Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 169 z 219 << < 166 167 168 169 170 171 172 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-02-2009 16:51
Cardamine

Możesz spróbować czekać. Jednakże myślę sobie czy warto?

To jest okrutne! Jednej nocy, na jakimś gg czy innym komunikatorze dosłownie błagał kilka kobiet żeby do niego wpadły na wino a mnie w tym czasie mówił przez telefon że kocha.

Jeśli działa na dwa fronty już teraz to pomyśl sobie co byłoby po ślubie i zastanów się czy on jest wart twojego poświecenia i zaangażowania.
Moim zdaniem nie, ale to ty musisz się zdecydować i zastanowić czy naprawdę tego chcesz, czy to tylko przyzwyczajenie.

Boisz się samotności?

A ja ci mówię, że nie musisz. Masz przyjaciół, znajomych, rodziców być może rodzeństwo. Masz też nas, a reszta przyjdzie w swoim czasie. Czasem wart poczekać na ta prawdziwą miłość.
Uwierz, ona gdzieś tam czeka i na pewno zapuka do twych drzwi.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Dzięki
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dzięki
cardamine
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Miejscowość: warszawa

Data rejestracji: 27.01.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2009 11:16
Dzięki Eva!!!!

carda
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Chyba nowa JA
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-04-2009 09:08
Już prawie rok minął odkąd dowiedziałam się o zdradzie męża wtedy świat mi się załamał wszelkie dobre rady wyrzucałam do kosza sama chciałam sobie z tym poradzić-i poradziłam Piotrek nie pracuje już w tamtej firmie, zmienił numer komórki wszelkie kontakty z tamtą ekipą stracił moim podstawowym warunkiem było to że już nigdy więcej nie chcę słyszeć o tym co było choć nie powiem że korciło mnie aby wypluć mu w twarz wszystko co co mi zrobił, ale....
Miesiące mijało mąż się starał i Ja też dla maluszków i dla siebie-walczyliśmy oboje i udało się.Kochani wiele godzin spędziłam na tej stronie płacząc,czytałam wszystkie wasze teksty i bardzo wam dziękuję bo w dużym stopniu szybciej i łatwiej było mi się pogodzić z tym co się zdarzyło i chociaż nie od razu chciałam by było tak jak jest teraz wiem że czas goi rany!Tak więc wszystkim zdradzonym życzę takiego zakończenia jak u mnie-CZASEM TRZEBA PODNIEŚĆ SIĘ BY NA NOWO ZROZUMIEC JAK BARDZO SIĘ KOGOŚ POTRZEBUJE I DAĆ SZANSĘ BO MOŻE BYĆ OSTATNIĄ!!!!!!
Pozdrawiam was gorąco Agnieszkasmiley
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-04-2009 09:15
Cardamine wiesz jak czasem zastanawiam się jak to się dzieje ze mężczyzni szukają pocieszenia wśród innych kobiet mimo ze kochaja ta jedna jedyna ?I wiesz sądze ze głupota w spodniach przeszkadza im w logicznym myśleniu.

Poczekaj a zobaczysz to będzie się dalej działo...... i płacz ile chcesz to może na chwile choć zapomnieć, nie myśleć!!!!
cardamine
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Miejscowość: warszawa

Data rejestracji: 27.01.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-04-2009 10:19
Hej kochane/ni
Minęło już dwa miesięce. Nadal jesteśmy razem. Wszystko jest ok, on się stara tylko.......
JA NIE MAM ŻADNEJ OBSESJI, NIE SPRAWDZAM GO, NIE PYTAM.....MAM TO W GDZIEŚ, CO ROBI.
Chyba coś we mnie pękło. Zapomniałam, ale w głębi duszy chyba nie wybaczyłam.
Nie wypominam, nie płacze, po prostu przeszłam nad tym do porządku dziennego. Różnica jest taka, że już nie myślę o nim jak o tym jedynym!
Teraz na nowo widzę świat i zauwarzam mężczyzn. Zbliża się dla mnie pora wiosny i rozstania (bo ja nie zdradzam).
To juz boleć nie będzie!
buziakismiley

carda
Samotna37
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Miejscowość: Koszalin

Data rejestracji: 17.08.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-08-2009 18:33
Wiecie co? Mi się wydaje,że skoro ktoś raz zdradził,to się nigdy nie zmieni! I to dotyczy zarówno facetów ,jak i kobiety!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-08-2009 23:17
Samotna czasem tak bywa jednakże to nie reguła.

Może to zabrzmi bardzo brutalnie i nie wszyscy się z tym zgodzą, ale to moje zdanie. Czasem w niektórych przypadkach zdrada otwiera oczy obu partnerom. Czasem musi się coś bardzo drastycznego w życiu zdarzyć aby ktoś kto ciagle błądzi zobaczył, że nie jest pępkiem świata i że ten który ciągle daje szansę na poprawę może mieć tego dość.

Diana 2145 twoje słowa
I wiesz sądze ze głupota w spodniach przeszkadza im w logicznym myśleniu.
to całe sedno przyczyn zdrad.

A co do zdrady które dopuszczają się kobiety przytoczę tu słowa mojego dorosłego już syna .... mamo tak to jest jak taka jedna z drugą myślą tylko macicą...

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 23-08-2009 23:17
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 169 z 219 << < 166 167 168 169 170 171 172 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info