Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Byłem świadkiem nr 1
Margaretka
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Data rejestracji: 28.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-11-2011 17:52
To idealne związki rozpadają się z największym hukiem, ofiarami padają ludzie, którzy kochają za bardzo, Ci którzy byli gotowi oddać siebie. (..) Oprócz miłości a może przede wszystkim ze względu na nią, w związku obowiązuje kilka fundamentalnych zasad, takich jak partnerstwo, wyrozumiałość, tolerancja i pieprzona przyjaźń. (..) Zdradzający o tym zapomnieli, dla realizacji własnych ambicji opartych na niskich pobudkach, postawili na szali wszystko. Niszcząc związki trwające od kilku do kilkunastu lat (..). Tak to już bywa. Zapewniam Cię, że 90 % osób z tych ponad 5000 użytkowników tego forum i wielu anonimowych użytkowników sieci nigdy nie odwiedziło takich miejsc w poszukiwaniu informacji o symptomach zdrady, o tym jak wygląda zdrada po. Nie było takich podstaw, nie było obawy. U wszystkich tylko nie u nas ...

Tezeuszu, brawo! Zgadzam się z Tobą w 100% smiley Ja też dałam siebie całą, kochałam ponad wszystko, byłam w stanie nieba uchylić i góry przenosić..

I jaką dostałam za to zapłatę? Zapłatę za miłość, wierność i lojalność? Wiadomo..

Wolny, każdy z nas był pewien swojej połówki na 100%. Nasi partnerzy odpowiadali nam pod każdym względem,poznawaliśmy ich przez lata wspólnego życia, byliśmy pewni, że znamy ich doskonale. I co? W jednej chwili oni sami zweryfikowali nasze mniemanie o nich.

Chłodne kalkulacje i wyliczanki cech charakteru nic nie dadzą, przynajmniej takie jest moje zdanie. Albo ktoś wyznaje wartości i ma kręgosłup moralny, albo błądzi i szuka nie wiadomo czego.. mając niejednokrotnie wszystko pod nosem..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Byłem świadkiem nr 1
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:12
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-11-2011 21:24
Nie zapominajcie że co 7 lat charakter się zmienia smileysmileysmiley i tu już plany twoje wolny dały w "łeb".
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
sonata
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 15.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-11-2011 07:10
Una nie zgodze sie z toba gdzie ty to wyczytalas ze charakter czlowieka sie zmienia smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-11-2011 14:24
Nigdzie nie wyczytałam smiley od dziecka słyszałam takie stwierdzenia smileysmileysmiley i coś w tym jest. Może nie trzeba aż tak dosłownie tego brać, ale prawdą jest że w miarę przybywania lat zmieniamy się, zmieniają nasze poglądy- tu może następuje większa tolerancja albo "zatwardziałość" (u jednych następuje droga dojrzewania u innych cofania smiley ).
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
naiwnakochanka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Data rejestracji: 04.09.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2013 16:58
Ja też dodam dwa grosze zgadzam się z Deleted_User.
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info