Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 103 z 219 << < 100 101 102 103 104 105 106 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2008 18:29
Mato no coz kazdy z Nas jest inny ...Ty swojego wywal ja daje mojemu szanse .......

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-05-2019 02:40
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2008 21:58
....
Coś w tym jest , mówi sie "że się zerwał jak pies z łańcucha.."Podobnie jest z konikami.te które są luzem na padoku zachowują sie inaczej niż te które dopiero wypuścimy z boksu..
Skoro mowa o psie, to ostatnio podawałam mężowii przykład naszego psa..Mąż mówił że mnie kocha. Ale nie robił nic by zdjąc ze mnie cierpienie.Podałam mu przykład.Kochamy naszego psa, widzimy ,że ten chce wyjść na dwór na siusiu i kooopkę, i my wiemy,że w domu tego nie zrobi,a teraz się męczy , ale nie robimy nic by mu pomoc,nie wyprowadzamy za to wszem i wobec głosimy jak to my tego psa kochamy.!!!

This user has been deleted!
Edytowane przez Kuczka dnia 05-08-2008 07:07
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2008 22:25
Marto pomyśl że takie same funkcje spełniasz Ty i następny facet jaki Ci się nadarzy pokocha nie Ciebie tylko twoje funkcje -powodzenia

Dziecko jak zrobi kupkę - nie wyrzucisz go ale skarcisz żeby zapamiętalo że tak się nie robi bo inaczej zasra Ci dom.
-----------------------
Pozdrawiam Grusza
Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2008 23:13
Gruszo, może nie jest tak źle, ja nie kocham za garnek i mopa. Bardziej jestem zainteresowany aspektem człowieczym, niż funkcjonalnym.
Aczkolwiek jakby fleja się nie myła, to bym z domu wygonił.

Co do dziecka, to jak zacznie srać po kątach albo meblach, to najlepiej od razu paskiem przejechać, bo meble drogie, a po pasku się zagoi.

---
Uwaga! Poza pierwszymi 2 zdaniami to miał być taki nocny humor.
Edytowane przez bob-bob dnia 30-07-2008 23:14
GRUSZA38

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-07-2008 23:23
No i Ci się udało smileysmileysmileysmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 05:10
takie same funkcje spełniasz Ty i następny facet jaki Ci się nadarzy pokocha nie Ciebie tylko twoje funkcje

Gruszo, a dlaczego zakładasz, że tak będzie? Zakładasz, że ludzie kochają się za swoje cechy zwierzęco - fizjologiczne (jest, je, śpi, oddycha, komunikuje się, bzyka - fajny, biorę!)? Jeśli tak jest i nie ma innej opcji, to w istocie wolę psa - mniej kłopotu, no i z założenia wierny smiley

Dziecko jak zrobi kupkę - nie wyrzucisz go ale skarcisz żeby zapamiętalo że tak się nie robi bo inaczej zasra Ci dom.

Co z tym dzieckiem zrobić to można dalej dyskutować, sęk w tym, że mężczyzna to nie dziecko. I nie chcę kochać mężczyzny jak kocha się dziecko, tylko jak dojrzałego,świadomego człowieka i mężczyznę.
Edytowane przez dnia 31-07-2008 05:25
GRUSZA38

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-07-2008 09:00
Podobnie kocha się psa: za to, że jest, merda gonem, bawi się z nami, zawsze się cieszy, że przychodzimy. To wydaje się trochę banalne. Nie ma miejsca na rozwój tej miłości, bo kochamy właściwie funkcje tego człowieka jaką spełnia w związku, a nie samego człowieka.
Marto sama to napisałaś -więc jak mam to rozumieć ?

jeżeli moje małe dziecko zrobi kupę na środku pokoju, to go nie wyrzucę z domu, ale jeśli zrobi to mój dorosły mąż, to zadzwonię po pogotowie, żeby go przebadali.
Faktycznie, gdybym kochała swojego mężczyznę jak psa, to po zdradzie bym go nie wyrzuciła. Niech sobie jest koło mnie, a ja będę się cieszyć z tego, że oddycha, śpi, je i czasami merda swoim ogonkiem.

To są twoje słowa Więc kup sobie psa i niech merda koło Ciebie tym ogonkiem!smileysmiley
-----------------------------
Pozdrawiam Grusza
Strona 103 z 219 << < 100 101 102 103 104 105 106 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info