Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 107 z 219 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-08-2008 11:36
uwielbiam Twoje poczucie humorusmileysmiley
jak już je ujawniaszsmiley

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-08-2008 11:40
Jak ponaciskasz guziki w odpowiedniej kolejności, to wtedy się ujawnia smiley
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-08-2008 12:17
to całkiem jak w "dobrym" starym małżeństwiesmiley

znikam na weekend, muszę odpocząć od forum i od Bobasmiley
pa!

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-08-2008 23:40
Bobi, użyłem złego słowa, co zresztą rozwinąłem w dialogu z Finką. Nie chodziło o nieszczerość, ale o istotę rzeczy.
Co do rozgrzeszenia, to tak jak piszesz, nie przyszedłeś po nie.

Bobi, doceniam to, co napisałeś. Wydaje mi się, że kluczem jest rozmowa Twoja z żoną w temacie Twojej (męskiej) seksualności. Nie jesteś wyjątkiem jeśli chodzi o temperament. To już tak jest, że jak facet kocha kobietę, to się to uczucie przekłada na intensywność. Kobieta tak naprawdę mogła by się z tego cieszyć. Wydaje mi się, że to też nie powinno być tak, że to Ty się dopasowujesz do niej, bo to jest mylne podejście, że to jest Twój problem. Ona Cię wybrała, zaakceptowała, pokochała. Twoja seksualność jest częścią Ciebie. Ona bierze całość. Nie pozwól na takie oddzielanie części Ciebie, dzielenie Cię na część dobrą i część niepotrzebną.
Jest tu kilka postów ostatnich na forum także w tej materii.

I Bobi, duża prośba, pisz małymi literami i zachowuj szyk zdań (stawiaj kropki i oddzielaj poszczególne części logiczne przecinkami). Ja mam duże problemy z Twoim postem i nie do końca jestem pewien, czy go prawidłowo odczytałem.
Aha, Bobi, odnośnie końcówki, mam wrażenie, że Ty nie rozumiesz o jakich "emocjach" na forum rozmawiamy. O kobiecych. To coś zupełnie innego niż męskie. Jeśli chcesz być tutaj dobrze rozumiany przez dziewczyny, ale i przez własną żonę, to raczej nie używaj tego słowa. Pisz o niezastanawianiu się. Bo kobieca emocja to jest coś stałego, co żyje własnym życiem, kobieta przez nie myśli, widzi świat. I potrafi trwać nieprzerwanie przez długie, długie dni. I potrafi kontrolować kobietę dużo bardziej, niż kobieta tą emocję.
Dlatego napisałem Ci wcześniej, że jakby nie masz wpływu na uczucie miłości żony. Bo to jest jej emocja która trwa. Musiałbyś ją nieźle podeptać, żeby to się skończyło.
Na tym polega problem wielu dziewczyn na tym forum, facet je zdradza, a one przez wiele tygodni, miesięcy, nadal czują miłość.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-08-2008 00:56
Bobi, wiesz ja myślę po kobiecemu i nie mogę zrozumieć jak to jest, że kochałeś żonę, a jednocześnie szalałeś, bo zdradzała (czy tez podejrzewałeś, że tak jest) Cię kochanka.

Piszesz, że długo byłeś z kochanką. Jak długo? I co według Ciebie w związku z długotrwałą relacją z kochanką miałoby spowodować Twoje opamiętanie? Nuda?

podświadome myślenie które mówi NAPEWNO BYŁBY Z NIĄ nie wchodzi w grę.

Nie rozumiem, kogo tyczy się to zdanie?
Edytowane przez dnia 02-08-2008 01:03
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-08-2008 01:34
Bobi, straszna ta Twoja historia.
Mam wrażenie, że tak bardzo teraz kochasz żonę, bo kochanka Cię zdradziła. I jeśli tylko na tym chcesz budować z żoną relacje, to może być za mało. Prędzej czy później się z tego otrząśniesz. Co wtedy będzie? Powtórka?
Powinieneś teraz wykorzystać swój stan, swoją skłonność do żony żeby zbudować jakieś trwałe relacje. Bo każda kolejna zdrada będzie dla Ciebie łatwiejsza. A jeśli kolejny raz to zrobisz, to są spore szanse, że Twoja żona to zakończy bezpowrotnie, pomimo swoich emocji do Ciebie. Więc doceń to co jest teraz i faktycznie ułóż jeszcze raz ten Wasz związek. Twoja żona jest aktualnie w stanie możliwym do ewentualnych zmian, bo świat jej się rozsypał. Spróbuj wyjaśnić jej swoje motywacje, dlaczego doszło do zdrady i spróbujcie razem wymyślić sposób, żeby to się dalej nie powtarzało.
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-08-2008 02:11
bobi, może być tak, że będziesz ją przekonywał do końca życia: słowami, swoim zachowaniem. Zaufanie daje się raz, potem ciężko je odbudować. Bo ufa się, że druga strona nie zdradzi. Więc jeśli ją kochasz prawdziwie, to zastanów się , czy Ty to wytrzymasz, bo może być ciężko. Jeśli masz wątpliwości czy wytrzymasz to i ją kochasz, to czasem lepiej jest osobno. To dla niej będzie lepsze niż jak znów za jakiś czas ma Ci nerw puścić, bo ona Ci o tym będzie przypominać. Pamiętaj, kobiece emocje potrafią trwać bardzo długo. A Ty jej dałeś sporo pożywki dla tych emocji.
Edytowane przez bob-bob dnia 02-08-2008 02:12
Strona 107 z 219 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info