Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 146 z 219 << < 143 144 145 146 147 148 149 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-09-2008 14:35
Danusiu nie proś i nie groź.Niech spitala .Prawdziwe życie naco dzień, problemy, "ONA"Bez makijażu weryfikują takie miłości!!
Pomóz mu się spakować.Tylko osobiste rzeczy,Zobaczysz że mimo bólu poczujesz jakby Ciwielki gaz spadł z serca żenie widzisz tego wszystkiego .Jego miotającego się po domu i szykującego na randki..
Przeżywałam to,przechodzilam przez to i teraz nawet niechcęby mąż dzwonił bo mnie tylko wkurza i irytuje..Niech robi co chce i jak chce .
Ja mam wdomku tak miło,cicho,spokojnie .
No i pilota na wyłączność!!!

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:15
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2008 07:25
Danusia, to swietnie ze sie wyprowadza! Co prawda na początku może byc Ci cięzko, bo w domu zrobi sie trochę puściej, ale dasz radę, później będzie tylko lepiej! A on pomieszka ze swoja lafiryndą i szybko sie przekona że ona wcale nie jest taka słodkasmiley Codziennośc ich prawdopodobnie zniszczy. Tak było w przypadku mojego męża.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Danka
Użytkownik Postów: 33
Stały bywalec

Miejscowość: Polska

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2008 14:15
No jeszcze sie nie wyprowadził , tylko obiecuje ze juz niedługo sie od nas uwolni. Taki bidota nie wiedziałam że takim cięzarem mu jestesmy. A niech idzie w chol... przynajmniej bedę wiedziała na czym stoje.Dość lania łez i szukania odpowiedzi dlaczego , za co ? czego mu brakowało? Chyba teściowa miała racje " za dobrze miał" to niech idzie i ma jeszcze lepiej skoro było mu źle.

Danka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-09-2008 17:13
Danusiui od razujakpójdzie zrób porządki w szafach...smiley.
Ja odrazu zagospodarowałam mężowską komodę, szafę i.....Ło Matko ile mam miejsca!!Muszę teraz dokupywać ubrań by jakoś to zapełnić!!.
No i co mniecieszy najbardziej?!! Mam wyłączność na pilota!!! A ile miejsca w łózku !!!Nikt mi kołdry nie zabiera, nie pierdzi pod kołdrą ,a czas kiedy to jemu nadskakiwałamspędzamw solarium, ufryzjer, u dawno zapomianych koleżankach.!! smiley
Danusiu, dasz radę.Ba, zobaczysz jak Ci się to spodoba!!!

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-09-2008 13:28
Ilona do jasnej ciasnej, musisz chatę na większa zamienić... wszystkie do Ciebie przyjedziemy, ty cyt. :"Ba, zobaczysz jak Ci się to spodoba!!!"

A tak poważnie to fajnie znów tu luknąc, i ile nowych osób!!!! Boże czy w Polsce nic nie robią tylko zdradzają? Swoją drogą chciałam (choć) niechętnie napisać, że po ciszy następuje burza-mój przypadek. Choroba dobrze została zdiagnozowana- "udawanie doskonałego męża"... lekarstwo?- BRAK.

W związku z powyższym, poświęcam swój nad wymiar cenny czas, dzieciom i pracy smiley spełniam się pod każdym względem a tym samym mam mało czasu (a w sumie to nie mam go w ogóle) na myślenie o głupotach. I uwaga..... tez mieszkam sama co rzeczywiście jest znośne, powiedziałabym nawet "relaksujące" smiley

Pozdrawiam wszystkich....maja

Primum Non Nocere
kachna
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Łódź

Data rejestracji: 22.09.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-09-2008 16:13
post przeniesiony

KASIU ZROBIŁAM DLA TWOJEJ HISTORII OSOBNY WĄTEK,
"PRAWIE ZDRADA-pomocy!"
PROSZĘ NIE UMIESZCZAJ TEGO SAMEGO W RÓŻNYCH MIEJSCACH BO ROBI SIĘ BAŁAGAN
PISZ W SWOIM WĄTKU TAM NA PEWNO WIELE ŻYCZLIWYCH CI OSÓB DODA OTUCHY
POZDRAWIAM

FINKA

kachna
Edytowane przez finka dnia 23-09-2008 17:41
szyszka
Użytkownik Postów: 27
Małomówny

Data rejestracji: 25.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-09-2008 15:41
odbijam się od dna, chociaż nadal siedzę i beczę...jedna z jego panienek zgodziła się zeznawać w sądzie: to juz jakiś sukces, no nie? udowodnię idiocie winę....wyszła na jaw jeszcze jedna przygoda...ta pierwsza, też do udowodnienia...

wkurza mnie, bo traktuje Kubę jak kartę przetargową...a jego nowa przyjaciółka już nawet kupiła małemu zabawkę....kurwa mać!!!, tylko ze mały jakoś niechętnie chce iść do ojca

Strona 146 z 219 << < 143 144 145 146 147 148 149 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info