Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 36 z 219 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-07-2008 09:31
Też się czasami zastanawiam co moja kobieta mu opowiadała na mój temat. Pewnie na niełego potwora wyszedłem, a on dobry człowiek zlitował się bezinteresownie i przygarną ją w obronie pod swoje skrzydła (rozpierdzielając przy okazji dwa związki).

True Till Death
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 22-03-2019 11:52
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-07-2008 10:29
też o tym myslałam, bo w domu słyszałam jaka ta koleżanka z pracy głupia, pusta, itp. nawet nie chce już wiedziec co o mnie mówił. Nie chcę się zadręczać.

abi
Użytkownik Postów: 78
Stały bywalec

Miejscowość: SZ-cin

Data rejestracji: 31.03.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-07-2008 10:57
finka, lepsze gozkie poczucie humoru, niż zadne. Ja byłam zarzucana oskażeniami, że sama go wpędziłam w raniona kochanki. he,he... Niby taka zła żona byłamsmileynieczuła, nie wiem sama co jeszcze. I własnie to idiotyczne tłumaczenie strasznie mnie drazniło. Dlaczego nie miał odwagi przyznać się, że poleciał na nią z niskich seksualnych pobudek tylko spychał na mnie poczucie winy. A ja głupia przytakujaco kiwałam głową ale tylko do momentu gdy okazało się, że do łozka to poszedł z nią nim tak naprawdę ją poznał. Nie było więc mowy o tym, że jakies inne względy wowczas miały znaczenie. Fakt, dopiero gdy sie bliżej poznali i okazała się w jego przekonaniu taka dobra i miła i ach i ech przyczyniło się, ze chciał oedjść ale to znacznie poźniej.
Finko,, wrócę do twojego planu z wyjazdem męża na wakacje z dziecmi, bo wczoraj nie czytałam. Pomysł swietny ze wzgledu na ciebie. A o niego nie ma co sie obawiać. Na pewno facet umeczony wakacyjnymi wymaganiami dzieci nie myśli o niczym wiecej jak o końcu dnia a i dla kobiet bez skrupułów nie jest zadna ciekawą ofertą otoczony swoja gromadką. Za to ty odpoczniesz. Jejku jak ci zazdroszczę. Tez tak bym chciała. Tylko, że ja wolwałabym wyjechac i zmienic otoczenie.

"Przebaczenie jest najtrudniejszą miłością."
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-07-2008 11:36
Abi ja nie mówię że nie wyjadę...ale w inną stronę smiley
dzieciom krzywda z mężem dziać się nie będzie a ja potrzebuję przemyśleć na spokojnie, gdy nie będę go widziała przez 2 tyg. przekonam się może co tak naprawdę jeszcze do niego czuję i co on czuje do mnie, spokam się z przyjaciółką, na kilka dni zamieszkam u niej i przegadamy pewnie niejedną noc przy dobrym winie smiley

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-07-2008 16:38
A mój z kolej mąz przy swoje matce powiedział że jako matk ai żona jestem wspaniała .ni ema do mnie nic do zarzucenia..Kocha mnie ,ceni jako żonę i na preewno będzi etego kiedyś żalował bo już żałuję9cały czas byliśmy razem0,ale musimy sie rozstać..Dla mojego niby dobra.9taki troskliwy i kochany)
Ba,nawet powiedział ,że żadna kochank anie dała mu satysfakcji w łózku co ja,że uwielbi amoje ciało itp ble ble ble...ale jego popęd seksualny do innych kobiet przyćmiewa jego logiczn emyślenie,jego po prostu fiut prowadzi a ja w końcu powiedziałam BASTA.!!
dość!!
ilez można??
Wystarczy...
I co dla niego najgorsze,moj limit miłosierdzia już sie wyczerpał..smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 07:57
O rany, jakie wyznania poczynił ten twój mężulek! Wiesz co, faceci to naprawdę dziwny naród! Jak można tak gadać a robić cos zupełnie innego, ciebie kocha i go podniecasz ale woli inne?
Dla twojego dobra........boże mój kiedyś też tak gadał, że musimy sie rozstać dla mojego dobra, zebym była szczęśliwa! Oni to narmalnie chodzące matki teresy z Kalkuty! Tyle miłosierdzia mieć w sobie!
Teraz trochę zmądrzał, tak mi się przynajmniej wydaje......zobaczymy......

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 08:06
Niesia mój to samo, jak już się wydało mówił mi że bez niego będę szczęśliwsza a jestem tak atrakcyjna że długo sama nie będę
teraz jak dałam mu wolną drogę zabiega o mnie jak niegdyś i przekonuje że bedziemy jeszcze szczęśliwi...
oni są nienormalni! jak ich kochamy i robimy dla nich wszystko to robią z nas idiotki, oszukują i chcą zostawić,
a jak blisko jest rozstania to stwierdzają że byli głupi i chcą naprawiać to co zepsuli swoją głupotą

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Strona 36 z 219 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info