Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Odrzucona.
Ann_
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Miejscowość: Bydgoszcz

Data rejestracji: 03.05.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2020 20:51
Nie, nie odpowiada mi ta sytuacja. Nie zmienię tego, że pisze z innymi dziewczynami, nie sprawie że wszystko będzie jak dawniej.
Pozostaje mi jedynie to wszystko przeczekać, znaleźć mieszkanie i się wyprowadzić. Wiem, że wtedy byłoby mi dużo łatwiej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Odrzucona.
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 26-05-2020 05:14
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Romanos
Użytkownik Postów: 22
Małomówny

Data rejestracji: 21.02.18

Ten post został uznany za pomocny przez autora tematu
Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2020 21:10
A dlaczego to nie on ma sie wyprowadzic? Z reszta rzec nie w wyprowadzce. Nie ona tu jest najistotniejsza. Rzecz w odcieciu emocjonalnym od ojca Waszego dziecka. Sa tu na portalu umieszczone "34 kroki". Poszukaj, zapoznaj sie z nimi i postraj sie jak najwiecej i jak najszybciej konsekwentnie stosowac. Nabierzesz na wszystko spojrzenia z dystansu.
Ann_
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 03.05.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2020 21:27
Romanos napisał/a:
A dlaczego to nie on ma sie wyprowadzic? Z reszta rzec nie w wyprowadzce. Nie ona tu jest najistotniejsza. Rzecz w odcieciu emocjonalnym od ojca Waszego dziecka. Sa tu na portalu umieszczone "34 kroki". Poszukaj, zapoznaj sie z nimi i postraj sie jak najwiecej i jak najszybciej konsekwentnie stosowac. Nabierzesz na wszystko spojrzenia z dystansu.

Nie chce zostać w tym mieszkaniu. Nie lubię go, jest dla mnie za ciemne. Wcześniej planowaliśmy w tym roku kupić własne więc i tak miałam tu nie mieszkac. Myślę też że w nowym miejscu będzie mi łatwiej.

Dziękuję, poszukam, poczytam! smiley
leas
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: łódź

Data rejestracji: 17.05.20

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-05-2020 21:04
Ann_ napisał/a:

Z moim narzeczonym poznaliśmy się w szkole średniej, razem kończyliśmy kolejne etapy edukacji, zaczynaliśmy nowe prace, byliśmy przy sobie zawsze. Wspieraliśmy się. Po 5 latach zaszłam w ciążę, mieliśmy spokojne, stateczne życie.

Hmm, musisz się bardziej cenić. Jest szansa, że młody nie miał nikogo poza Tobą i chce z ciekawości zobaczyć tu czy tam. Ja tak miałem. Też żona z liceum, po 15 latach 6 x zdrada w ciągu 2 lat i teraz od 12 lat tylko żona. W pracy mówię chętnym laskom- okres zdrad mam już za sobą. Miny bezcenne. Dziewczyn chętnych jest na pęczki. Tylko od faceta zależy czy pstryknie czy nie. Ja dojrzałem, życzę Twojemu tego samego. Może trochę Pan Bóg pomógł. Pozdrawiam.
aster
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 15.02.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2020 05:39
W pracy mówię chętnym laskom- okres zdrad mam już za sobą. Miny bezcenne. Dziewczyn chętnych jest na pęczki. Tylko od faceta zależy czy pstryknie czy nie. Ja dojrzałem, życzę Twojemu tego samego. Może trochę Pan Bóg pomógł.

Stąpasz bo bardzo cienkim lodzie, po co w ogóle do tego wracasz,
żeby pokazać jaki ja to bohater jestem? Jesteś tylko człowiekiem w każdej chwili możesz upaść i co głupio będzie.

trudno jest łatwo żyć
Romanos
Użytkownik Postów: 22
Małomówny

Data rejestracji: 21.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2020 06:07
"pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną"
Tak mi sie jakos ten cytat przypomnial 😁
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info