Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 201 z 219 << < 198 199 200 201 202 203 204 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
konik
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 13.11.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2012 16:16
hejka mar, jak zwykle sprawy pewnie są bardziej skomplikowane niż się wydaje, natomiast bazując na moim doświadczeniu radzę się nie dręczyć bo sam wiem jaka to męka być nadal z taką kobietą, poszukaj sobie kogoś kto bardziej zasługuje na Ciebie. Moja historia była taka, że byłem z moją kobietą 8 lat z czego ostatnie dwa ona była nie tylko ze mną, a dowiedziałem się przez przypadek kiedy to sięgając do jej torebki po gumy do żucia akurat dostała smska od kochanka i nie dlatego że go przeczytałem bo nie grzebałem jej nigdy w telefonie ale dlatego, że była z nim na tapecie jak się całują i czujesz ze 2 lata tego nie widziałem tak chowała telefon ( albo czuła się tak pewnie z nowym facetem że postanowiła go wstawić na tapetę ) a ja durny albo może ślepy byłem. To że trwało to od dwóch lat wyszło później a ja oczywiście dowiedziałem się ostatni. Było ciężko się pozbierać, rozstaliśmy się ale dzisiaj jestem szczęśliwy z inną kobietą, rok byłem sam poukładałem sobie życie i teraz inaczej patrzę na świat a ta zdrada była dobrą szkoła. Dzisiaj już minęły 2 lata i życzę jej jak najlepiej ale uwierz że jest tak jakby jej nie było w moim życiu totalny reset teraz mam nowe życie lepsze życie dlatego przestrzegam Cie przed pozostaniem w tym związku bo będzie Cie to męczyć albo się zeszmacisz i zrewanżujesz a to nie ma sensu bądź mądrzejszy pozdrawiam i życzę powodzenia ( dlaczego oszukiwała mnie aż dwa lata i oczywiście jego też: była na moim utrzymaniu niestety i było jej wygodnie być ze mną i spotykać się z nim)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 06:53
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
KORDULA
Nowy

Data rejestracji: 13.11.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2012 19:20
Witam...zostalam zdradzona.nie wiem jak zyc jak ufac co dalej,nic nie wiem...

Post doklejony:
serce mi peklo, boli bardzo to jest beznadziejne uczucie

Post doklejony:
chce umrzec bo nie potrafie zyc jedyne co trzyma mnie przy zycie to dziecko
Edytowane przez KORDULA dnia 13-11-2012 19:23
marswiatek
Użytkownik Postów: 85
Stały bywalec

Data rejestracji: 25.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-11-2012 19:09
skąd ja to znam....dowiedziałam sie częściowo w maju reszty w czerwcu.... matko jaka to była walka ze sobą, z nim z nami...koszmar..od pażdziernika zaczęło to opadać czyli po 4-5 m-cach... przeczołgałam go okropnie, równałam z ziemią niszczyłam zeby bolało tak jak mnie...facet, który płakał przy mnie moze ze 2 razy teraz średnio raz w tygodniu ryczał bo go tak mordowałam....cóż byłam nieznośna i nawet myślałam o odejściu a ten mi w kółko, ze mnie kocha i bedzie walczył...oczywiscie sprawdzałam maile i tel, bilingi... zmienił sie bardzo..z takiego egoisty zapatrzonego w siebie zaczął otwierać oczy.... a tamta sytuację postrzega jako błąd jego życia, przeprosił mnie już chyba z milion razy i ciągle przeprasza od maja....już tak go niszczyłam a ten nadal przy mnie...chyba faktycznie kocha smiley... zaczynamy ze soba rozmawiaći po odrzuceniu go i zero zbiliżeń zaczynam się przełamywać i ona nie siedzi mi już tak w głowie..owszem wraca ale już nie tak często i mocno.... widzę światełko w tym naszym tunelu.... po tym jaka byłam dla niego przez te miesiace a on sięnie poddał to normalnie aż go podziwiam, bo ja bym nie dała rady smiley
allegro
Nowy

Data rejestracji: 21.02.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-02-2013 23:24
Ja sie wlasne boje tego nowego.
Jak datad zycie kierowalem pod ta osobe, a teraz musze sobie uswiadomic, ze to ja jestem najwazniejszy.
Trzeba pokochac siebie i odrzucac zle mysli, wspomnienia... To 1 krok ku normalnosci
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-02-2013 23:42
allegro, siebie chyba znacznie dłużej znasz niż tą "księżniczkę".
Sobie możesz wierzyć, sobie możesz ufać, na sobie możesz polegać.
Tu nie ma o czym mówić....kochać siebie to najważniejsza nasza powinność. Jeśli ten warunek będzie spełniony to wszystko inne będzie tylko tego konsekwencją.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Francis
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 06.04.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-04-2013 20:29
No więc.
Jestem gejem- mam narzeczonego, Arthura. To znaczy już nie narzeczonego.. Nieważne.
No więc zaczęło się od tego że gdzieś we wrześniu zdradził mnie z jego kolegą, prawie bratem, bo go wychowywał, Alfredem.
No i po tym lawina kłótni, dużo krwi, również zdrad.. Po każdej obiecał, że już nie będzie, ale i tak to robił. Najgorsza była zdrada z jednym rumunem (swoją drogą, biały cygan? ) wyjawił mi, że zdradził po pijaku, doszło do tego bo cygan zakład przegrał.
No i nie wiem co z nim robić, teraz zerwaliśmy i cierpi. D:

Viva la France
Feliciano
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Miejscowość: Rome

Data rejestracji: 06.04.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-04-2013 22:58
Drogi Francisie,
znam ten ból rozstania się ze swoją drugą połówką. Ona, Elizabeth'a, słodka węgierka, w której zakochałem się już jak maluszek. Była moją opiekunką. Każda zabawa z nią to była czysta przyjemność,a teraz, gdy jesteśmy już starsi, spróbowaliśmy. Było wspaniale, najwspanialsze dwa lata mojego, życia, a potem jej ojciec kazał jej wyjść za jakiegoś arystokratę austriaka. Rozstaliśmy inaczej jak wy, bez kłótni, ale ostatnio się dowiedziałem, że mnie zdradzała. Kochała Go i mnie i nie umiała wybrać, więc decyzję podjął ojciec. Nie wiem co teraz robić.

Pasta, un amore di
Strona 201 z 219 << < 198 199 200 201 202 203 204 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info