Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
snufkin
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 20.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2011 21:35
Bardzo ciekawy temat, ciekawe, co sądzą Ci, którzy po zdradzie nie zostali ze swoimi partnerami.

Ja na przykład czuję straszne rozdwojenie: z jednej strony-naturalną biologiczną potrzebę, wzmocnioną dodatkowo przez potrzebę bliskości (ale przecież bliskość tak cholernie rani... jeszcze).
Z drugiej strony nie mogę się przemóc- przez 4 lata nie tylko nie uprawiałem seksu z nikim poza swoją żoną, ale także nie czułem pokusy, żeby swój pociąg poza domem zaspokoić-mimo, że tak, jak u każdego bywały długie, smutne chwile bez. Mimo, że cztery lata dla części z Was to mało, ale liczy się perspektywa-dla mnie te 4 lata to wszystko, jedyny czas, gdy seks wiązał się z uczuciem.
Jestem dopiero półtora miesiąca po-ale półtora miesiąca pustki (wynikającej głownie z braku bliskości) wydaje się wiecznością...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 17-06-2019 20:13
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
nieszkodami
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 06.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-06-2011 07:04
To dobry temat! Zostałam zdradzona po 20 latach małżeństwa, teraz 2 i pół roku po rozwodzie. Byłam na niego tak wściekła, że na samą myśl o tym, że może mnie dotknąć, robiło mi się niedobrze. Żadnego pieprzenia na do widzenia- przepraszam wrażliwe oczy i uszy!! Seks to wielkie emocje, którymi trzeba się dzielić, niesłychana bliskość we dwoje, niezakłócona niepotrzebnym wahaniem- ja nie widzę sensu seksu z eks- .
zajaczka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 20.04.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-06-2011 19:10
Ja próbowałam, ale nie mogłam, za dużo we mnie było żalu, w nim za mało zrozumienia.
Uważam, ze zdradzający powinni się cieszyć jeśli seks po zdradzie w ogóle jest, bo emocje targające mną po odkryciu zdrady były tak silne, że sama nie wiem ja ja to przetrwałam.
Ale nie mogłam być z moim mężem razem, wybaczyć, trochę to trwało, aż w końcu stwierdziłam, że nie mogę się zmuszać, bo sama ze sobą sobie nie poradzę. Po prostu przestałam kochać męża a bez uczucia nie mogę, nie dałam bym rady.
Edytowane przez dnia 16-06-2011 19:27
Szafir
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Data rejestracji: 24.03.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-06-2011 07:33
Ja tez prubowalem,ale niemoge i nieumie,cos sie wemnie zacielo.Przsd paaru dniami napomknolem zonie,czy moglibysmy sie pokochac,--odpowiedziala,a co jak ty chcesz to ja mam juz rozkladac nogi.Ale poszla sie wykompac i muwi choc,-.Prawie zmuszony bo juz mi przeszlo,postanowilem sprawe doprowadzic do konca.I mysle ze to byl juz koniec naszego sexu.Byla zimna automatyczna,brrr,to bylo ....zrub to szybko,odwalic,..Nie nigdy juz -sorry ale reka by dala wiecej zadowolenia.Kiedy tak patrze nania,--ma cudowne oczy,piekne,ale kiedy pomysle ze romansowala przez trzy lata ,i te oczy mnie klamaly.Jestem facetem,i my faceci tesknimy za cieplem ukochanej osoby,czulem gestem,chcemy sie przytulic.Dostalem zaplate za wiernosc.a teraz cos na zakonczenie,spimy razem w sypialni,niewiem czy ona to zauwaza,ale ja spie maksymalnie przesuniety na mojej polowie,wczoraj bym spadl z luzka chcac jeszcze pare cm sie odsunac.smiley--niewiem czy sie jeszcze przelamie,to jest zimne,lodowate-nieludzkie
leszek63
Użytkownik Postów: 96
Stały bywalec

Data rejestracji: 12.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-06-2011 20:08
No więc co bedziesz robił Szafir ? Spisz z zoną imysliszże długo tak wytrzymasz? Przyjdzie Ci z czasem taka chcica ze znowu zaryzykujesz.Spanie razem paradowanie po mieszkaniu w bieliznie itd...Jeżeli jesteś zdrowym facetem -a myślę że jesteś-to pekniesz,no chyba że znajdziesz sobie też jakąś przyjaciółke i rozładujesz napięcie.A jeżeli zona zrobiła ći tą łaskę,i się z Tobą kochała na siłę to może na boku ma tego pod dostatkiem...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-06-2011 05:43
Szafir napisał/a:
ja spie maksymalnie przesuniety na mojej polowie,wczoraj bym spadl z luzka chcac jeszcze pare cm sie odsunac.smiley

Z gatunku tych z uśmiechem ( groteskowym ) : Swego czasu, z tego samego powodu, obudziłam się rano z odciśniętą na policzku szafką nocną smiley; łóżko 180 cm szer ...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
ThisIsMe
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Data rejestracji: 03.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-06-2011 10:05
hmmmm, zaraz po tym jak się dowiedziałam, że ma kochankę, i po powrocie do mnie- sex nie był absolutnie żadnym problemem - hehehhe, powiedziałabym, że takiego dobrego sexu od lat nie mieliśmy. I to trwało, aż nasz konflikt się nie rozkręcił. W pierwszym odruchu - mój mąż podziękował mi za intymność. Później zasypiął tak owinięty szczelnie nakryciem,żeby przez przypadek żadną częścią ciała mnie nie dotknąć. No i odsunięty tak na maksa, że aż się dziwie, ze nigdy z tego łóżka nie spadł smiley
i taki stan trwał 5 miesięcy. I ja mam mu wierzyć, że jego kochanka, to przeszłość - ale to żałosne i w sumie śmieszne. A może tak śmieszne, że aż straszne. Albo na odwrót.Ech.....

It's times like these I learn to live again;
it's times like these I give and give again;
it's times like these I learn to love again
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info