Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 11 z 16 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Zdrada = zabójstwo
gupia
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 11.10.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 16:42
Zdrajec na pewno cenisz wartośc jaką jest wybaczenie. I to że ktoś umie wybaczyć. Jesteś osobą wierzącą jak piszesz, wiec zostało ci wybaczone w sakramencie pokuty przez Jezusa. On ci wybaczył a ty sobie nie? Trzeba sobie też wybaczyć, tylko ludźmi jesteśmy i to wybaczenie ma wielki sens gdy jest poparte decyzją wiecej już tego nie zrobię. Ja rzadko na forum jestem, jak chcesz więcej pogadać jestem na czacie
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdrada = zabójstwo
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:04
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
naiwna5lat
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 25.03.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 16:52
Nie jesteś winny za zło wyrządzone przez wszystkich zdradzających Zdrajec smiley . Też były smski, telefony itp. ale twierdzi że nic do niej nie czuł i nawet mu się nie podobała ( choć flądra ładna dość ). W Twoich wypowiedziach widać i słychać żal i tęsknotę za tym co było i co się stało. U mojego nie. Jeszcze w inny sposób z nią i swoim przyjacielem zrobił ze mnie idiotkę największą w mieście. Tak jak się nazwałam Naiwna- bo taką byłam od momentu otworzenia bilingu telefonicznego. Mam żal do samej siebie że tak długo to wszystko trwało, że nie wymusiłam prawdy wcześniej. Przez cały ten czas nie zmienił się nic poza wychodzeniem do baru ( bo mu zabroniłam). Ojcem kochającym jest. Dzieciom krzywdy w żaden sposób nie robi. Ale ja siebie w tym wszystkim nie widzę. Straciłam całą wiarę w siebie, czuję się tak, jakbym nie istniała. Nie wierzę mu że nic do niej nie czuł. Gdyby tak było to "po" nie chodziłby do baru zabierając córkę na frytki. Moje dziecko z nią się bawiło! Starałam się być dobrą żoną przez rok i miesiąc po ślubie bo tyle minęło czasu zanim skoczył w bok. Teraz staram się być dobrą matką i gospodynią. Miał dobrą żonę którą zniszczył. Każdy zdradzający przeprasza. Ale niech robi to tylko za siebie i szczerze- tak jak ty...
Jestem żywym trupem... Ale dużo bym dała żeby wrócić do żywych.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 16:53
Zdrajec jeśli szukasz pomocy albo chcesz spróbować zrozumieć co się stało to opisz swoją zdradę. Tu się pisze na bieżąco i o różnych rzeczach. Wydajesz się być szczery.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Zdrajec
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 06.11.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 17:21
a co tu opisywać -napisąłem jak się zaczęło, a po pierwszym razie już poszło...., co ciekawego mogę napisać, to to że spałem z nią czasem bez seksu - w zasadzei to można by dużo napisać, ale wybaczcie, dziś już nie dam rady i jedno powiem kończąc dziś - lepiej się czuję, jak się wie, że jest się nie potępianym..., wstepuje w człowieka nowy duch smiley dziękuję

Zdrajec
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 17:34
Zdrajec,
Czy to była milość - chyba raczej tak, nawet teraz nie umiem o tym inaczej pomyśleć, to nie był amok, chwila zapomnienia.

Jeśli nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy z mechanizmów, to nikła szansa, że świadomość zapanowała by nad emocjami, nad uczuciem, które wydawało suię wyjątkowe;
Wiesz już jak to jest. Potraktuj to jako szkołę życia. Masz taki charakter, że Cię to boli, większość nie ma takich dylematów. Nie roztrząsaj tego za bardzo, poprostu żyj dalej najlepiej jak umiesz i przestań myśleć tylko o sobie;

I tak jak napisałem wcześniej, można kochać dwie kobiety.
Tylko ? smiley Większość facetów kocha wszystkie jakie sąsmiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 17:54
Większość facetów kocha wszystkie jakie są

Yorik a taką to też masz na myśli ? smiley

http://8.s.dziennik.pl/pliki/6258000/6258829-piosenkarka-conchita-wurst-900-572.jpg
900x572 [JPG]

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-11-2014 20:56
Zdrajec napisał/a:
a co tu opisywać -napisąłem jak się zaczęło, a po pierwszym razie już poszło....,

Długo szło? smiley
Skończyło się w jakich okolicznościach/z czyjej inicjatywy? Miłość się rozeszła po kościach i sam się przyznałeś czy małżonka postawiła Cię pod ścianą?

This user has been deleted!
Strona 11 z 16 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info