Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
kasia84
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 14.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 11:48
wiem ze sama nic nie zdzialam. wiem ze on tez chce albo jest sadomasochistasmileypytalam go tysiac razy czy chce odejsc, rozmawiamy o tym non stop.on sie stara bo szczerze nie ma innego powodu dla ktorego by byl ze mna.nie mamy dzieci kredytow, nie jestesmy po slubie wiec tak naprawde nic nas nie trzyma prawnie.ja tez chce tylko nie wiem czy dam rade...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy istnieje jakis udany zwiazek po zdradzie??
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-06-2019 00:26
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 12:07
Kasia84- jasne, że niektórym się udało. Ja również jestem przykładem, że można żyć po zdradzie. U mnie niebawem minie dwa lata, dziś jestem szczęśliwsza niż byłam, dziś chodzę mimo zdrady z uśmiechem przez życie, a życie ma kolorowe barwy. Jeżeli potrzebujesz rozmowy- wesprę. Będziesz potrzebowała się wygadać napisz na PW. Jestem tak jak i inni (nieliczni) byli ze mną.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Gacek1974
Użytkownik Postów: 88
Stały bywalec

Data rejestracji: 19.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 12:21
kasiu zyciei po zdradziei jest mozliwe ..mi tez stuknie wlasnie dwa lata po...i nie zaluje poki co smileyale zycie jest mozlwie chyba jednak po calkowitym oczyszczeniu i zrozumieniu tego co sie zdazylo...piszesz z enie masz kredytow , mieszkania wspolnego dzieci..i mogl by odejsc..to zawsze moze zrobic w takiej sytuacji smiley piszesz ze powiedzial ze pojdzie do psychologa..to samo mowiliem i dalej sie bawilem....musicie sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego ..dlaczego cie zdradzil..i on musi to zrozumiec..bo jesli jego antidotum na to co sie wydarzylo jest wizyta u psychologa...sorki to jest wymowkasmiley zapewen kochasz...wiec walcz..szanuj sie... nie tlumacz soebie jego zachowan ..niech on ci je wytlumaczy...cale zycie przed tobą ...z nim lub bez zniego smiley powodzenia
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 12:59
Kasiu84

Jak jestem zdania, że wszystko można odbudować i naprawić, usprawnić związek i wprowadzić go na właściwy tor. Jestem też za wybaczeniem ale nie zawsze i nie wszystkiego. Są sytuacje i zachowania, z którymi nie umiałabym sobie poradzić.
Jak wszędzie tak jak i tu są ludzie, którzy będą Ci doradzać próbę reanimacji związku jak i tacy, którzy stwierdzą, że właśnie reanimujesz nieboszczyka bo związek się skończył i nie powinnaś brudzić rąk jak flaki już popłynęły.
Decyzję należy do Ciebie, Twoje życie i to Ty decydujesz o tym jak ono będzie wyglądało.

kasia84 napisał/a:
on mie zdradzil bo jak stwierdzil nie bral mnie na powaznie.

I to jest właśnie zdanie, które powoduje, że dwa razy bym się zastanowiła zanim bym się zabrała za ożywanie związku.
DB1202039
Użytkownik Postów: 13
Małomówny

Data rejestracji: 08.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 13:40
Kasia84 - nie do końca rozumiem "on mie zdradził bo jak stwierdził nie brał mnie na poważnie" ... a teraz bierze ? jestem facetem i niby "solidarność plemników" itp ale K...A tego nie rozumiem ,jak napisała iza-_28 Decyzję należy do Ciebie, Twoje życie i to Ty decydujesz o tym jak ono będzie wyglądało. przemyśl sobie wszystkie za i przeciw i to kilka razy . Powodzenia i TRAFNEGO wyboru
kasia84
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 17:35
nie bral mnie na powaznie chodzi o to ze sie dopiero poznalismy i widzielismy pare razy nie bylo mowy o milosci jeszcze wtedy z zadnej strony.a psycholog powiedzial ze jezli ja bede chciala to on pojdzie gdziekolwiek bo czuje ze on potrzebuje pomocy.zdradzil ponad rok temu i od tej pory chyba niesmileypewnosci nie 100 nigdy nie bede miala.ja sie go pytalam czemu.mielsimy taki moment ze bylo zle,ze zaczelam sie czepiac jak jego eks.on mi daje powody ktore bola ale maja jakis tam sens.
kasia84
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 17:37
myslal ze z nas tak samo nic nie wyjdzie jak nie wychodzilo z innym po rozwodzie.ja tez mialam takie podejscie ze nastepny pajac az mie wzielosmileyoboje sie asekurowalismy dosc mocno.to niech ktos mi powie dlaczego w zwiazku jest lepiej po tej zdradzie?????????????po tymjak sie dowiedzialam????jest jakis madrala?
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info