Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 41 z 219 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 20:25
Unochodku drogi ,,,,Ty nie możesz wysiąść ze swojego wagonu, Ja wysiadłam na stacji nie znanej.Stoję pod wiatą na peronie i czekam na własciwy pociąg..na razie jadą same ekspresowe i żaden sie nie zatrzzymuje na tej małej stacyjce .Nie dziwie sie..jest ciut nieciekawa, smutna, wieje od niej ponuractwem...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:07
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 20:26
unchod, współczuje ci ale jak widzisz na forum jest więcej skrzywdzonych kobiet może dlatego w ten sposób odebrałeś moje wpisy......doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że kobiety tez krzywdzą, ja tez skrzywdziłam chociaż o tym nie wspomniałam........ nie zdradą ale odrzuceniem miłości, która moim zdaniem nie miała sensu....inne zdanie ma Ilona i ona daje mi teraz sporo do myślenia .......

Primum Non Nocere
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 20:32
I masz słuchac iIony byś nie popelniala jej błędów..jezu gdyby to forum było 10 lat temu i gdybym tu trafila to od 10 lat wiodla bym teraz inne, ciekawsze życie..Żyłam o 10 lat za długo w niepewności ,strachu, zawieszeniu..chce stabilizacji pychicznej a takowej mój "jeszcze"mąz mi nie dał ,nie da i nic tego nie zmieni..
pamiętaj jestem starsza i to sporo i nie popełniaj moich błędów.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 20:34
gdyby to forum było tu w 2003 roku to teraz miałabym inne nazwisko i miałabym męża jak z bajki........sama wiesz smiley

Primum Non Nocere
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 01:13
TOMEK jest fantastyczny, świetnie się z nim rozmawia (szczególnie o 1-2 w nocy) jest wesołym, zabawnym i szczerym facetem smiley polubiłam go od pierwszego słowa....i ten ciepły głos, prawdziwy mężczyzna i pytam, dlaczego skrzywdziła go kobieta? Nie powiem o czym rozmawialiśmy, ale jego tok myślenia jest godny uwagi i podziwusmiley Tomku, bądź silny i pamiętaj , że możemy więcej nocy spędzać na takich rozmowach, które nam pomagają. dzieki tobie poczułam się świetnie smiley dziękuje

Primum Non Nocere
abi
Użytkownik Postów: 78
Stały bywalec

Miejscowość: SZ-cin

Data rejestracji: 31.03.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 01:33
Gdyby to forum było nawet 10 lat wczesniej to pewnie wówczas nie szukałabym takowego. Załuję tylko, że mąż wczesniej nie uswiadomił mi, że dla niego nie istnieją żadne świetości. I nie chodzi o te 10 przykazań, które dla niego, jak sie okazało, nie mają znaczenia ale zasady. Gdybym wiedziała, kim tak naprawdę jest tez wiodłabym inne życie. I również myślę, że lepsze. Dla niego zrezygnowałam z człowieka, który jak sądzę nigdy nie zrobiłby mi takiej krzywdy.

"Przebaczenie jest najtrudniejszą miłością."
dogerek

Małomówny

Miejscowość: łódź

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 07:36
witajcie ponownie ... na wstepie powiem dlaczego mnie nie bylo?? ola znowu zaczola sie spotykac z tym swoim kochankiem ze ja to tak nazwe... nie mam sily nawet juz myslec dlaczego pije znowu stracilem robote i pytam kazdego wieczora dlaczego aniolku?? jak patrze na stare malzenstwa kiedys oni takich problemow nie mieli dlaczego one sa teraz kocha sie robi sie wszystko dla tej 2 osoby a ona tego nie umie docenic i robi po zlosci. kocham nadal swoja ole bo co mi zostalo juz 3 dni nie widze wlasnego synka to tez boli;( nie mam sil juz

życie jest piękne lecz krótkie.. gg5035657
5035657 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 41 z 219 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info