Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 85 z 164 << < 82 83 84 85 86 87 88 > >>
Autor RE: Cytaty
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-12-2016 10:36
"Coś się jednak stało.
Ona szła ku mnie z miliona przypadków omijając miliony alternatyw i ja szedłem ku niej podobnym sposobem.
Wiele gwiazd zapaliło się i zgasło w tym samym czasie, kiedy szliśmy sobie naprzeciw."

Tadeusz Konwicki "Mała apokalipsa"

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Cytaty
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 18-03-2019 21:04
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-12-2016 11:12
"Widzisz córeczko - powiedziała matka po chwili dłuższego namysłu. - Jeżeli on odsuwa Ci krzesło, kiedy siadasz, otwiera drzwi, kiedy wsiadasz, podaje płaszcz i ułatwia wejście do lokalu - to nie znaczy, że Cię kocha. Nie powinnaś mylić dobrych manier z zaangażowaniem. Jeżeli trzyma Twoje włosy, kiedy wymiotujesz jak kot na imprezie, to nie znaczy że Cię kocha. Jeżeli się z Tobą przespał - to nie znaczy, że Cię kocha. Nawet jeżeli następnego dnia zadzwonił. Nawet jeżeli przespał się ponownie. Nawet jeśli sypia z Tobą od roku - to nie znaczy że Cię kocha i że do czegokolwiek się zobowiązał. Nawet jeśli mówi, że kocha, to może to oznaczać zupełnie coś innego... Ja wiem Olu, że jesteś z innego pokolenia. Mamy równouprawnienie, kobieta może wysyłać sygnały tak samo jak mężczyzna, może podejmować inicjatywę i brać sprawy w swoje ręce. Ale kochanie, nie ma tak nieśmiałego mężczyzny, żeby nie był w stanie wystartować wtedy kiedy naprawdę mu zależy. Nie goń, nie ścigaj, nie napieraj. To Ci się zwyczajnie nie opłaci.
Mężczyźni, Olu, to zdobywcy. Może Cię kochać, ale w momencie kiedy zaczniesz na niego naciskać po prostu ci ucieknie.
-To co mam zrobić mamo? - zapytała, jak wtedy, kiedy miała 13 lat.
- Nic kochanie. Czekać."

Piotr C. "Pokolenie Ikea"

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-12-2016 14:47
[i]I widzisz, Geralt, słuchając, jak kmieć gulgocze i krztusi się, patrząc, jak wierzga nogami, poczułam, że ślady jego kija i pięści nie bolą już nic a nic, i że jest mi dobrze, tak dobrze, że ażr30; Odeszłam rano, pogwizdując, zdrowa, wesoła i szczęśliwa. I później, za każdym razem było tak samo. Gdyby było inaczej, któż traciłby czas na zemstę?[/i]

A.Sapkowski "Ostatnie życzenie"

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
jagodalesna
Użytkownik Postów: 97
Stały bywalec

Miejscowość: po drugiej stronie lustra

Data rejestracji: 05.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-12-2016 16:04
"Czasami każdemu się wydaje, że wszyscy ludzie to jakieś wybrakowane urządzenia. Ten moment w zależności od sytuacji nazywa się oświeceniem lub załamaniem nerwowym."
Jakub Żulczyk
hurricane

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-12-2016 08:33
"- Czego ci brak?
- Wszystkiego. Rozmów z nią, jej opowieści o tym, jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu, jej śmiechu, listów, które do mnie pisała i które pisałem do niej. Brak mi jej oczu i zapachu włosów i smaku jej oddechu. Brak mi poczucia jej istnienia, bo lepiej się czułem wiedząc, że ona istnieje, że ktoś taki jak ona istnieje. Przede wszystkim brak mi chyba tego, że wiedziałem, że znowu ją zobaczę. Zawsze myślałem, że znowu ją zobaczę."

James Frey

pit
Użytkownik Postów: 329
Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-12-2016 19:08
Tak więc wszyscy którzy to czytacie pamiętajcie jedno. Miejcie swoje pasje, swoich znajomych, swój kawałek życia i najlepiej swój kawałek podłogi. A to tylko dla tego, że gdy zdradzacz Was wyrzuci ze swojego życia to nie obedrze Was ze wszystkiego co macie. Inwestujcie w siebie, w swoje umiejętności, w swoją przyszłość, we wszystko to co podnosi Waszą wartość w każdym wymiarze. Innymi słowy nie zapominajcie o sobie bo miłość bywa ślepa i możecie przeoczyć wiele a gdy kotoś Wam przetrze oczy to co zobaczycie może być bardzo bolesne.

tomihigh

Jedynym złym krokiem, jest ten nie zrobiony.
Hestia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 02.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-12-2016 19:45
"Maleńka, brak miłości to nie było jego największe przestępstwo.
On zabił w tobie wiarę w to, że jesteś piękna, godna pożądania.
On przekonał cię, że nie możesz być dla nikogo najważniejsza na świecie.
On zabił w tobie świadomość tego, jak bardzo wartościową osobą jesteś.
On przekonał cię, że nie da się ciebie kochać.
I to jest najgorsza śmierć, jaką można zadać drugiemu człowiekowi."
- Listy do Małej /Mira
Strona 85 z 164 << < 82 83 84 85 86 87 88 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info