Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 5 z 219 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 15:01
Tak ci sie tylko wydaje, że twój jest najgorszy ale co ja się ciągle dowiaduje o moim mężu to jakby ktoś mi mówił o innym człowieku.........Ja znałam innego.........Jestem przerażona, staram sie o tym nie mysleć....

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-05-2019 02:43
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 16:11
Niesiunia a może my mamy tego samego męża????????
Bo mój jak sie okazuje to aktor nad aktory..Jak sie dowiaduję też o nim to sie okazuje,że on gra całe nasze życie...Nawet nie wiem czy za nim tęsknię bo nie wiem za jaką rolą.??!!!

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
bogusia
Użytkownik Postów: 17
Małomówny

Miejscowość: gdynia

Data rejestracji: 21.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 16:41
czytam to wszytko ale nie jest mi ani troche lepiej chociaż żyję z tym piętnem juz 7 miesięcy jedynie czego pragne to chciałabym to zrozumiec dlaczego ? jak mogłam przez rok nieczego nie zauwązyć ? teraz jak sobie o tym mysle to że był dla mnie przez ten rok jak mnie zdradzał taki miły, kwiaty, prezenty, urlop - żeby uspić moja czujność
nasze życie seksualne wydawało mi się ok, a on mi wypalił że był z nia dla seksu i dlatego chciał mnie zostawić przez seks kużwa jak to mnie boli taki powód przekreślenia wspólnego 10 letnego zycia małżeńskiego. jestem pewna ze byłoby mi łatwiej gdybym usłyszał jakis inny powód - spotkałam się z nia młodsza chyba o 12 lat od niego, ładna...
powiedzcie mi jak ja mam podjąć próbe walko o to małżęństwo skora nawet ona z nim nie chciała być - wiem to od niej . moj maz jak postanowił zostac ze mna chodził jak narkoman , kazdy telefon, sms budził w nim takie nawet do tej pory widze jak odbiera to z nadzieją ze to ona. komputer sprawdz co chwila, jak sprawdza skrzynkę to jak mnie nie ma w domu, a portal NK to okupuje od rana do wieczora , jak chciałam wpisac w wyszukiwarke jej personalia to ku mojemu zdziwieniu jej personalia automatycznie mi wskoczyły a więc kto przezciez nie ja. teraz się zastanawim czy nie zamontowac kamery w pokoju gdzie stoi komputer.Jego telefonu nie wolno mi dotknac jak chce go sprawdzić to od razu awatura że mu nie ufam jak mamy zaczac życie od nowa.kiedy spotkałam się z nia, oczywiście założyłam ze ona kłamie zeby się jakoś wytłumaczy to ona przyniosła emaile od niego ktore wysyłam do niej jak niby żalował chciał walczyc był ze mną. I co ja mam zrobic jeśli nie ona to pwnie znajdzie sie jakas nastepna. Teraz wogóle ze soba nie sypiamy 7 miesięcy to co teraz nie potzrebuje seksu po 3 - 4 dziennie, nie chce mnie do niczego zmuszac boże jaki on wyrozumiały.nie chce mi się życ.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 17:38
Ilonesia wcale bym sie nie zdziwiła gdyby sieokazało ze mój mąz ma dwie zony, albo wiecej smiley Juz mnie chyba nic nie zdziwi. Niedawno sie oazało ze zdradzał mnie juz przed slubem.....tzn wtedy chyba nie fizycznie no ale z panienkami sie spotykał na bajery, a teraz to ja wole nie myslec co on wyprawia. Z mojego tez aktor niezły, zwodził mnie co najmniej 3 lata...... W domu przy mnie i przy synku był innym człowiekiem, jak wychodził z domu przeistaczał sie w kogoś innego....

Bogusia! Nie wiem co ci poradzic kochaniutka! Ty musisz podjąc decyzje czy chcesz z nim być czy nie. A on w ogóle sie cokolwiek stara?

Życie jest dobre!
bogusia
Użytkownik Postów: 17
Małomówny

Miejscowość: gdynia

Data rejestracji: 21.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 17:52
Niesiunia

stara sie ale co z tego to że pracuje, placi rachunki, remontuje dom, kupi kwiaty, prezent na to mnie stać samą takze po co mi on ?
z jednej strony marze tylko o zemście, za chwilę mam wyrzuty sumienia że może gdybym sie bardziej starała to do tego wszystkiego by nie doszło, ale przeciez się nie odmłodzę, charakter też mam cięzki nie raz to słyszałam od niego moze to on ma rację moze to ja go pchnęłam w ramiona innej.
przeraza mnie to za czasami to sie czuje winna, ze wszystkiemu jestem winna ja.moze dlatego zaliczył młodasza bo miał kryzys wieku średniego, nie wiem czego mam się trzymac. Teraz pewnie czuje się macho bo skro posuwał przez rok taka laske to teraz zadna mu się nie oprze, najgorsze sa jego spotakania z przyjaciólmi oni o wszystkim wiedzieli tzn. faceci jak mam im spojrzec w oczy pewnie podzieli się ta inf. ze swoim żonami czuje się nikim
Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 18:00
Mó do tej pory mnie obwinia, ze ja go pchnęółam w ramiona innej! Bo tak wygodnie mysleć, prawda? Poco obwiniac siebie jak mozna obwinic najlepsza osobe w swoim zyciu. faceci to egoiści! Nie daj się złapać w pułapke oskarzeń. TO TY JESREŚ LEPSZA! Jezeli sie stara to bobrze, niech sie stara a ty sie przygladaj i oceń czy to ci wystarcza....Ja wiem ze to się łatwo mówi, a decyzje trudno podjac, zwłaszcza jezeli sie cos czuje.... Rok temu jak powiedziałam mojemu mezowi, ze to juz koniec, tez sięzaczął starac, ale za mało.......wyawliłam go z domu....Jak mówiłam juz nie raz na tym forum: czasem załuje bardzo, a czasem wprost przeciwnie, ciesze sie.....ale do tej pory nie wiem czy dobrze zrobiłam.....
Co do znajomych, to u mnie wszyscy wiedzieli, nawet moja dobra kolezanka, ale nikt mi nie powiedział...... tez sie wstydziłam przed nimi, ale tak naprawde to oni powinni sie wstydzic!

Życie jest dobre!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 18:04
Bogusiu jest tutaj gdzieścośo programie który sprytnie instalujesz w kompie..(cholerka nie mogęteraz znaleźćgdzie to było)ale z tego forum wziłam namiary,ściągnęłam i......szok...
Odczytasz rozmowęna gadu gadu,ja nawet wchodziłam na swoją pocztę,konto w banku...Wszystko mi pokazało.Hasła,nicki,w ogóle co robiłam na kompie cały dzień.!!
Polecam.!!
Ja już nie mam tego programu bo mąż nie mieszka ze mną.!!

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 219 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info