Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 6 z 24 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Potrzebuje pogadać...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 22:29
I jestem uczciwa i szczera. Cokolwiek piszę, jest to w tym momencie moja prawda.

Tak uczciwa i szczera, wobec kogo? nas tu? a mąż a dziecko ich możesz oszukiwać? a wobec siebie? jak ktoś jest szczery wobec ciebie to z pazurami lecisz,nie łatwo przyjmujesz prawdę,prawda?
Ktoś ci wpoił zasady,tak zostałaś wychowana...
o moje dobro się nie martw długo nad nim pracowałam, a jeszcze całkiem niedawno mało co różniłam się od ciebie.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Potrzebuje pogadać...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-09-2020 23:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Suways
Użytkownik Postów: 47
Stały bywalec

Data rejestracji: 11.01.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 22:36
Nox
Pisałam, że nawet moja najlepsza i najbliższa przyjaciółka nie wiedziała, gdy jej o tym ostatnio mówiłam....
Tym bardziej inni nie widzą.

apologises
Jak już to katalizator.
Depresji na lekach nie przechodziłam, ale miałam. Miałam też silne wsparcie, dlatego obyło się bez leków.
Jak wyglądała dla mnie depresja? Ja wtedy umarłam. Jedyną rzeczą jaką wtedy mnie trzymała przy życiu było dziecko, aby nie wychowało się bez mamy. Czasami nadal mi wszystko jedno czy żyję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 22:37
jeżeli Twój mąż czytał poprzedni watek to dziwię się że dorosły człowiek,mający podane na tacy przemyślenia żony,uczucia ubrane w słowa,ból nie potrafi się zmobilizować do rozmowy z Tobą bez jego JA w tle.
Suways
Użytkownik Postów: 47
Stały bywalec

Data rejestracji: 11.01.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 22:39
Zahira

A skąd wiesz w jakim ja stopniu i kogo oszukuję? Widzisz wydaje mi się, że najbardziej oszukuję samą siebie.

Krytykę przyjmuje normalnie, gdy jest sensowna, logiczna, a nie gdy ktoś mi zarzuca, że potrzebuje wielkie przyrodzenie i pyta czy mąż patrzy jak się bawię wibratorem.

Pazurki? Widzisz... robisz dokładnie to samo co ja smiley

Post doklejony:
Nox

Czytał i szczerze jak o tym teraz pomyślę to kompletnie go nie rozumiem....
Edytowane przez Suways dnia 15-09-2017 22:40
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 22:53
Chowasz się za maską, dobrej kochającej mamy,żony troskliwa opiekuńcza,a gdzie jesteś ty? gdzie są twoje potrzeby? ciepło miłość?
zostawmy już te przyrodzenia i wibratory na razie w spokoju...mam specyficzne poczucie humoru nie każdy ogarnia.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
pit
Użytkownik Postów: 337
Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 23:00
Suways dla mnie jesteś "wieczną księżniczką" taka kobieca forma narcyzmu.
Myślę że Twój obraz wyidealizowanych potrzeb stworzył taki trochę toksyczny związek, pomiędzy Tobą a mężem. On uzależnił się od Twoich żądań i potrzeb, nie ma za dużo do powiedzenia albo tak uważa. Kocha Cię i potrzebuje Twojej akceptacji, dlatego zgodzi się na wszystko.
Jaki był Twój mąż na początku ? Dlaczego za niego wyszłaś ?
Co do zaburzeń osobowości, to psychobiznes stworzył ich dużo ze zwykłych ludzkich słabości i życiowego błądzenia, aby każdy mógł się położyć na kozetce, przestał wierzyć w swoje własne siły i możliwości.
W życiu bardzo często sami siebie oszukujemy, siebie wprowadzamy w błąd, bo ze sobą najczęściej rozmawiamy. Jeśli sami siebie oszukujemy, to prędzej czy później zaczniemy oszukiwać naszych najbliższych.

unikanie pewnych osób w celu ochrony swojego zdrowia emocjonalnego to nie wyraz słabości, ale wyraz zdrowego rozsątku
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-09-2017 23:01
no nie wiem czy to nie mąż pod maską egoizmu,nie trzyma jej przy sobie pod pozorem miłości,,która wszystko wyleczy"
Strona 6 z 24 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info