Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Czy możliwe jest szczęśliwe życie po zdradzie.
Em13
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Data rejestracji: 07.05.19

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 09:13
Dzień dobry,
Chciałbym dowiedzieć się czy jest ktoś tutaj kto został zdradzony, a pomimo to został ze swoim partnerem/partnerką/mężem/żoną.
Zastanawiam mnie czy jest w ogóle możliwe, stworzenie po czymś takim normalnego związku. Moja Pani psycholog oczywiście mówi mi ze jest to możliwe, tylko ze wymaga to pracy obu stron, a ja chciałabym poznać opinię osoby , która przez to przeszła i z czystym sumieniem może napisać "tak jestem szczesliwa/wy". Było ciężko ale jest to możliwe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Czy możliwe jest szczęśliwe życie po zdradzie.
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-05-2019 02:53
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy możliwe jest szczęśliwe życie po zdradzie.
Mazuta
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: Pabianice

Data rejestracji: 23.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 09:22
Em13 ja przechodzę, są momenty że jest dobrze ale do szczęścia to jeszcze długa droga. Twoja psycholog ma rację, długa i ciężka praca obu stron, wiele poświęceń, przewartosciowanie swojego świata, nauka bycia razem w związku który tak naprawdę zaczyna się tworzyć od początku. To jest to co czeka osobę dająca szansę. Nie zawsze jest łatwo i przyjemnie, nie raz pojawiają się chwilę zwątpienia. Ale ja wierzę że wszystko jest możliwe jeżeli tylko się chce.

Pewnego dnia pojawi się ktoś....
Em13
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 09:55
A od jak dawna wiesz o zdradzie tzn jak długo trwa wasza walka o wasz zwiazek?
Mazuta
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: Pabianice

Data rejestracji: 23.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 11:04
2 lata i 2 miesiące temu dowiedziałam się o zdradzie. Pierwszy rok to jedno wielkie zagubienie co dalej. Więc tak naprawdę od około roku próbujemy to poskładać

Pewnego dnia pojawi się ktoś....
Em13
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 13:33
Ojej....to bardzo długi proces, ja dowiedziałam się dwa miesiące temu i mam juz dość myślenia co dalej odejść czy zostać. Nie wiem jak sobie poradzic z ciągłym myśleniem o tym co się stało Mam dwójkę małych dzieci nie mam jak oderwać sie od codzienności, żeby poskładać myśli i zastanowić sie czego wlasciwie chcę. Są dni, ze mam chęć spakować mu rzeczy i wyrzucic za drzwi a za chwilę strasznie boję sie tego.
Griffin82
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 12.09.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 14:10
Em13 napisał/a:
Dzień dobry,
Chciałbym dowiedzieć się czy jest ktoś tutaj kto został zdradzony, a pomimo to został ze swoim partnerem/partnerką/mężem/żoną.
Zastanawiam mnie czy jest w ogóle możliwe, stworzenie po czymś takim normalnego związku. Moja Pani psycholog oczywiście mówi mi ze jest to możliwe, tylko ze wymaga to pracy obu stron, a ja chciałabym poznać opinię osoby , która przez to przeszła i z czystym sumieniem może napisać "tak jestem szczesliwa/wy". Było ciężko ale jest to możliwe.

Cześć @Em13
Zostałem zdradzony (ponad 3 lata temu) - jestem ze swoją żoną nadal.
Wymaga to decyzji i jawnej deklaracji obydwu stron oraz pracy (każde nad sobą...).
Tyle, że jest to niekończąca się praca / rozwój...Nie da się chyba określić tutaj momentu osiągnięcia stanu "szczęśliwości" smiley
Nie wiem czy ktoś na tym forum byłby w stanie odpowiedzieć: TAK
No chyba, że na "łożu śmierci" spojrzysz wstecz i powiesz: było ciężko ale było warto smiley
Dlaczego każde nad sobą? Ponieważ druga osoba nie jest za Twoje osobiste "szczęście" odpowiedzialna.
Uzależnianie swojego szczęścia od partnera to pozbywanie się odpowiedzialności za swoje życie.
Tak więc "szczęście" o którym tutaj piszesz nie jest dla mnie punktem docelowym, który można osiągnąć...
Ale wiem, że dla mnie ono wprost proporcjonalne do odpowiedzialności (i jest bardziej samą "drogą" niż punktem docelowym).
I zaczynam czerpać dużą satysfakcję z tej pracy nad sobą, otwarcia się na wiedzę i patrzenia na siebie i drugą osobę trochę z innej (mniej egoistycznej) perspektywy.
Gdybym teraz rozstał się z żoną - pozostanę dalej na tej drodze.
Pozdrawiam
Em13
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-05-2019 16:40
Griffin82 jak dużo czasu potrzebowałes zanim podjales decyzje o jawnej deklaracji? Korzystaliscie z terapii dla małżeństw? Masz może jakąś radę co teraz zrobić żebym przestala sie czuć jak dziewczynka we mgle, która nie wiem dokąd iść?
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info