Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 167 z 219 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
tina28
Użytkownik Postów: 109
Uzależniony

Miejscowość: Wawa

Data rejestracji: 13.12.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-12-2008 13:15
maja1101 to teraz niema znaczenia jak się dowiedziałaś. Mój zapierał się do końca ale przypadek (któremu pomogłam) sprawił że wszystko wyszło na jaw. Historia opisana w kąciku złamanych serc pt. "zostałam zdradzona". tak czy inaczej to co się stało to już się nie odstanie żeby nie wiem co. Boli jak diabli ale trzeba nauczyć się z tym żyć (zapomnieć się nie da- to wiem na pewno!). Jak? Jeszcze nie wiem ale wiem że to możliwe bo na tym portalu są takie osoby które z tym żyją. Nikt nie mówi że będzie łatwo ale trzeba się starać ...i to razemsmiley
A ja mam nadzieję że kiedyś znów będę mogła spojrzeć na mojego męża z ufnością, choć dziś wydaje się to abstrakcją
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:35
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
maja1101
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Dęblin

Data rejestracji: 30.12.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-12-2008 13:26
tina28masz racje...a tak przy okazji to mysle ze ten portal jest tylko po to zeby mozna bylo sie wygadac i poczuc wspolczucie innych osob.....a tak naprawde samemu trzeba przez to wszystko przebrnac. dobrze ze jestescie. moze zaczne inaczej patrzec na niego.....
Kuczka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-12-2008 00:43
maja1101 napisał/a:
tina28masz racje...a tak przy okazji to mysle ze ten portal jest tylko po to zeby mozna bylo sie wygadac i poczuc wspolczucie innych osob.....a tak naprawde samemu trzeba przez to wszystko przebrnac. dobrze ze jestescie. moze zaczne inaczej patrzec na niego.....
''

Maja myślę, że nie do końca masz racje.... jedni się wygadują inni szukają pomysłów na siebie, inni czekają na jakąś iskierkę, dającą szanse czy nadzieje w działaniu, współczujemy bo mamy to za sobą, ale wierz mi niejedna znajomość z tego forum, pomogła w życiu i przejściu ciężkiego czasu....
powracając do Waszego poczucia braku zaufania, coż mogę dodac od siebie, miałam tak, szalałam, schudłam wrak był ze mnie i ta nieufność... w końcu kiedyś, pomyślałam, jak nie radze sobie z emocjami to może jakaś kalkulacja...i wykalkulowałam , że mniej stresów mam jak nie wymyślam i umiarkowanie wierzę, oczywiście czasem sprawdzam do dziś...ale wierzę...fakt, że przez ostatni rok dostałam milion powodów do tego by wierzyćsmiley... w każdym razie, kulminacyjnym momentem była kalkulacja i potem rozmowa, jak zdałam sobie sprawę, że jednak chce być z nim kocham i nie pozwolę by jakaś inna się łudziła, ze coś jej skapnie...
jednak wszystko zależy od ludzi... mam nadzieję, że czas będzie dla was łaskawy i pomoże jakoś ogarnąć myśli...piszcie co dalej...

krystiannyga
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: ogrodniczki

Data rejestracji: 02.01.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-01-2009 14:38
tego kwiatu pol swiatu tylko ja niemoge znalesc odpowiedniego zapachu
smiley
vika
Użytkownik Postów: 51
Stały bywalec

Miejscowość: Dolnoslaskie

Data rejestracji: 22.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-01-2009 19:39
Nie jest takie latwe zaczynac wszystko od nowa!!Ale jest to mozliwesmiley
I wiekszasc z nas nie ma wyjscia bo nikogo nie zmusimy by na sile z nami byl i kochalsmiley
A wybaczanie jest wielka sztuka ktora jest ciezka droga ale zdarzaja sie sukscesy wytrwaloscismiley
Tego wszystkim tu zycze..

vika

Najlepszym nauczycielem jest szkola zyciasmiley
Trzeba byc optymista nawet w trudnych chwilach...
agusiaczek
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 08.01.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-01-2009 12:38
Mnie chłopak zdradzil... przyznal sie do tego moze po dosc dlugim czasie ale to zrobil... chciałabym mu wybaczyc ale narazie nie umiem.. Chwilowo nie jestesmy razem ale chcialabym zeby zaczal cos robic w tym kierunku zeby mnie odzyskac...ale on jak narazie musi zrozumiec wszystko..chociaz jak mi o tym powiedzial i w ogole to az płakał a jest tofacet ktory naprawde bardzo zadko płacze wiec wydaje mi sie ze te łzy były szczere... tylko on chyba narazie nie wie jak ma to naprawic...
wiem ze pisze chaotycznie...ogólnie caly rozpad naszego zwiazku jest duza winna jego kolegi ktory sie ardzo wtracal.. i do mnie mowil na mojego chlopaka a do niego na mnie... ta dziewczyne sam mu podsunal ijeszcze go narabal.. teraz moj chłopak(bo nadal tak o nim mowie) zerwal z nim kontakt... wiem ze jest w tym wina tez mojego chłopaka ale przyczynil sie do tego w bbardzo duzej mierze ten jego kolega
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-01-2009 09:31
Agusiaczek.

Czyżby twój chłopak nie miał rozumu? Kolega się wtrącał, kolega podsunął mu tę dziewczynę, a on sam co tak godził się na wszystko?

Nie tłumacz go on sam musi zrozumieć co zrobił.
I nie jest to wina kolegi tylko jego. On sam narozrabiał i nikt inny nie ponosi odpowiedzialności tylko on sam za to co zrobił.

Może i żałuje tego co zrobił, ale płaczem nie naprawi swojego błędu.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 167 z 219 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info