz. Wówczas warto te pieniądze wydać. To już kwestia czystej kalkulacji, w momencie gdy nie masz złudzeń co do tego, że ktoś robi Cię zdrowo w bambuko lub musisz się zwyczajnie bronić.
Można, ale warto przekalkulować, czy jest Ci to naprawdę potrzebne.

Ja nie wiem jak wygrać, ale wiem, że nie zamierzam przegrać.
Wra1th
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-01-2021 11:22
A czy są do odzyskania maile korespondencja z FB? Jestem zielony w tym temacie.

Post doklejony:
Konto na fb usunięte czy zostaje coś na dysku?

Post doklejony:
I dodam, że tak. Muszę się bronić

Post doklejony:
Dzięki amor. Właśnie takich"technicznych" podpowiedzi mi potrzeba.

Post doklejony:
Dla jasności. Nie jestem zdradzającym, ale swój wpis zamieściłem w tym dziale,bo wydawał mi się najbardziej związany z tematem.
Edytowane przez Wra1th dnia 25-01-2021 14:52
isteata
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Miejscowość: Rzeszów

Data rejestracji: 06.10.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-02-2021 17:16
Czyli spaliłeś temat, powiedziałeś zanim zachowałeś dowody zdrady i w efekcie narobiłeś sobie problemu z uzyskaniem dowodów? Co więcej nauczyłeś tamtą osobę sposobu w który wpadła. Więc teraz będzie mądrzejsza o to doświadczenie i trudniej będzie się dowiedzieć o zdradzie tą samą metodą, którą jej zdradziłeś.

Facebook działa zdalnie (na serwerach facebooka), więc nic nie odzyskasz z dysku. Jeśli konto usunięte, to nawet keylogger czy inna aplikacja szpiegująca (np. mSpy) na niewiele się zda, by poznać hasło do nieistniejącego już konta.

Jeśli na dysku komputera zapisywała np. zdjęcia i je usunęła, to są teoretycznie do odzyskania. Istnieje sporo firm, które odzyskują dane nawet z padniętych dysków. Ceny do około 500 zł.
Wra1th
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-03-2021 11:29
A może ktoś z doswiadczenia polecić konkretną firmę zajmującą się tymi rzeczami? Najlepiej na priv. Dzięki.
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info