Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 154 z 219 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 10:13
Aguś, współczuję........
Ale przynajmniej teraz masz jasność sytuacji.....a to bardzo ważne.
Teraz skup się na sobie, spotykaj się z ludźmi, a ta pustka i żal w końcu miną. Naprawdę.
A on, pewnie pomieszka trochę z tamtą i stwierdzi, że ona nie jest wcale taka cudowna. Zobaczysz, tak było u mniesmiley

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:45
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 10:17
Wypłacz się najpierw w poduszkę. To choć na trochę ale ulży.

Napisz najpierw o was bo inaczej trudno coś zaradzić nie znając waszej rodziny. Ile macie lat, jak długo jesteście ze sobą czy jesteście małżeństwem. Jaką macie prace, jak wyglądają relacje u was w domu. Czy macie dzieci w jakim wieku.

W każdej sytuacji staramy się pomóc ludziom na forum i sobie samym.

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 27-10-2008 10:17
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 12:23
Ewa ja mam 40 lat ,on 54,mam dwoje dzieci 5 lat i 11.pracujemy ja jestem inż rolnictwa ,on budowlaniec.
Wyślij Prywatną Wiadomość
zzzabunia
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: lublin

Data rejestracji: 27.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 13:06
Witam, ja za to caly czs w niepewnosci.podejrzewalam go juz od jakiegos miesiaca, ze cos kreci-klasycznie, mnostwo sms'ow o dziwnych porach, gluche telefony, kiedy bylam w pokoju i wychodzenie pod byle pretekstem.tel. ustawiony na milczy i caly czas przy sobie(takie oczywiste oznaki).Probowalam z nim rozmawiac, ale obracal moje obawy w zart.Dodam, ze on niedawno zmienil prace, nowi ludzie, imprezy zapoznawcze; no i od miesiaca te sms'y.do tej pory nigdy go nie sprawdzalam, ufalam jak samej sobie;ale wreszcie nie wytrzymalam; on spal, a ona przyslala mu sms'a(niestety, albo stety przeczytalam go-glupia ciekawosc)nie bylo w nim nic takiego, albo wszystko, jak kto woli;mnie dalo do myslenia.powiedzialam mu o tym w niedziele rano.stwierdzil, ze to jakas gowniarzowata stazystka sie do niego przyczepila i nie daje mu spokoju, ze on nie ma nic na sumieniu, a ona go neka....jakos mu nie wierze, bo gdyby mial takie czyste sumienie, to niby skad ona ma jego nr telefonu? nie wychodzilby z domu zaraz po otrzymaniu sms'a pod byle pretekstem. nie sprawdzalby czy spie przed zadzwonieniem do niej.nie wiem co dalej, nie mam zbyt mocnych dowodow;na dokladke on sie wsciekl, ze mu grzebalam w telefonie i chce odejsc! a jesli sie myle, jesli on faktycznie nic nie zrobil, a ja tak glupia zazdrosnica namieszalam? co o tym sadzicie?co teraz?
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 13:22
ha ha ha!!!!!!!!! Żabuniu! Czy my przypadkiem nie mamy tego samego mężasmiley Identyczny schemat jak u mnie! Też się do biedaka przyczepiła jakaś i nie chciała odczepić. i też taka sama historyjka z telefonem jak u mnie!
Kochana, moim zdaniem on kręci i tyle!
Grozi, że odejdzie? Jakby był niewinny to by nie kulił ogonka i nie uciekał tylko by starał się bronić!
A nie wmawiał ci przypadkiem, że masz urojenia i jesteś nienormalna? Bo mój właśnie to mówił....
Żabciu, nie wiem co ci doradzić....... Mój mąż nie chciał się przyznać pomimo wielu prób rozmowy na ten temat. W końcu nie wytrzymałam i wywaliłam go z domu....do dzis nie wiiem czy to była dobra decyzja....

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 13:31
Z tymi telefonami to tak jest moj to trzyma telefon przy sobie nikt nie ma prawa go ruszyć, po tel lub smsie wychodził na 3-5 godzin nie mowiac gdzie idzie.Jak sie pytałam to odpowiadał nie twoja sprawa,ale obiad miał byc gotowy .Straszne ze ja byłam taka slepa,uległasmiley
zzzabunia
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: lublin

Data rejestracji: 27.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 14:12
wlasnie zadzwonil o powiedzial, ze dzisiaj musi pozniej wrocic do domu, bo szef zwolal jakas narade- no to juz jest poprostu ewidentne

a co do tego, ze jestem nienormalna....hehehe, wrecz prosil zebym poszla do psychologa, bo mam problemy emocjonalne(urojenia, tez o tym slyszalam)

moj brat mnie wspiera, obiecal zebrac jakies dowody-dzisiaj jedzie go sledzicbedzie akcja. wiem, ze to moze smieszne, ale musze miec dowody na 100% pewne, bo inaczej nie podejme decyzji o tym zeby go wywalic

Sorki, za te ilosc postow.Szczerze to mam milion mysli w jednej chwili i nie bardzo zwracam uwage na to, co sie wokol dzieje.
Na szczescie mam pare osob, ktore mnie wspieraja. Musze przez to jakos przejsc.Jesli dowiem sie najgorszego, nie zostane sama(mam jeszcze 4-letnia coreczke).Jesli on okaze sie niewinny, jak zapewnia, to bede musiala go przeprosic.hmm, ciekawe czy by mi wybaczyl?
Żabciu nie pisz jednego posta pod drugim. Uzywaj opcji EDITsmiley
Niesia

Edytowane przez zzzabunia dnia 27-10-2008 15:03
Strona 154 z 219 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info