Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Pilne zapytanie - szpiegowanie telefonu
aliaska
Użytkownik Postów: 15
Małomówny

Data rejestracji: 18.05.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 12:10
Na pewno robiliście to już, ja jestem nowa w temacie. Muszę dobrać się do telefonu faceta, ale on trzyma go non stop przy sobie - przedtem tak nie było..
Macie jakieś sposoby na przechwycenie komórki? Zapozorować że zgubił? Albo co wymyślić że potrzebuję z jego telefonu?
Plis, bo czuję że oszaleję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Pilne zapytanie - szpiegowanie telefonu
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:16
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pilne zapytanie - szpiegowanie telefonu
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2015 10:20
Zawsze możesz kupić telefon lepszy jak ma teraz. Na Alledrogo dokupić program do szpiegowania, np. S-AGENT lub SPYPHONE. Wgrać, skonfigurować, zrobić mu prezent - tu wymyślasz okazję: imieniny, urodziny, rocznica, itd..
Święty spokój musi trochę kosztować... ;-)

O ile Twój facet nie jest grzebajłą informatycznym i nie będzie za chwilę dłubać przy sofcie, wgrywać najnowsze systemy itd... - to w praktyce masz wszystko na talerzu, czyli na swojej zdefiniowanej tam skrzynce pocztowej e-mail.

Zawsze też możesz przez "przypadek" zalać herbatą czy kawą jego komórkę smiley I "odkupić" mu w prezencie jako nowy, z oprogramowaniem.

A potem martwić się, co dalej z tym począć... smiley

Możesz też kupić identyczny telefon ale uszkodzony na aukcji - i zamienić. Miał dobry - ma zły. Potem weźmiesz ten popsuty do kumpla, który fony naprawia i zrobi to po koleżeńsku smiley. Oddasz potem działający oryginał.
Jesteś pewna, że wart on takich pieniędzy? smiley
Rumburak
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 15.07.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-07-2015 21:53
Jaką bezpłatną aplikacje polecacie na adroida?
Potrzebuje coś co będzie przesyłało rozmowy i sms na maila lub do chmury
pzdr
ncis
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 22.07.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2015 22:16
Rumburak chce sobie napytać kłopotów?

Art. 267 par. 3 kk karze do dwóch lat więzienia podlega ten, "kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem".

Nie lepiej zlecić to profesjonalistom?
Darmowe programy to duże ryzyko.
Zakup drogich to moim zdanie szaleństwo.

Dodatkowo tak zdobyte dowody mogą zostać odrzucone w sądzie. Patrz doktryna owoców zatrutego drzewa. Materiał dowodowy uzyskany w sposób niezgodny z prawem jest odrzucany przez sąd.

Są inne sposoby, tańsze i zgodne z prawem.
W razie pytań na priv mogę coś polecić.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-07-2015 09:08
Co za kraj, bez kasy nie zrobisz nic, legalnie można być oszukiwanym i co z tym fantem łaskawy ustawodawca i korzystający z tych przepisów zrobi? Ano nic, kasiorka najważniejsza.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
ncis
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 22.07.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-07-2015 12:59
Niekoniecznie. Można kosztami takiej ekspertyzy obarczyć zdradzającego małżonka na rozprawie sądowej. Dolicza się to do kosztów postępowania.
Jeśli chodzi o układy partnerskie czy konkubinat to niestety, trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Ale mniej rujnuje to portfel niż adwokat, detektyw i grzywna za naruszenie prawa.
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-07-2015 16:31
Oczywiście że można ale z tego co się orientuję (tak poinformował mnie mój adwokat) jeżeli ekspertyzę zleci sąd jeżeli ją przeprowadzisz przed to już lipa (mogę się oczywiście mylić). W takim wypadku mogli byśmy próbować obarczyć zdradzacza kasztami detektywa smiley. Nie słyszałem aby jakikolwiek sąd się na to zgodził.

Odnośnie odpowiedzialności NCSI, nie strasz chłopaka. Powiem słowa mojego adwokata: "nawet nie ma Pan pojęcia ilu mężów podsłuchuje małżonki". Ot chociażby kelnerzy od SOWY i frendzli ciekawy przykład. Piszesz o ekspertyzie jako o cudownym środku na zdobycie dowodów. A ja zadam proste pytanie A CO W SYTUACJI GDY MAMY DO CZYNIENIA Z DODATKOWYM TELEFONEM?

OK powiesz a co Tobie Rumburaku w takiej sytuacji spreparowany telefon? Otóż wiele. Takie cacka mają jedną zaletę. Są zawsze przy doopie obiektu. Mają szereg zalet której jak ktoś ma ochotę poznać niech pyta na PW. To takie All in One. A i jeszcze jedno. W innym poście piszesz o cenie 1200 PLN Profesjonalny program można nabyć za 300 PLN od producenta.
Piszę jako praktyk.

A i bym zapomniał daje wiedzę która bywa ciężka do udźwignięcia.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Edytowane przez B40 dnia 23-07-2015 16:33
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info