Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 111 z 219 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 12:40
bob-bob napisał/a:
Wiesz Rise, ciekawa sprawa, ale ja myślę, że po paru latach bycia z kimś tak naprawdę wiemy, do czego ta osoba jest zdolna, a do czego nie. Bo jeśli jest wcześniej szczera wobec nas w związku to tak, możemy i będziemy oczekiwać szczerości. Ale jeśli od zawsze traktowała nas jako dodatek do swojego życia, to ... przebaczamy od razu, bo nadal jesteśmy dodatkiem.

Niestaty Bobiku, też tak myślałam.Byłam pewna,że Go znam jak wlasną osobę.Jakiż byl mój szok, gdy po 20 latach po poznaniu, 18-tu prawie(w grudniu bylo by 18) Latach wspólnych , okazuje się że żyłam z człowiekiem który terz przy mamusi pokazł mi swoje nowe oblicze.Nic, ale to nic nie pasowalo mi do wizerunku osoby za którą wyszłam za mąż..Jak sie okazalo kłamał matkę caly czas ,że u nas się nei układa, że źle się dzieje, co nie było prawdą. Jego oszustwa, kłamstwa, wyrachowanie i egoizm przesłoniły całą naszą rodzinę.Tego nei możn anawet opisać, jaki to smutek i bół gdy dowiadujemy się ,że człowiek którego się kochala, broniło,nie jest tym człowiekim.Z kim ja żyłam 18 lat???Ciągle szukam odpowiedzi..

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 22-03-2019 11:53
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 14:35
Ilonko, chodzi o "zdolność" na plus. Czego można maksymalnie oczekiwać w dobrą stronę.
W złą ... tu nie ma granic.
Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 16:24
weekend prawie się kończy a ja bez Was nie wytrzymam dłużejsmiley

Bob, bardzo mi się podoba te nazwanie etapów, jakie powinien przejść zdradzający po ujawnieniu jego występku na podstawie pojęć chrześcijańskich,
spowiedź męża w moim związku nastąpiła, teraz jest na etapie żalu ale odkrywam że ten żal jest możliwy dopiero teraz gdy doświadczył dotkliwej straty czegoś bardzo emocjonalnie dla niego ważnego z powodu jego zdrady...
dopiero gdy poczuł "na własnej skórze" stratę(nie chcę mówić o co chodzi konkretnie) rzeczy na której bardzo mu zależało, której poświęcił wiele emocji i połowę życia, była to naturalna konsekwencja, żadna czyjaś kara ze złośliwości.
Efekt jest taki że pretensje może mieć...tylko do siebie i przyznał że dopiero teraz rozumie jak mówiłam że nie panuję nad emocjami, chciałby to odzyskać ale to prawie niemożliwe, jest tym zdruzgotany i zaczyna utożsamiać się jakby z moimi uczuciami.
Jego buntownicza reakcja na tą stratę pokazuje mi że to jeszcze nie jest pokuta,
to co stracił może zacząć gdzie indziej, z innymi ludzmi ale byłaby to praca od podstaw, zaprzepaszczenie całego wieloletniego trudu...zdradzeni znają to uczucie..

Bob-bob napisał:
po paru latach bycia z kimś tak naprawdę wiemy, do czego ta osoba jest zdolna, a do czego nie. Bo jeśli jest wcześniej szczera wobec nas w związku to tak, możemy i będziemy oczekiwać szczerości. Ale jeśli od zawsze traktowała nas jako dodatek do swojego życia, to ... przebaczamy od razu, bo nadal jesteśmy dodatkiem.

i w tym jest dużo prawdy, wiem na ile dobrego go stać, wymagam teraz od niego maximum jego możliwości, myśl że: fajnie że jest na noc i czyszczenie jego butów nie wchodzi w gręsmiley

ale granic złego już mu nie zamierzam ustalać bo wtedy prędzej je przekroczy, on mi ich ustalać nie musi, sama się pilnuję więc ja tez policjantką nie będę, ufam że już rozumie jakie granice ustawiłam domyslnie, niech sie sam pilnuje bo ja już mu pampersa zakładać nie zamierzam.

ps. nieraz się zastanawiam nad tym że po takich przejściach i dzieki rozwijającym dyskusjom na tym wspaniałym forum, gdyby nie udało się i mąż dostał by czerwoną kartkę, moje wymagania będą za wysokie na zwykłego śmiertelnika gdybym chciała znów z kimś byćsmiley

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 03-08-2008 16:28
mnich
Użytkownik Postów: 42
Stały bywalec

Data rejestracji: 02.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 18:07
Finka Fajny obrazek. Czy wiąże się ze zmianą nastawienia do męża?smiley Moja żona niestety niewie czemu to zrobiła, nie umnie tego wytłumaczyć. Przedwczoraj usiedliśmy w mocy na ławeczce i zapytałem czy jest gotowa na szczerą rozmowę, tak na spokojnie. Rozmowa zakończyła się równie szybko jak się zaczęła, a właściwie wcale się nie zaczęła. Mam wrażenie że Ona rozumie co się stało, ale nie chce o tym rozmawiać. A mi za bardzo zależy żeby naciskać, szczególnie po tym jak Jej wypomniałem parę rzeczy gdy byłem wstawiony po imprezie. Uważasz Bob że po kilku latach znamy nasze połówki. Więc czemu jesteśmy zaskoczeni zdradą, czemu to taki szok? Sądzę że nigdy nie zdołamy poznać ani dowiedzieć się do czego jest zdolna osoba z którą spędziliśmy nawet kilka lat. Tym bardziej że ludzie się zmieniają. Poznanie nowego człowieka może zmienić życie, stresowa sytuacja również.smiley

mnich
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 18:12
Czasami jak mi nie przychodzi nic do głowy to warto posłużyć się tym co już wcześniej ktoś napisał, szczególnie jak jest to coś mądrego, więc pozwolę sobie po raz kolejny coś wkleić (to o tym dlaczego kogoś znamy wiele lat, a potem i tak następuje zaskoczenie):

Bo chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Jak te dwa łyse kamienie nad rzeką
Chodzi o to
By pierwsze chciało słuchać
Co mu to drugie
powiedzieć chce do ucha:
Że po mej głowie ?
czasem się ich boje -
Chodzą słowa nie do powiedzenia...
Nie-do-powiedzenia

Dzień dobry
Kocham cię
Już posmarowałem tobą chleb
Dzień dobry
Kocham cię
Nie chce cię z oczu stracić więc
Jeszcze więcej dzień dobry
Kocham cię
Podzielimy dziś ten ogień na dwoje
Dzień dobry
Kocham cię
To zapyziałe miasto niech o tym wie

Tu chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Kiedy długo drugie
nie widzi pierwszego
Bo gdy siedzi człek samemu
z czarnymi myślami
Człowiek rzuca słuchawkami
Rzuca słuchawkami

Bo chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Nawet jeśli czasem między nami wykipi mleko
Choćbyś nawet i wieczorem zasypiała zdołowana
Chciałbym ci zaśpiewać z rana
Móc ci zaśpiewać z rana
Kochana...

Dzień dobry
Kocham cię
Dzień dobry
Kocham cię
Jeszcze więcej dzień dobry
Kocham cię
Dzień dobry
Kocham cię
To zapyziałe miasto niech o tym wie
Dzień dobry
Kocham cię
Dzień dobry
Kocham cię
Jeszcze więcej Jeszcze więcej Jeszcze więcej
DZIEŃ DOBRY
Kocham cię
Para-twoje
para-moje
Onomatopeiczne
Paranormalne
Paranoje
Dwoje

True Till Death
Edytowane przez rise dnia 03-08-2008 18:53
mnich
Użytkownik Postów: 42
Stały bywalec

Data rejestracji: 02.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 18:48
No właśnie!smiley

mnich
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-08-2008 20:57
Uwielbiam ten tekst o miłości agape, bezinteresownej, czystej i prawdziwej...
Boga do ludzi,
nasza ludzka miłość jest ułomna...tak bardzo smiley

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Strona 111 z 219 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info