Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 163 z 219 << < 160 161 162 163 164 165 166 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
kasia767
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Data rejestracji: 03.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 15:50
Beti! A puść gada luzem, pobłogosław na drogę i życz szczęścia bo na rozum już za późno!
A tak poważnie... To jest identycznie jak z osobami uzależnionymi: musi sięgnąć dna, żeby się odbić albo całkowicie pogrążyć. Ty nie jesteś jego terapeutką tylko żoną, zdradzoną i poranioną żoną. Ty nie musisz go rozumieć, bo on dokonał wyboru i pewnie sam go nie rozumie. Ale to nie jest Twój problem. Dzieci tej pani z pewnością ucierpią, ale Twojej winy w tym nie ma. Odrębny temat, że partner tej pani zawsze może być dla nich ojcem, bez względu na to z kim będzie żyła. Ale najważniejsza teraz jesteś TY. Widzisz, czas po zdradzie jest bardzo podobny do okresu żałoby po śmierci bliskiej osoby. Najpierw jest zaprzeczenie (masz za sobą), potem sprzeciw (jesteś w trakcie), następnie smutek i rozpacz a w końcu pogodzenie się z faktem. Nie zapomina się nigdy, ale można normalnie żyć bez obsesji. Życzę Ci, żebyś jak najszybciej doszła do ostatniego etapu i pożegnała pana. Życie przed Tobą! Pozdrawiam!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 24-05-2019 18:45
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
magdalenka33
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Data rejestracji: 18.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 16:16
Pisze bo strasznie sie czuje nie moge sobie poradzic i najgorsze sa wyzuty sumienia. rok tem spotykalam sie z Dawidem ale nam sie nie ukladalo ciagle klotnie nie trwalo to dlugo rozstalismy sie. Dwa miesiace temu zaczelam sie spotykac z Michalem kolega Dawida bylo fajnie az do soboty poszlam z Michalem na impreze on strasznie sie upil bylam zla ale normalnie z nim rozmawialam za chwile gdzies poszedl zostawil mnie sama . Dawid mnie pocalowal i widzialo to kilka osob powiedzieli o tym Michalowi on nie chce ze mna rozmawiac tlumaczylam ze to pomylaka ze bylam zla na niego i ze zrobilam to pod wplywem alkoholu zalezy mi na Michale i chce z nim byc ale on nie chce ze mna rozmawiac
betikk
Użytkownik Postów: 40
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 17:11
Kasiu, część mnie, ta rozsądna podpowiada mi, że muszę szanować siebie, że ten gad nie będzie mnie krzywdził, że załuguję na kogoś, kto mnie pokocha itd itp Ale wiesz co, ja rzeczywiście czasami zachowuję się wobec niego jak terapeutka, bo on zawsze był taki biedny i wielu rzeczy w życiu nie rozumiał, podejmował błędne decyzje a ja ciągle czułam się za niego odpowiedzialna, zawsze go tłumaczyłam i próbowałam zrozumieć. I teraz też mi go szkoda, chociaż to ja jestem skrzywdzona, a on być może kiedyś będzie, jeżeli istnieje jakaś sprawiedliwość.
Ja mam jeszcze jeden problem - potrafię bardzo dużo wybaczyć ( jeżeli komuś na tym zależy ), nie potrafię i nie lubię się kłócić, nie rozpamiętuję i zawsze bardziej martwię się o kogoś a nie o siebie.....
Cholera, chyba muszę się wziąć za siebie, może skorzystam z pomocy jakiegoś specjalisty, bo inaczej sama sobie zniszczę życie jeszcze bardziej niż on to robi.....
Tylko tego strasznego bółu w calym ciele, kiedy się budzę rano i kiedy próbuję zasnąć nikt ode mnie nie zabierze smiley

Dzięki Kasiu za słowa otuchy, chyba jesteś silną babką, co?
Jak wygladała twoja historia? Puściłaś gada wolno?smiley
magdalenka33
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 17:22
strasznie mi smutnosmiley
kasia767
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 17:26
Magdalenka! Daj ochłonąć emocjom. Spokojnie wytłumacz swoje, nie do końca przemyślane, zachowanie. I czekaj. Niestety innego wyjścia nie ma. A na wszelki wypadek, póki co unikaj kontaktów z Dawidem. Pozdrawiam!

Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.
kasia767
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 17:37
Beti! Moja historia jest opisana w temacie "ta trzecia". Podobna do innych... W moich postach też dużo znajdziesz na ten temat. Ja się jakoś pozbierałam. Czy jestem silna? Chyba na tyle już dostałam w tyłek od życia, że wiem co jest dobre a co złe. Poza tym zauważam wiele odcieni szarości pomiędzy białym i czarnym. Życzę Ci siły w wyborze, trudnym wyborze. I odzywaj się oczywiście co u Ciebie nowego.

Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.
magdalenka33
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-11-2008 19:12
czekam bo innego wyjscia nie mam ale to tak boli nie umiem sie cieszyc moze zapozno zrozumialam kto tak naprawde jest dla mnie wazny i na kim mi zalezy boje sie ze on nigdy nie wroci to straszne smiley
Strona 163 z 219 << < 160 161 162 163 164 165 166 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info