Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 15 z 219 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 16:45
Anice, bardziej chodzi o straty, które się ponosi w okresie dojrzewania w takim związku. W normalnej rodzinie dzieci "oglądają" związek rodziców, okazywanie sobie uczuć, sposób rozwiązywania problemów (choć niektóre rodziny uważają, że problemy i takie sytuacje przed dziećmi należy ukrywać - chyba nic bardziej mylnego) itd. Kiedyś były takie plany z przedmiotem szkolnym "Przygotowanie do życia w rodzinie", ale w naszym neutralnie-światopoglądowym (celowy sarkazm) cud-kraju nic z tego nie wyszło.
Więc ludzie z rozbitej rodziny czasem nie wiedzą jak. I chyba boją się emocji, bo nie wiedzą jak mają się zachowywać, nie mają wzorców zachowań.

Finka, ja od jakiegoś czasu lubię sobie pogotować, całkiem przyjemne zajęcie, wrzucasz różne składniki do gara i wychodzi JEDZENIE smiley
To co dają "na mieście" powoduje, że się lekko traci zmysł smaku.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:01
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 16:48
anice, to nie jest reguła, tylko statystyki a wg. statystyk to zwierzeta mają po 3 nogi, a dlaczego?
obliczmy średnią-
bo kura 2 a krowa 4!smiley

mam nadzieję że trochę się uśmiechnęłaś
ja też miałam wczoraj taki nastrój...
nie każdy mężczyzna mówi o szczegółach, to naprawdę nie jest najważniejsze,
ja Cię rozumiem bo tez jestem z tych szczególanckich, wszystko chciałam roztrząsnąć, dowiedzieć się, jakby wyrwać i zabrać im każdą minutę i sekundę...ale tego się już nie da zrobić...
mąż poczatkowo się zgodził, z bólem mówił mi ale potem żałował bo bolało mnie jeszcze bardziej...

napisałam mu dziś maila do pracy, zakończyłam etap wspominania, to była trudna ale konieczna decyzja, stara się, musze zrobić kroczek w jego stronę bo inaczej na dobre się rozminiemy...
jeszcze nie jest za późno
dziś wrócił wczesniej, przeczytał, jest mi wdzięczny, zobaczył usmiechnięta żonę w drzwiach...
nie było łatwo, przytuliłam go i nie będę już o nic pytać, nie ma jużjej, ich...jesteśmy my.

Anice,jesteście razem, niech to będzie teraz najważniejsze, czy on robi coś dla Was?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 17:06
Finka, to jest niby tak samo, ale chyba nie do końca.
Twój mąż dał Ci jakby możliwość wyboru. Opowiadał, potem rozumiem że przestał, jak zobaczył jak Cię to rani. Ale pewnie, gdybyś chciała żeby znowu do tego wrócił, to by wrócił.

W przypadku Anice, z tego co tu czytam, to on nie mówi. Wcale.

Jak na chwilę odejdziemy od samego mówienia, to tu jest chyba inne nastawienie na człowieka. I chyba tak z czystym sercem nie radziłby Anice przechodzić nad tym do porządku.
Bo owszem, moze być tak, że on nie mówi, bo "nie każdy mężczyzna mówi" (choć jako facet ja tego nie kupuję, u faceta przeważnie są motywy), ale bardziej mi się wydaje, że on nie stawia znaku równości między Alice a sobą (to znaczy jemu wolno więcej niż jej, a nie daje jej prawa do wiedzy o jego motywacji, być może ze wstydu przed czymś, a być może z zasady). A może sytuacja go przerosła i nie wie jak ma się zachować, ale będąc facetem raczej wysłałbym jakiś komunikat typu: nie wiem jak Ci to powiedzieć, albo nie jestem jeszcze gotowy na rozmowę, coś krótkiego i bezpośredniego, ale świadczącego o tym, że mi na tej drugiej osobie zależy. Zwłaszcza, że ją skrzywdziłem.

Lala
Użytkownik Postów: 10
Nowy

Data rejestracji: 15.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 17:26
w sobotę byliśmy na weselu. Kamerzystą był chłopak, którego pamiętam z zeszłorocznego wesela u znajomych. Jakie było zdziwienie mojego chłopaka, kiedy ten zawołał do mnie po imieniu! Od razu pytam, skąd pamiętasz mnie i moje imię. Mój chłopak na to, że pewnie pamięta imiona wszystkich dziewczyn z wesel. Kamerzysta na to - a jest przystojny - nie wszystkich, tylko pięknych kobiet. Mówię Wam, jak stolik zaczął się śmiać, a mojemu chłopakowi było tak głupio...smiley
AngelinaJolie
Użytkownik Postów: 360
Przyjaciel

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 17:48
Finka-pytasz czy on cos robi dla nas?To zależy co masz na myśli!Bo mój mąż cały czas uważa,że robi cos dla nas!Remont domu,generalne sprzątanie i urządzanie obejścia domu,Więcej zamówień realizuje w pracy(ma swoja firmę-więc więcej zarabia),planuje nam zagraniczny urlop...
A z tego co dla mnie ważne-to jest dla mnie -muszę przyznać dobry,zdarzy mu się czasem podnieść głos(to nerwus) ale nie tak jak kiedyś-jest między nami lepiej-niż"przed".Są znów te drobne,czułe gesty,których juz przedtem brakowało-że weżmie mnie za rękę,przytuli.
Ostatnio-az sie uśmiechnęłam-bo zaczął do mnie mówić-kochanie!smiley Nigdy wcześniej tak do mnie nie mówił-nawet zaraz po ślubie..
Przede wszystkim ciągle snuje jakieś plany i ja w nich wszystkich jestem ujętasmiley.
Bob- A może naprawdę ta sytuacja go przerosła i nie wie jak się zachować..A może chce mi wiedzy o swojej motywacji oszczędzić?
Ale boję się mysleć w takim przypadku co by to mogło być...
sloneczko
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 19:23
witam. zostalam zdradzona jest mi z tym zle. nadal z nim jestem ale nie umiem dac sobie ztym rady. pomóżcie

ewik
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Miejscowość: mazowieckie

Data rejestracji: 19.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 20:06
Słoneczko czytaj posty (stare i nowe)i pisz co Ci leży na sercu jak się wygadasz to moze Ci troszeczkę ulży.Nawet nie wiesz ile wsparcia tu dostaniesz,mnie pomogły wszystkie osoby na forum i dziś jestem zupełnie inną osobą.Życzę Ci duzo spokoju.To że z nim jesteś to nic złego,jeśli się kochacie to myślę,że warto powalczyć o związek,choć nie raz będzie ciężko .Nie jestes z tym sama.smiley
Strona 15 z 219 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info