Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 9 z 18 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2011 22:28
Co Ci będę mówiła, teraz też full opcja. Ale ja już nie chcę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 26-08-2019 05:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2011 22:41
Opowiadaj. Jednak niekoniecznie tutaj. Jak powiedziałaś nie każdy chce, potrafi obnażać się na forum. Nadzy nie czujemy się komfortowo. Obdarta ze wszystkich szczegółów Waszego życia. Będziesz chciała powiesz. Nie będziesz miała ochoty będę to szanowała.
Kurkova jeśli poczucie, świadomość, że małżonek szukał tylko seksu poza związkiem ma Wam pomóc naprawić relację. To mi nic do tego.
Jednak ja jestem podejrzliwa, szukam, węszę i chciałabym być pewna, że to była jedyna przyczyna kryzysu. A co jeśli było coś więcej? czy trudniej byłoby wybaczyć?.
Zaangażowanie emocjonalne boli znacznie mocniej.
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2011 22:58
Ja, Kurkova, wolałabym 100 razy bardziej być na Twoim miejscu. Chyba można zaryzykować, jak Cię stać.

Izabell, jeśli pragniesz mego obnażenia, cóż. Ja na tym portalu porządnie się już rozebrałam, taka tu gorąca atmosfera czasem, że uuch !
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2011 09:37
No małżonek mój mówił, że zdradził bo brakowało mu dokładnie dwóch rzeczy: samego mechanicznego seksu czyli zwykłego seksualnego zaspokojenia (przyznał, że przez długi czas zaspokajał się sam) i pożądania ze strony kobiety. Tego drugiego przyznał , że brakowało mu bardziej. Było to dla niego jakieś potwierdzenie męskośći. Tak jak wspominałam jego kochanica była bardzo aktywna jeśli chodzi o okazywanie pożądania i inicjowanie seksu. U mnie tego nie miał wcale i to w zasadzie od poczatku małżeństwa (10 lat). Ja zawsze czekałam aż on zacznie. On co prawda mówił mi, że potrzebuje i lubi inicjatywę kobiety ale albo on to mówił za mało dobitnie albo ja tego nie chciałam słuchać. Finał był taki, że jak mu się panna pod nos podstawiła i płonęła z pożadania to skorzystał - aż 5 razy smiley

Teraz ja wiem co robiłam źle i on wie dlaczego odmawiałam mu seksu (już o tym pisałam). Dałam jedną jedyną szansę. Nie wspomniałam wcześniej ale mamy 2 letnie dziecko. Nie dając mu szansy całe życie zastanawiałbym się czy nie popełniłąm błędu. A jak nie wyjdzie - jak znowu zdradzi albo znowu wróci do starych grzechów zaniedbywania małżeństwa to wtedy nie będę już miała oporów, żeby powiedzieć PA!!
kurkova
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2011 09:48
A powiedzciemi dziewczyny. Rozmawiałyście ze swoimi m na temat ich sexu z kochanicami?
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2011 09:55
Żartujesz?smileysmiley:|smileysmiley

kurkova
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2011 09:59
Ja niestety popełniłam ten błąd smiley
Strona 9 z 18 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info