Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Dlaczego to ja mam sie starac?
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 15:19
Zapytam po raz kolejny 87beta: Próbujesz znaleźć dla siebie pracę? Ogarnąć jakoś swoją niezależność od męża? Niech on nieco przyłoży się bardziej do wychowania dzieci, nawet kosztem swojej pracy a nie tylko chce mieć święty spokój jak wraca do domu po kilku tygodniach. Jak zajmie się dziećmi, pomoże w domu to i na głupoty mniej będzie miał czasu i ochoty. Jeśli chce naprawić wasze małżeństwo, to niech poniesie konsekwencje. Ty jednak bez osiągnięcia choć minimalnej niezależności finansowej od niego niewiele zdziałasz. Zawsze w końcu się ugniesz, zawsze przemilczysz coś w ważnej chwili, bo przecież żyć z czegoś musisz. Pisałam już do Ciebie o tym w Twoim wątku, ale Ty niczego nie zmieniasz, tylko liczysz na cud.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Dlaczego to ja mam sie starac?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:38
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dlaczego to ja mam sie starac?
87beta
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Miejscowość: Konin

Data rejestracji: 22.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2017 20:34
O nie poszłam do przodu i to dużo zarejestrowałam się w urzędzie pracy.Szukam tej pracy tylko mogę pracować na jedną zmianę bo nie mam naprawdę z kim dzieci zostawić.Do miasta mam 15 km nie mam auta a obecnie autobus kursuje tylko jeden do miasta rano o
i jeden spowrotem po 15.00.Jestem tu sama kilkadziesiąt kilometrów od rodzinnego domu i starych znajomych z którymi praktycznie kontakt się urwał.Na wsi nie mam nikogo bliskiego aż tak, są koleżanki Ale nie tak bardzo godne zaufania.Psycholog też mówi że jestem ciężkim przypadkiem potrzebuje czasu....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info