Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 104 z 219 << < 101 102 103 104 105 106 107 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
namad
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Data rejestracji: 22.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 09:18
Zostałam zdadzona, to boli i jeszcze dlugo bedzie bolało, ale mozna odzyskaś spokój, lekkosć zycia, szczęscie, radość, spontaniczny usmiech i śmiech, to jest mozliwe, a jeszcze 4 m-ce temu wydawało mi się abstakcją. Widzę i czuję jak z kazdym dniem jest lepiej, zarowno moja psychika jako zdradzonej jak i mojego meza zdadzacza wraca powolutku do równowagi. Dostrzglismy jakie błędy popełnilismy, moze czego wzgledem siebie nie robilismy, w tym naszym dlugoletnim zwiazku miłosnym., teraz obydwoje nad tym pracujemy i nie ma innego wyjscia, uda się nam. To forum tez mnie troche wciągneło i zauważyłam jedno, ze jak za często na nie wchodze to mnie jakos dołuje. Oczywiscie, watpliwosci mam co nie miara, tysiace pytań na które brak odpowiedzi, ale póki co, jest dobrze a nawet bardzo i niech tak zostanie, nawet powoli zaczynam ufać, qrka wodna trudna ta nauka ufnosci. A tak apropos nie czuje sie winna tej całej sytuacji, mój maz po prostu okazal sie zwykłym egoistą, winę za zdrade ponosi tylko on. smiley
i nie jest to moje przeswiadczenie tylko on sam doszedł do takich wniasków i nie mam zamiaru brać na siebie wpółodpowiedzialnosci za jego zdrade, tylko dlatego ,ze w pewnym okresie naszego wspólnego zycia tak jakby oddalilismy sie od siebie.

namad
Edytowane przez Kuczka dnia 05-08-2008 07:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 24-05-2019 18:44
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 10:14
Grusza, chyba mnie nie zrozumiałaś (znowu smiley ).Czytasz co drugie zdanie czy ja tak nieskładnie piszę smiley ? Pisałam to w kontekście posta Katii i to była lekka ironia. Tak jak napisałam wyżej, nie chcę mężczyzny kochać jak się kocha psa, albo małe dziecko. Tylko jak świadomego człowieka. A zadałam Ci pytanie czy taka miłość między ludźmi jest możliwa, bo jeśli nie jest, jeśli drugiego człowieka można kochać tylko z powodu jego cech, które wymieniała Katii, a ja nazwałam je zwierzęco- fizjologicznymi, to może po prostu bardziej opłaca się mieć psa w domu niż faceta.
Nie wiem czy teraz jasno się wyraziłam- zawsze mam z tym problem.
Edytowane przez dnia 31-07-2008 10:17
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 10:33
Marto a za co ty kochasz??? bo moze to ja zle sie wyrazilam ale dla mnie milosc do drugiego czlowieka to wszystko co z nim jest zwiazane ...kocham go za to ze jest .........a wiec kocham jego gesty slowa mysli ...............................

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 11:26
Katii, ja nie kocham za to, że jest, tylko za to jaki jest. Kocham, ale warunkowo. Jedną z cech mojego partnera jest np. to, ze posługuje się pewnym kodeksem moralnym i takiego go kocham, jeśli mnie zdradzi tzn.,że nim się nie posługuje, zatem skutek jeden-ja wyciągam wniosek, że moja miłość nie odnosi się do rzeczywistego faceta (tego, który mnie zdradził) tylko do tego, którego sobie wyobraziłam (co nie równa się brakowi odczuwania różnych burzliwych emocji związanych z taką sytuacją).
Jeżeli Ty zaś kochasz, za wszytko bezwarunkowo, a tak wynika z tego co piszesz ("gesty, słowa, myśli" ) , to chcąc być konsekwentną powinnaś kochać go również za zdradę, za to że sypiał z inną kobietą, myślał o niej, poświęcał jej swój czas itd., bo to też jest on. Jeżeli tak nie jest, jeżeli za to go nie kochasz, to znaczy, że stawiasz warunki. Dlaczego zatem w tej materii stawiasz warunki, a w innej nie?
Edytowane przez dnia 31-07-2008 11:31
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 11:32
bo uwazam ze kazdemu szansa sie nalezyna naprawienie bledu ...jest tutaj kilka osob ktore daly szanse i ulozyli sobie wszystko na nowo ...i jest ok .Jesli tym razem tej szansy nie wykorzysta kolejnej juz nie bedzie , wtedy bede mogla powiedziec ze ja zrobilam wszystko aby ratowac te milosc ....

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 11:37
Katii,ok. Zatem będę trzymać za Was kciuki, żeby Wam się udało.
Edytowane przez dnia 31-07-2008 11:39
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 23:07
Marto musisz pisać prościej -bo może jestem nie douczonasmileysmiley

Jeśli chodzi Ci o miłość do człowieka po zdradzie to można go kochać i to nie za funkcje jakie spełnia w związku tylko za to kim jest .
To tak jak byś sie związala z człowiekiem po przejściach on zdradził ona go wyrzuciła ale nadal jest wartościowym człowiekiem -nie koniecznie bedzie cię zdradzał bo swoje przeszedł i wyciągnął wnioski oczywiście są też tacy którzy robią to notorycznie ale takiego nie chcemy My same i prędzej czy póżniej i tak wszystko się wyda więc taki niech spada.
Nie wiem czy trafiłam ?
-----------------------------
Pozdrawiam Grusza
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 104 z 219 << < 101 102 103 104 105 106 107 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info